[Nowa TV] Łowcy cieni - Pod presją

Polskie scripted-docu, docu-crime, itp :)
Curvy Model
Junior
Posty: 960
Rejestracja: 21 lis 2015, 13:38
x 203
x 144

[Nowa TV] Łowcy cieni - Pod presją

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Curvy Model »

Pierwszy oryginalny serial kryminalno-obyczajowy w Nowej TV od 30 września o 20.00. Opowiada on o ludziach z CBŚP, ich życiu prywatnym i zawodowym.
- Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji działają pod przykrywką firmy informatycznej. Choć potrafią znaleźć każdego, sami pozostają nienamierzalni. Nie istnieją w social mediach, nie ma ich w rodzinnych albumach ani na zdjęciach ze szkolnego przestawienia ich dzieci. Wszystkie te zabiegi po to, by chronić siebie i swoich bliskich przed wyjątkowo groźnymi przestępcami, których ścigają. Na co dzień zajmują się sprawami najcięższego kalibru: zabójstwami, porwaniami, zaginięciami i zamachami - czytamy w opisie produkcji.
https://[link zakazany]/m/artykul/l ... ja-zdjecia
Ogladajacy
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 16 lip 2019, 21:59
x 2
x 4

[Nowa TV] Łowcy cieni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogladajacy »

Szału to nie zrobi.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[Nowa TV] Łowcy cieni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

'Serial' zmienił nazwę na "Łowcy cieni. Pod presją". Emisja od 30 września od poniedziałku do czwartku o 21.00. Powtórki o 16.10 i 20.00 oraz w soboty od 13.15.

PS. Serial pewnie szybciej wyleci niż się pojawił ;)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[Nowa TV] Łowcy cieni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Serial miał już premierę, więc można go przenieść :)
Nie oglądałem ani jednego odcinka, więc nie będę komentował ale to paradoku, więc mam o tym tylko jedno zdanie ;)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[Nowa TV] Łowcy cieni - Pod presją

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Nowa TV skasowała serial po jednym sezonie :lol:
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

[Nowa TV] Łowcy cieni - Pod presją

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

A to nie było przypadkiem tak, że po jakimś czasie serial wyleciał z prime-time i był emitowany rano? Raz trafiłem na odcinek poranny z podpisem 'premiera' - realizacyjnie wyglądał znacznie lepiej niż większość paradokumentów - i pewnie dlatego się nie przyjął. ;)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[Nowa TV] Łowcy cieni - Pod presją

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Z tego co teraz wyszukałem serial przez cały sezon był emitowany premierowo o 21.00. Moim zdaniem skasowali ten "serial" bo liczyli na większą oglądalność, niż w ostateczności dostali. Mają problem z oglądalnością kanału, więc spróbowali z własnym serialem, nie pykło. Na początku zapowiadał się fajny kanał, własny serwis informacyjny, jakieś programy, premierowe zagraniczne seriale w tym "Moda na sukces", brazylijska telenowela... A teraz? Tylko śmieci z anten Polsatu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paradokumenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość