[TVP1] Eurowizja

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3146
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 858
x 1637

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Premiera teledysku do "Empires" już w najbliższy poniedziałek - potwierdziła Alicja Szemplińska na Instagramie.
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ja tam czekam na Ciciolinę to będzie hit Euroclubu na bank ;D
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Oby "Human" wygrało w Danii a "Cicciolina" we Finlandii :)

BUŁGARIA: Przyznam się że lekko jestem zawiedziony tą piosenką - spodziewałem się bowiem czegoś innego :'(
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Propozycja Bułgarii w tym roku przepiękna. To, że @Polandowi nie przypadła do gustu świadczy tylko o tym, jak dobra jest to piosenka. Mój faworyt do tej pory, oby Victoria na żywo nie zawiodła.
Paw13
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 06 sie 2013, 23:04
x 5

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paw13 »

3rd pisze: 07 mar 2020, 10:50 Propozycja Bułgarii w tym roku przepiękna. To, że @Polandowi nie przypadła do gustu świadczy tylko o tym, jak dobra jest to piosenka. Mój faworyt do tej pory, oby Victoria na żywo nie zawiodła.
Dokładnie, podpisuję się. Utwór jest piękny, wzruszający, emocjonalny. Trzeba mieć trochę wrażliwości, żeby zobaczyć piękno tego utworu a nie jakieś My trzy :rolleyes: Ale co tu się dziwić skoro pisze to osoba, która rok temu wróżyła brak finału Duncanowi. :lol: :lol: :redface:
Ostatnio zmieniony 07 mar 2020, 11:07 przez Paw13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
norapik
Obserwator
Posty: 265
Rejestracja: 03 lut 2019, 16:53
x 180
x 79

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: norapik »

Czyżby kolejna wiktoria Victorii, po Viki w Juniorze?
Bułgaria od Beautiful Messu z '17 ma świetne propozycje.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2348
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2103
x 1046

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Podoba mi się, niebanalne, nieprzekombinowane i melodyjne. Słychać inspirację Billie Eilish, ale to na plus, że właśnie od takich artystów się czerpie.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Do Bułgarii zaczynam się przekonywać zwłaszcza dzięki refrenowi ich piosenki :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Bułgaria dobra, jednak zbytnio mi przypomina "mroczne" piosenki od Disneya. Z propozycji Milanova to nadal Niemcy dla mnie nieco lepsze - czekamy jeszcze na spekulowany Azerbejdżan.

Dziś jeszcze 4 finały narodowe (w tym 3 z naszego semi). Z Finlandii chętnie przyjmę Cicciolinę, z Danii Yes, ze Szwecji Bulletproof/Talking when I sleep (mimo braku szans tego drugiego utworu). FdC mnie kompletnie ominął, ale Zoe, i zeszłoroczna Dania raczej będą miały godną następczynię z tego kraju w skali cukierkowatości.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Bułgaria kolejna ballada dużo bardziej zapamiętywalna od Empires...

Ponad połowa utworów to ballady. Finlandia musi wybrać Ciciolinę to finał pewny, a i w nim widzowie ją wywindują może nawet na przełom 1-2 dziesiątki. W Danii wszystko byle jakie, Szwecja jedzie pewno Dotter i moim zdaniem będzie dobre miejsce ale top5 raczej nie.


PS. W apce Szwajcaria już trzecia :) Prosta ballada po francusku też się broni jak widać i to mnie bardzo cieszy.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

FINLANDIA: Tragic - dobrze wyprodukowana nudna wolna piosenka. Może nawet nie wejść do finału. Erika mogła uratować rok, ale to się nie stanie :'(

SZWECJA: Tragic x2 - piosenka mocno wtórna i równie mocno średnia zwłaszcza w tak słabym Mello jakie było w tym roku - kompletny brak stagingu. Muzyka pop w tym roku na ESC zginęła.

DANIA: Bardzo przyjemny wybór z Danii. Piosenka słodka, ale nie przesłodzona. Po prostu zwyczajna Dania.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Paw13
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 06 sie 2013, 23:04
x 5

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paw13 »

Asjata pisze: 07 mar 2020, 21:41
Tragic - dobrze wyprodukowana nudna wolna piosenka. Może nawet nie wejść do finału. Erika mogła uratować rok, ale to się nie stanie :'(

Co prawda każdy ma inny gust, ale widzę pewien brak konsekwencji w twoich wypowiedziach.
Jedne państwa krytykujesz za przestarzałość, kicz i powrót do najgorszych lat Eurowizji, a o największej żenadzie i tandecie tego sezonu piszesz, że uratowałaby ten rok? :lol:
Ja się bardzo cieszę, że ona nie wygrała. Ta piosenka co wybrali tez nie ma szans, ale ich stawka była tak marna, że nie było z czego wybierać. Szwecja bardzo boli. Dotter :angry: :(
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

@Paw13 Wg ciebie to tandeta i kicz, natomiast dla mnie to dobry jakościowy retro euro-pop, który ewidentnie nie traktuje się poważnie. Dodatkowo w tym roku jest zalew ballad i utworów ballado-podobnych - piosenka by się mocno wyróżniła. + "przestarzałość, kicz i powrót do najgorszych lat Eurowizji" - tutaj tak mógłbym się odnieść jedynie do Francji i mój rage można przeczytać :) Do reszty nie (choć większość ballad bałkańskich w tym sezonie przestarzałe są - tak to jest jak nie ma się pomysłu/ brak lepszych kandydatów, więc gra się bezpiecznie).

I tak - Dotter rob.bed.

PORTUGALIA: Typowa portugalska ballada. Kompozytorka (Marta) wg mnie sama powinna wziąć udział z czymś żywszym.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Czyli wczoraj nam doszła powtórka Szwecji sprzed roku i znowu raczej niezadowalające ich miejsce, KOSZMARNA NUDA z Finlandii zresztą już mocno hejtowana (szkoda chłopaka, bo ma naprawdę fajny głos, ale piosenka to słaba i nieudolna kopia Duncana sprzed roku... no i po angielsku, a fani w Cycolinie prócz kiczu i zabawnego występu widzieli język fiński) i już w aplikacji walczy z Słowenią o ostatnie miejsce...

Wielka szkoda, bo Cycolina miałaby pewny finał, a w nim porządne miejsce w środku :( Mimo wszystko myślę, że i tak piosenka będzie hitem w EuroClubie ;)

No i Dania - miałki, takie sobie popik do zapomnienia zaraz po konkursie. Niemniej szanse na finał są...
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Trochę tanga, trochę uptempo, trochę typowej bałkańskiej nuty ... - i wychodzi miszmasz. Dla mnie Meh ...
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości