[TVP1] Eurowizja

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kasacz »

Ale jest popularna bo w jeden dzień przekroczyło 11 mln wyświetleń na YT. :D
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Chyba Rosjanie wyrastają na zdecydowanego faworyta choć myślę że w obecnej sytuacji z racji poruszanej tematyki także piosenka z Polski może mocno zyskiwać na znaczeniu.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Po tym jak UEFA wstrzymała przygotowania do Euro2020, to już kwestia czasu jak EBU ogłosi odwołanie tegorocznego konkursu.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

EBU swój komunikat ogłosiła pezedwczoraj - przygotowania są kontynuowane:
https://escxtra.com/2020/03/12/eurovisi ... ronavirus/
https://dziennik-eurowizyjny.pl/2020/03 ... ns-on-you/
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Jesteśmy najlepszym przykładem na to, że to co było przedwczoraj nie ma dzisiaj żadnego znaczenia.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Jedną z opcji (określanych jako "Plan B") o których wspomniała dyrektor z RTV SLO czyli nadawcy ze Słowenii jest nagrywanie występów w państwach ale to jest chyba najbardziej dziwne rozwiązanie. Inne rozwiązania to odwołanie, przesunięcie lub coś co było już w preselekcjach Danii czyli koncerty bez publiczności.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Myślę, że odbycie się finału Eurowizji bez publiczności wypaczyłoby sens tego Konkursu, który przetrwał dzięki fanom.

Warto wspomnieć, że wystarczy iż nawet nie EBU z NPO, a władze Rotterdamu lub rząd Holandii podejmą decyzję o zakazie organizacji imprez masowych np. na maj i wtedy ogłoszenie przeniesienia/odwołania tegorocznego Konkursu jest praktycznie tylko formalnością.

Z drugiej strony - tegoroczne Euro 2020 ma się odbyć nie tylko w jednym mieście (czyli państwie) - jak Konkurs Piosenki Eurowizji - a aż w 13 krajach, to rodzi siłą rzeczy dużo większe zagrożenie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

W tym roku EURO2020 nie będzie, potwierdzenie będziesz miał we wtorek. Czas na przesunięcie Eurowizji jeszcze jest.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nie do końca, bo Euro 2020 odbywa się miesiąc później, a rozmach z jakim obecnie realizowany jest ESC jest podobny.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Z całym szacunkiem,ale nie- tu masz imprezę trwającą miesiąc i to dodatkowo w 12 miastach Europy. Zresztą co ja będę się tu produkował. Euro 2012 , gdzie w Polsce było 15 spotkań z 31 , bo organizowaliśmy to wspólnie z Ukrainą. https://www.se.pl/wiadomosci/polska/pod ... -UFd2.html
Obecnie spotkań podczas takiej imprezy jest 51. Nie ta skala Trzeciak
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Paw13
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 06 sie 2013, 23:04
x 5

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paw13 »

Też myślę, że odwołają niestety ESC albo przesuną bo to jednak konkurs o dużo większym jak piszecie rozmachu niż Euro. :) :) :)
Szkoda tylko uczestników. :(
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

wislok pisze: 14 mar 2020, 23:58 Z całym szacunkiem,ale nie- tu masz imprezę trwającą miesiąc i to dodatkowo w 12 miastach Europy. Zresztą co ja będę się tu produkował. Euro 2012 , gdzie w Polsce było 15 spotkań z 31 , bo organizowaliśmy to wspólnie z Ukrainą. https://www.se.pl/wiadomosci/polska/pod ... -UFd2.html
Obecnie spotkań podczas takiej imprezy jest 51. Nie ta skala Trzeciak
Tylko dzisiejszy Konkurs Piosenki Eurowizji to nie tylko trzy koncerty konkursowe. Okres odbywania się konkursu to praktycznie ponad dwa tygodnie - licząc czas od przylotu pierwszych delegacji, przez próby do ESC, do odlotu uczestników po finale Konkursu. Dodajmy do tego przyloty wielu fanów artystów i konkursu do miasta nie tylko z Europy, a także imprezy towarzyszące Konkursowi Piosenki Eurowizji czy zorganizowane wycieczki dla uczestników i dziennikarzy akredytowanych. Dodajmy do tego jeszcze jeszcze EuroClub (czyli m. in. miejsce zamkniętych imprez dla artystów wypoczywających do próbach i koncertach) a także EuroVillage, gdzie znajdują się fani (czyli odpowiednik strefy kibica na Euro). Razem daje to rozmach nie mniejszy od piłkarskiego Euro, tyle, że wszystko się odbywa w jednym mieście, a więc siłą rzeczy generowałoby spore zagrożenie dla uczestników, widzów i osób pracujących przy tym wydarzeniu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13418

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

To teraz sobie to pomnóż x 12 i masz skalę organizacji piłkarskiego Euro.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Czy wirus koronawirusa zwraca uwagę, które wydarzenie jest większe? Działa jak grypa. 1 zainfekowany może zarazić 3 potencjalnych ludzi.

Eurowizja musi zostać przesunięta albo odwołana. Koniec tematu.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Trzeciak pisze: 15 mar 2020, 13:29
wislok pisze: 14 mar 2020, 23:58 Z całym szacunkiem,ale nie- tu masz imprezę trwającą miesiąc i to dodatkowo w 12 miastach Europy. Zresztą co ja będę się tu produkował. Euro 2012 , gdzie w Polsce było 15 spotkań z 31 , bo organizowaliśmy to wspólnie z Ukrainą. https://www.se.pl/wiadomosci/polska/pod ... -UFd2.html
Obecnie spotkań podczas takiej imprezy jest 51. Nie ta skala Trzeciak
Tylko dzisiejszy Konkurs Piosenki Eurowizji to nie tylko trzy koncerty konkursowe. Okres odbywania się konkursu to praktycznie ponad dwa tygodnie - licząc czas od przylotu pierwszych delegacji, przez próby do ESC, do odlotu uczestników po finale Konkursu. Dodajmy do tego przyloty wielu fanów artystów i konkursu do miasta nie tylko z Europy, a także imprezy towarzyszące Konkursowi Piosenki Eurowizji czy zorganizowane wycieczki dla uczestników i dziennikarzy akredytowanych. Dodajmy do tego jeszcze jeszcze EuroClub (czyli m. in. miejsce zamkniętych imprez dla artystów wypoczywających do próbach i koncertach) a także EuroVillage, gdzie znajdują się fani (czyli odpowiednik strefy kibica na Euro). Razem daje to rozmach nie mniejszy od piłkarskiego Euro, tyle, że wszystko się odbywa w jednym mieście, a więc siłą rzeczy generowałoby spore zagrożenie dla uczestników, widzów i osób pracujących przy tym wydarzeniu.
Trzeciak No nie, skala organizacji jest zupełnie inna, liczba ludzi biorąca udział w wydarzeniu , EURO wymaga kilkuletnich przygotowań. Naprawdę albo zaczniesz operować konkretnymi danymi i na nich udowodnisz mi,że to jest ta sama skala albo dajmy spokój tej dyskusji. Jestem przekonany co do swojej racji . Nigdzie nie twierdziłem,że Eurowizja to są trzy dni.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości