[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 15 lut 2020, 22:06

Patrząc na próby Julki współuczestnicy mogą chyba tylko pocieszać się krążącą opinią, że nie taniec w tym programie jest najważniejszy ;) Widać, że taniec Jej nie krępuje, szczególnie ten trudny dla debiutantów, latynoamerykański, i czyżby trenowali rumbę? To by było wejście smoka :o
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 15 lut 2020, 22:14

Prędzej to cha-cha, bo najprawdopodobniej właśnie ten taniec oraz walc, tango i jive będą w pierwszym odcinku, niemniej zapowiada się faktycznie na wejście smoka ;)

Patrząc po udostępnianych materiałach w pierwszym odcinku:
Julia i Stefano - cha-cha-cha
Milena i Jacek - tango
Edyta i Michał - (niestety) walc angielski
Tomasz i Janja - walc angielski
Sylwester i Hania - walc angielski
Mikołaj i Sylwia - cha-cha-cha
Ostatnio zmieniony 15 lut 2020, 22:28 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Nola
Użytkownik

Post autor: Nola » 16 lut 2020, 19:09

Cieszę się, ze Edyta Zając wystąpi w tej edycji - taka atrakcyjna twarz niewykorzystana jeszcze, a z potencjałem. Niestety mam obawy, ze podzieli los lubianej przeze mnie i nieodzalowanej Anny Jagodzinskiej, która mimo prawidłowo wykonanego tańca i dobrej prezencji, nie tylko na zdjęciach, ale i na parkiecie, bardzo szybko pożegnała się z programem...Mam niestety niezbyt dobre przeczucie, ze z Edytą może być podobnie. Modelkom jakoś nie idzie na parkiecie...Podobnie było też z miss Aneta Kreglicka, która może typową modelką nie była, ale jest związana ze światem mody - ona też odpadła zbyt szybko, a towarzyszył jej miło tutaj wspominany Robert Rowiński.Chociaż przyznam, ze Aneta z racji wzrostu nie do końca podobała mi się na parkiecie - może to też wpływa na odbiór takich osób, nie wiem...Wysokie i chude modelki sprawiają wrażenie mniej zgrabnych na parkiecie. Życzę powodzenia Edycie - w "Agencie" była naprawdę świetna, może tutaj też zaskoczy i będzie miała okazję prezentować swoje umiejętności w więcej niż jednym czy dwóch odcinkach...Chociaż na "zwierzę medialne" nie wygląda - sprawia wrażenie raczej niesmialej dziewczyny. Anny Jagodzinskiej do teraz nie mogę odzalowac - wg mnie miała potencjał, który nie został wykorzystany.

Życzę też powodzenia Nicole Bogdanowicz - ładna i obiecująca, oby była konkurencja dla jednej, wyskakujacej już z każdej lodówki twarzy.Dobry wynik w "TzG" na pewno pomoże też jej karierze - mam wrażenie, ze dziewczyna nie jest jeszcze szczególnie rozpoznawalna..Jeśli zajdzie daleko, to parę propozycji czy kontraktów reklamowych powinno się wreszcie pojawić...Życzę jej tego :)

Niestety mam smutne odczucia, ze jak to zwykle bywa, będzie to "teatr jednego aktora", a właściwie "aktorki", która na luzie dotrze do finału...
Życzę wymienionym przeze mnie uczestniczkom, żeby stanowiły dla niej konkurencję.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 16 lut 2020, 20:52

Nola pisze:
16 lut 2020, 19:09
Wysokie i chude modelki sprawiają wrażenie mniej zgrabnych na parkiecie.
Przede wszystkim wysokim trudno ogarnąć niektóre figury taneczne, te dłuuugie ręce i nogi nie ułatwiają, co prawda w standardzie wysokie prezentują się pięknie, ale już zdecydowanie gorzej z łaciną, tutaj niewysoka Wieniawa czy Bogdanowicz będą miały duże pole do popisu :)
Nola pisze:
16 lut 2020, 19:09
Niestety mam smutne odczucia, ze jak to zwykle bywa, będzie to "teatr jednego aktora", a właściwie "aktorki", która na luzie dotrze do finału...
Może dotrze do finału, może nie, jest gwiazdą stacji ("Zawsze warto") ,a to duża wartość dodana, Terrazino prawie zawsze docierał do półmetka, a najczęściej znacznie dalej, do tego faworyt/ka, a taką jest Wieniawa, prawie zawsze docierał/a, z nielicznymi wyjątkami, do finału, ale łaska pańska....wiadomo, więc może być różnie. Przejrzałam na IG programu materiały taneczne i póki co Wieniawa wypada najlepiej, niestety Bogdanowicz ma tylko fotki z których niewiele wynika. Pokazał się w tańcu Oświęciński, no chyba tylko sympatia widzów może mu pomóc, przynajmniej na początku ;D
Curvy Model
Junior

Post autor: Curvy Model » 16 lut 2020, 21:04

Równe dwie godziny pierwszego odcinka nowej edycji. Zdaje mi się, że zawsze, albo prawie zawsze pierwszy odcinek trwał ok. 2,5 godziny.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 16 lut 2020, 21:12

W poprzedniej edycji pierwszy odcinek teoretycznie był do 22:15, bo wtedy wchodziło Love Island, ale i tak było duuużo autopromocji i reklam po, tak że czasowo wyjdzie tak samo, bo nie sądzę, by dali reklamy między TZG a Tylko Jeden.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 16 lut 2020, 22:06

Tak tańczy Julia:
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 16 lut 2020, 22:08

Wstawiałem wczoraj.
Roksanaaa85
Użytkownik

Post autor: Roksanaaa85 » 16 lut 2020, 22:25

A jeszcze w temacie wspominek, Nataszę Urbańską można by ogłosić najlepszą uczestniczką w historii, a czy był jakiś pojedynczy występ konkursowy który pobił na głowę wszystkie inne ze wszystkich edycji waszym zdaniem?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 16 lut 2020, 22:36

Tylko Urbańska ostatecznie nie sięgnęła po Kryształową Kulę. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Roksanaaa85
Użytkownik

Post autor: Roksanaaa85 » 16 lut 2020, 22:43

Trzeciak pisze:
16 lut 2020, 22:36
Tylko Urbańska ostatecznie nie sięgnęła po Kryształową Kulę. :)
Ale w pełni na nią zasługiwała :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 16 lut 2020, 22:49

Technicznie to i tak, ale sztuka taneczna to nie tylko dobrze postawione kroki, ale także emocje, a Urbańska była zimną perfekcjonistką. Stąd Kryształowa Kula ponad 10 lat temu znalazła się w dłoniach Muchy i Maseraka. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 16 lut 2020, 22:50

Jak dla mnie Urbańska się nie liczy, była czynną tancerką w teatrzyku rewiowym, wiemy jak wymagającym szefem jest Józefowicz, przyszła do programu nieźle i na bieżąco wytrenowana. Owszem bywali w programie uczestnicy z tańcem w życiorysie, ale o ile dobrze pamiętam nie było nikogo, kto tym tańcem zarabiał na życie wchodząc w program, taką osobą była tylko Urbańska. Dużo było dobrych występów, ale to przede wszystkim zasługa choreografów i tancerzy-trenerów, którzy potrafili ogarnąć i poprowadzić gwiazdę oraz tchnąć w układ taneczny to "coś". Pamiętam oryginalny układ pary Mroczek&Piotrowska w którym Piotrowska, tańcząc, miała przewiązane szarfą oczy, to na prawdę było niezłe, chętnie bym obejrzała, ale nie wiem czy jest gdzieś w sieci.
Roksanaaa85
Użytkownik

Post autor: Roksanaaa85 » 16 lut 2020, 23:00

Oj tak ten walc z zawiązanymi oczami to chyba najlepszy walc w historii programu :)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: [email protected] » 16 lut 2020, 23:05

Natasza Urbańska zdobyła najwyższą (39,18pkt) średnią ocen w polskim "Tańcu z gwiazdami". Praktycznie każdy jej taniec zdobywał maksymalne noty jury. W finał przegrała minimalnie, bo ludzie woleli niestety swojską Anię Muchę, a za Nataszą ciągnęła się też afera z finału "Jak oni śpiewają", jak i oskarżenia o rozbicie poprzedniego związku Józefowicza.

Pamiętam, że również firma Mercedes (ówczesny sponsor nagrody głównej), doceniła perfekcję tańca Urbańskiej wręczając jej już po finale znaczną zniżkę na wybrany przez siebie model Mercedesa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”