[TVP2] Star Voice - Gwiazdy mają głos! (2020)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 257
x 910

[TVP2] Star Voice

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Panowie @Poland i @Matrix2001r - nie zakumaliście mojej ironii ;)
POZDRAWIAM | MANIEQ
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 318
x 85

[TVP2] Star Voice

Post autor: Michał56 »

No zbotoksowana Jeżowska wreszcie doczekała się angażu. Szkoda tylko, że jednosezonowego bo program zapowiada się gorzej niż "Superstarcie" sprzed prawie 6 lat. :evil:
^-^
W RYTMIE Polsatu
Użytkownik
x 1

[TVP2] Star Voice

Post autor: W RYTMIE Polsatu »

Przypomina mi to trochę "JOŚ" 8)
Awatar użytkownika
CamilloVip
Użytkownik

[TVP2] Tak oni śpiewają

Post autor: CamilloVip »

Program „Jak Oni śpiewają” powraca w nowej odsłonie i zostanie zrealizowany przez Telewizję Polską. Pod roboczym tytułem „Tak oni śpiewają” program zadebiutuje w wieczorne piątki. Na razie brak informacji kiedy format wystartuje. Wiemy jednak, że w jury zasiądą Majka Jeżowska, Helena Vondrackova i Artur Kałamaga.

Info z newslettera Press.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1023
x 2995

[TVP2] Star Voice

Post autor: pulkownik »

Mariusz Kałamaga, nie Artur.

Nie mam słów na ten tytuł :lol:
CamilloVip pisze: 10 lut 2020, 9:42 Program „Jak Oni śpiewają” powraca w nowej odsłonie i zostanie zrealizowany przez Telewizję Polską. Pod roboczym tytułem „Tak oni śpiewają” program zadebiutuje w wieczorne piątki. Na razie brak informacji kiedy format wystartuje. Wiemy jednak, że w jury zasiądą Majka Jeżowska, Helena Vondrackova i Artur Kałamaga.

Info z newslettera Press.
Czy program poprowadzi Cichopek? :twisted:
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 257
x 910

[TVP2] Star Voice

Post autor: Manieq »

Jeszcze tylko reaktywować jesienią w Dwójce "Gwiezdny cyrk", a następnie "Show!Time" i mamy komplet :lol:
POZDRAWIAM | MANIEQ
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 19
x 202
Kontakt:

[TVP2] Star Voice

Post autor: Poland »

Taki "Show!Time" jeszcze bym obejrzał. W takim razie w rewanżu Polsat powinien podwędzić na przykład "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Kocham cię Polsko" czy inne nie używane przez TVP show lub talent show.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3276
x 1447

[TVP2] StarVoice - Gwiazdy mają głos!

Post autor: Trzeciak »

Ostateczny tytuł wpisany do ramówki to "STARVOICE. GWIAZDY MAJĄ GŁOS!". Emisja oficjalnie od 28 lutego w piątki o 20:35.

To się nazywa "wyczucie" i "rozmach" Kurskiego. Nie ma co. :P Do startu programu 3 tygodnie, a autopromocja programu nawet jeszcze nie ruszyła. Spadająca z edycji na edycję widownia "JOŚ-ia" (co prawda przyczynił się do niej także debiutujący "Mam Talent!", ale jednak) i to na tyle, że szósta edycja - mistrzowska - z góry została zaplanowana jako pożegnalna, klapa innego programu z Kałamagą pt. "Tylko nas Dwoje - Just the two of us", czy wpadka ze "SuperSTARciem" chyba komuś w TVP niezbyt specjalnie dały do myślenia. Do tego - ktoś tu chyba zapomniał jakim paździerzem był słynny teleturniej wprowadzony naprędce za czasów Kurskiego pt. "Ja TO Znam!". Wtórność niesamowita. ;)

Tytuł równie "wymyślny". Ktoś tu poważnie myśli, że jakimś angielskim dodatkiem (skojarzenie z bardzo wiadomą marką pominę) i wykrzyknikiem przyciągnie widzów do programu? ;D

Z tym pomysłem w paśmie z "Osiecką" i "TzG" to ciężko będzie chociaż o "przyzwoite" 1,5 miliona widzów. Zanosi się nawet nie na klapę, a na żałosny blamaż Dwójki - być może jeszcze w bardziej żenującym stylu - i to na własne życzenie TVP. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1023
x 2995

Post autor: pulkownik »

Strasznie przekombinowany tytuł, już "Tak Oni Śpiewają" byłoby lepsze, jeśli to faktycznie jest ten format.

Pytanie kto będzie uczestniczył w tym i czy w ogóle program będzie na żywo, pamiętam że JOŚ miał nieco inne niż np. TZG czy GTNL zasady głosowania, najpierw głosowało się na uczestnika (właśnie - czy wybór piosenki przez sms-y to też było głosowanie? :D ) potem dwie najgorsze osoby były zagrożone i głosowanie trwało tydzień, odpadający zostawał jurorem i miał "brylantowego jokera" którym mógł uratować jedną osobę i dać jej immunitet. Potem to zmieniono, nie było chyba głosowania na piosenki a czwartym jurorem były osoby z branży.

JOŚ w 2007 roku był czymś nowym, miało całkiem udane jury, nieobliczalną Górniak, sympatycznego Rudiego i surową Zapendowską, tutaj jest mizeria, mizeria i kicha.
tvtv21
Obserwator
x 3
x 2

Post autor: tvtv21 »

program ma być na żywo
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 506
x 1264

Post autor: Medyk24 »

Liczyłem na program, który nie będzie kolejnym odgrzewanym kotletem ze swojego archiwum, ale nie wiedziałem, że Jacek zacznie grzebać w archiwum na Ostrobramskiej. :lol: kuriozalnie będzie jak wśród uczestników znajdzie się osoba, która występowała w "JOŚ".

PS:Gdyby nie "DDD" czuję, że Kurski odkopałby tańczenie na lodzie.
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3276
x 1447

Post autor: Trzeciak »

Jak czytam o przygotowaniach do programu, to aż pięknie mi się przypomina "SuperSTARcie". ;D
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 196
x 349
Kontakt:

Post autor: [email protected] »

Mogliby zaangażować Zapendowską do jury, ale po jej ostatnich wypowiedziach na temat Zenka i Roksany Węgiel stała się raczej wrogiem nr. 1 publicznego nadawcy.

Nie wiem jak można samemu robić sobie taką krzywdę i brać do obsady tak antypatyczna osobę jaką jest pani Jeżowska. Przeciez ona odstraszy ostatnich widzów od telewizora. No, ale cóż z łapanki pewnie tylko ona się zgodziła. Nie od dziś wiadomo, że już od dawna zabiegała o angaż w tego typu show.
adijos98d
Poster
x 65
x 94

Post autor: adijos98d »

Kiedy poznamy więcej szczegółów?
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 17
x 192

Post autor: CaptainMorgan »

Wątpię, aby Ela zaangażowała się w taki byle jaki produkt, i chyba jest wierna Polsatowi.

Ciekawe jakie cuda w postaci gwiazd się zgodzą tak na ostatnią chwilę. Akurat ja Jeżowską lubię, nie przeszkadza mi. Co nie zmienia faktu, że jury jest bardzo nijakie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”