[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Po dzisiejszym epie napadły mnie takie przemyślenia. Po wypadzie Lexi i "wypadzie" Olki, Adam zaczął być kreowany na duszę towarzystwa w programie. Nagle w oczach dziewcząt stał się mądry, atrakcyjny, ciekawy... Czyli co? Aż tak bardzo bały się Olki? XD

Zdaje się, że w poniedziałek każda z dziewczyn deklarowała gotowość do pójścia z Adamem na randkę, poza Mariettą oczywiście, która "by chronić" Chrisa oddala głos na "Nie", ale kłamała xD

Poza tym książkowe aktorstwo Martyny, która pie**oli kocopoły Adamowi o tym jak między nimi iskrzy, jak to się dogadują xD Wszystko dlatego, że Łukasz na nią sika. Ich 'love' w zasadzie ograniczyło się do jednej randki załatwionej przez Mariettę i smutnej rozmowy o czasach discmanów :lol: Teraz żeby przetrwać przylepi się do bałwana. Jej gra aktorska przypomina mi Ewę z "Big Brothera" 🙂

Czuję tutaj dużą konspirację produkcji. Adam "zakocha" się w Martynie (warto dodać, że zadeklarował, że po dwóch dnia bycia singlem już zapomniał o wielkiej przyjaźni z Olą, a odcinek wcześniej chodził i podniecał się listem od niej xD), a po kilku czy kilkunastu dniach do programu wróci Ola. Ciekawe co wtedy Adaś "że tak powie"? 🙂

Widać też, że sypie się relacja Violi z Blondino (w zasadzie są poza uwagą produkcji), Marietty z Chrisem i Sandry z Maćkiem.

Aha. I nowy uczestnik... Mateusz, kolega Chrisa :lol: Jeśli myslalem, że nie ma gorszego od Adama, to się myliłem.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Zero męskości w tym nowym choć nie wiem jakby mięśnie napinał, kolejny wymuskany chłoptaś...
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Ja bym chętnie zobaczył ten program z udziałem typowych "Janusza i Grazyny". To miałoby dopiero oglądalność. :lol:
2008-2023
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@kamil2505 parawany na czarnych plażach by słabo wyglądały 🙂
LMBlue
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 16 paź 2019, 14:59
x 11

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LMBlue »

ale to jest wyreżyserowane :lol: normalnie bardziej niż Kamilo z bb ;D
o.-___-.o
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: 03 maja 2019, 17:26
x 38

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: o.-___-.o »

Karol pisze: 09 mar 2020, 18:21 Oglądam dzisiejszy odcinek...
[ Spoiler ]
Uczysz się świata samic właśnie. One nie widzą tych sztucznych kitów. Widzą w tym siłę, determinację i lojalność.
K42200
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:21
x 57
x 27

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: K42200 »

Karol pisze: 09 mar 2020, 22:28 Chętnie podyskutuję o tym, co do programu wnoszą Adam i Chris 🙂
Dopiero teraz nadrobiłam wczorajszy odcinek. Chris bardzo szybko tracił w moich oczach już na początku programu, więc ciężko mi powiedzieć, żeby wnosił coś pozytywnego. Adam niestety dał się poznać jako mało inteligentny, ale jednak w jakiś sposób zabawny mężczyzna i być może zyskuje przy bliższym poznaniu. Niestety Łukasza nawet nie chce się bliżej poznawać... I chyba najlepiej świadczy o tym to, że żadna z dziewczyn nie ma ochoty na bliższe relacje z nim i jedyne pary, w których był w programie były tylko na stopie koleżeńskiej. No i halo... chłopak ma 22 lata i nigdy nie nawiązał bliższej relacji z dziewczyną. Niestety w programie daje się poznać jako taki trochę... jakby to ładnie nazwać... ciapek. Mam wrażenie, że w ogóle nie umie wyrazić swojego zdania, jest niezdecydowany i irytuje mnie w nim to ciągłe lekkie uśmiechanie się zamiast się odezwać i zawalczyć o coś. Niestety jest tłem tego programu i mam nadzieję, że jak najszybciej go pożegnamy.
Nowy uczestnik to totalna porażka.
ooooo1970
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 27 mar 2019, 14:38
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ooooo1970 »

Oglądnąłem właśnie dzisiejszy odcinek. Pomiędzy Martyną a Adamem rzeczywiście iskrzy coraz mocniej albo oboje są tak dobrymi aktorami.
LMBlue
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 16 paź 2019, 14:59
x 11

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LMBlue »

Każdy facet z programu poleci na każdą którą go zechce, ale nie ma co się dziwić bo Wszystkie mają ciała jak boginie no może poza chudą płaską Sandrą...
Widać, że Wiola tez chciałaby być z Adamem i że "Blondino" jej się kompletnie nie podoba, taki dzieciuch :D
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Dobrze Wiola zrobiła. Niech sami się wybijają. Te manipulacje Sandry i Maćka już są przegięte i sami zaczynają się w nich gubić.
Sandra to mam wrażenie, że gdyby dostała się do finału to byłaby tą co rzuci kule w ostatniej chwili i zgarnie cała kasę dla siebie. Ta jej dziwna tajemniczość, niedotykalskość i rzekome ułożenie i skromność to moim zdaniem czysta taktyka.


Edit:
Oooo...któryś z chłopaków wróci z nową uczestniczka. Krótko ją pokazali, ale wydawała się fajną, nienapompowaną, filigranową blondyneczką...taką normalną w porównaniu z niektórymi paniami z programu.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2020, 20:58 przez Millady, łącznie zmieniany 1 raz.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

No i koleżka Chrisa sie nabył w programie :lol:
Choć szczerze mysłam ze wróci Olka i wybierze jednego singla sobie :P
Fajne pożegnanie długiego Łukasza, moze mało widoczny dla widzów, ale widac go polubili uczestnicy
A nie bedzie zwrot akcji chyba jakas laska na koniec z Klaudią.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Bardzo dobry ruch Wioli i ciekawy twist na koniec. Mam nadzieję, że dziewczyna wybierze Łukasza, bo Mateusza naprawdę ciężko strawić. Poza tym oglądanie Adama, Chrisa i jeszcze kumpla Mata to już będzie zbyt dużo dla mnie :P
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Niestety w zapowiedzi poniedziałkowego odcinka widać że
[ Spoiler ]
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Violka dobrze zrobiła. Nie jestem w stanie już zdzierżyć Maćka "faktycznie", z Sandrą jestem pół na pół. Oni razem są tragiczni. Chciałbym, żeby odpadł Maciek, ale nie zanosi się.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

@annawoj1104 To widzę, że pod względem spoilerów popłynęli w tym programie :P Jest sens oglądać, jak już prawie wszystko wiemy? ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości