[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

Rozmawiamy o polskich teleturniejach.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

A dziś grają dwie uczestniczki doświadczone w teleturniejach, z czego jedna 10 lat temu brała udział w "Gilotynie". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Jak widzicie moi drodzy, ludzie walą drzwiami i oknami do "Krzyżówki" . :lol:
Załączniki
Screenshot_2020-02-21-15-05-18.png
Screenshot_2020-02-21-15-05-18.png (49.21 KiB) Przejrzano 1796 razy
^-^
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Wyjątkowa sytuacja, to i działania równie niestandardowe. Wydaje mi się, że szybciej jest napisać na popularnym profilu i w ten sposób znaleźć kogoś, komu akurat pasuje niż wydzwaniać po kolei do wszystkich wrocławian z bazy i dopytywać czy dadzą radę pojawić się w studiu za chwilę, za moment.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
DAWIDKI
Junior
Posty: 924
Rejestracja: 20 lip 2009, 14:34
x 227
x 162

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DAWIDKI »

DandaMedia to jeden z działów Tako Media. A już takie akcje były. :)
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3401
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Krzyżówka nie jest taka najgorsza, odkryłem ten teleturniej niedawno na TVP HD.
Nie mogę niestety znieść udźwiękowienia tego programu. Przecież te sygnały dźwiękowe przy hasłach powodują ciary żenady. To trochę jakby ktoś wziął płytę CD z programem edukacyjnym dla podstawówki z 2001 roku i użył losowo dźwięków z folderu "sounds_wav".
Przecież te sygnały powinny być inne, bardziej nowoczesne, miej "krzyczące" i wybijające z rytmu. To powoduje, że całość wygląda dość jarmarcznie, a przecież zarówno studio, oświetlenie jak i oprawa graficzna są na przyzwoitym poziomie.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Znam osoby, które chciałyby oglądać, ale np. sygnał dobrej odpowiedzi skutecznie je odstrasza, po pierwszej rundzie mają dosyć. Coś w tym musi być, nie jesteś jedyny.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Elizumba75
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 29 gru 2019, 16:26

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Elizumba75 »

Ooo, to mnie zaskoczyliście z tymi doznaniami słuchowymi. Jako totalny wzrokowiec, nie tylko nie odstrasza mnie żaden dźwięk od programu, ale nawet nie zapamiętałam, jaki w ogóle on jest.
Curvy Model
Junior
Posty: 960
Rejestracja: 21 lis 2015, 13:38
x 203
x 144

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Curvy Model »

We wczorajszym odcinku po raz pierwszy zdarzyło się, że w finale zawodnik dwukrotnie udzielił złej odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1896

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

W jednym z ostatnich odcinków zdarzyło się również, że nie udało się odgadnąć hasła finałowej krzyżówki, przez co po raz pierwszy w historii programu zawodnicy mieli tyle samo środków na koncie po zakończeniu wszystkich rund. O zwycięstwie i awansie do Finału Mistrzów zdecydowała dogrywka, taka jak w przypadku poprzednich etapów.
Fame Is The Name of the Game :D
Dawid160PL
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 21 paź 2018, 10:44
x 5
x 13

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawid160PL »

Christianus pisze: 27 lut 2020, 19:35 W jednym z ostatnich odcinków zdarzyło się również, że nie udało się odgadnąć hasła finałowej krzyżówki, przez co po raz pierwszy w historii programu zawodnicy mieli tyle samo środków na koncie po zakończeniu wszystkich rund. O zwycięstwie i awansie do Finału Mistrzów zdecydowała dogrywka, taka jak w przypadku poprzednich etapów.
Dogrywka w finale miała już miejsce w odcinku 34. :)
Vajolet0301
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 04 mar 2020, 19:32
x 2

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vajolet0301 »

Witam, czy orientuje się ktoś po jakim czasie można ponownie zgłosić się do teleturnieju? Brałam udział we wrześniu 2019. Niedawno znów wysłałam zgłoszenie i dziś odpisali mi, że mam odesłać zdjęcie, film o sobie i dane, ale na dole dopisana informacja, że nie mogą brać udziału osoby które już w teleturnieju startowały. Czy oni nie mają danych tych osób które już brały udzial w teleturnieju? Zgłaszał się już ktoś po raz drugi i został przyjęty na nagranie bez problemu?
JeopardyPL
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2020, 10:19

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JeopardyPL »

Vajolet0301 pisze: 04 mar 2020, 19:38 Witam, czy orientuje się ktoś po jakim czasie można ponownie zgłosić się do teleturnieju? Brałam udział we wrześniu 2019. Niedawno znów wysłałam zgłoszenie i dziś odpisali mi, że mam odesłać zdjęcie, film o sobie i dane, ale na dole dopisana informacja, że nie mogą brać udziału osoby które już w teleturnieju startowały. Czy oni nie mają danych tych osób które już brały udzial w teleturnieju? Zgłaszał się już ktoś po raz drugi i został przyjęty na nagranie bez problemu?
Jest informacja o roku, ale myślę, że skoro mają deficyt graczy i program pewnie będzie do czerwca to trzeba próbować teraz...
Vajolet0301
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 04 mar 2020, 19:32
x 2

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vajolet0301 »

Właśnie nigdzie tej informacji nie mogłam znaleźć, że rok... O tym, że do czerwca tylko też nie słyszałam 😃 a takim razie trzeba się zgłaszać. Dziękuję za odpowiedź!
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Radek Brzózka dość często w programie mówi do uczestników z którymi się żegna, że ma nadzieje na kolejne spotkanie ale dopiero według regulaminu może to nastąpić dopiero za rok. Myślę, że po wysłaniu zdjęcia i filmiku to wtedy jest pełna weryfikacja uczestnika i wtedy mogą Cię wykluczyć.
Vajolet0301
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 04 mar 2020, 19:32
x 2

[TVP1] Gra słów - Krzyżówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vajolet0301 »

PPM pisze: 04 mar 2020, 20:51 Radek Brzózka dość często w programie mówi do uczestników z którymi się żegna, że ma nadzieje na kolejne spotkanie ale dopiero według regulaminu może to nastąpić dopiero za rok. Myślę, że po wysłaniu zdjęcia i filmiku to wtedy jest pełna weryfikacja uczestnika i wtedy mogą Cię wykluczyć.
Dziękuję za odpowiedź. Gdzieś mi w takim razie umknęła ta informacja 😉 Ale wysłać zgłoszenie nie zaszkodzi - najwyżej odrzucą 😁
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teleturnieje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości