[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
liriel
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 21 mar 2017, 23:17
x 8

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: liriel »

A swoja droga, gwiazdy przez ten czas beda trenowac, sadzicie, ze to bardzo zmieni ich poziom?
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

Sytuacja z koronawirusem jest tak dynamiczna, (spoglądając chociażby na Włochy, Hiszpanię).... że w mojej opinii to i wrześniowa edycja jest pod lekkim znakiem zapytania. Nie ma co wróżyć z fusów w tej chwili i gdybać, bo nikt nie trenuje i długo trenował nie będzie.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nie będą trenować, Hania mówiła że wrócą do treningów przed programem, (tu moja interpretacja: zapewne w połowie sierpnia). Poza tym póki co to nie ma gdzie, bo szkoły tańca zamknięte na cztery spusty.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

I druga sprawa, nikt im za te treningi teraz nie płaci. Oczywiście do sierpnia każdy może trenować, ale we własnym zakresie.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Fankatvshow pisze: 21 mar 2020, 22:07 Sytuacja z koronawirusem jest tak dynamiczna, (spoglądając chociażby na Włochy, Hiszpanię).... że w mojej opinii to i wrześniowa edycja jest pod lekkim znakiem zapytania. Nie ma co wróżyć z fusów w tej chwili i gdybać, bo nikt nie trenuje i długo trenował nie będzie.
Słucham opinii, rozsądnych w mojej opinii, lekarzy i zapowiada się to wszystko dość przerażająco. Wrześniowa edycja? Być może, ale w ...2021, jeśli jeszcze komuś będzie do śmiechu i do zabawy.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Na kolejne edycje nie liczę bo ciężko będzie robić program rozrywkowy tym bardziej oglądalność też jest niezbyt ciekawa, ale mam nadzieję że 11 edycja doczeka się kontynuacji a Kryształowa kula doczeka się wlasciciela.
Roksanaaa85
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: 14 lut 2020, 22:59
x 3
x 40

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Roksanaaa85 »

Tak jeszcze w temacie wspomnień, gdyby powstała lista 10 najlepszych tańców w historii TzG na obu stacjach, które występy powinny się na niej znaleźć?
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Wszystkie 10 tańców Nataszy Urbańskiej ;)
Roksanaaa85
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: 14 lut 2020, 22:59
x 3
x 40

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Roksanaaa85 »

M@rcin pisze: 24 mar 2020, 18:49 Wszystkie 10 tańców Nataszy Urbańskiej ;)
Drobna uwaga: Natasza Urbańska zatańczyła w sumie 17 tańców :)
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Bez kolejności, ale w pamięci zapadły mi tango argentyńskie Kuleszy, Lesz i Arciuch; quickstep Damięckiego, samba Halejcio, paso doble Tyńca, samba Urbańskiej, freestyle Kuleszy i Lesz, jive Arciuch. To tak na szybko.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Tańce już mi się trochę zamazały, tym bardziej, że te najciekawsze były dawno temu, ale głównie zostały mi w pamięci obrazki z niektórymi uczestnikami. Bardzo przystojny, może nawet najbardziej Peter Lucas w parze z Dominiką Kublik, pamiętam Go w standardzie i w tańcu w stylizacji kowbojskiej, Tyniec, jeden ze starszych uczestników, ale tańczący z dużą klasą i charmem, Foremniak z Maserakiem i chemia między nimi widoczna gołym okiem, perfekcyjna w ruchach Lesz, co przestało dziwić po informacjach o ukończonej szkole baletowej, Kulesza i Terrazino, ten duet z Terrazino najbardziej mi się podobał, chociaż ten, który stworzył ostatnio z Wieniawą inny, ale równie do zapamiętania po zaledwie dwóch odcinkach, Andersz z Blanką ulubienicą widzów, Andersz chyba był trochę za bardzo "zabawowy", ale naturalny, bez napinki na wygraną, zapamiętałam czaczę w czerwonym garniturku i jive`a w wykonaniu tej pary, Rafał Mroczek z Piotrowską, pamiętny taniec z szarfą, i Karczmarczyk&Jeschke, Karczmarczk z dużym urokiem młodości, naturalności i urody plus Jacek Jeschke, który, zresztą razem z bratem Wojtkiem, bardzo szybko zawładnęli sercami widzów, do tych obrazków mam sentyment i pamiętam je najbardziej.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ciężko po tylu edycjach rozciągniętych na 15 lat wybrać TOP10, ale z pewnością zapamiętałem sambę Urbańskiej, gdzie Natasza wychodzi z walizki, ich freestyle do muzyki Queen, tango, cha-chę i freestyle Kuleszy i Terrazzino, rewelacyjny jive Sadowskiego i Szabatin, rumbę Rusin i Terrazino, freestyle Kuszewskiego i Głogowskiej do Hanny Banaszak, z ostatnich sezonów - na pewno współczesny Sienkiewicz i Terrazzino, erotyczne wręcz tango Halejcio i Barańskiego, freestyle Asi Mazur i Janka no i ostatni, póki co, taniec 11 edycji - świetne tango Julki i Stefa.

W kwestii jesiennej edycji - Michał wprost napisał że MP i TZG są do pogodzenia jesienią a Sylwia Madeńska nabawiła się kontuzji, ma nogę w gipsie.
Michauu_303
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2019, 11:26
x 2
x 2

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michauu_303 »

A tak w temacie TOP10 tańców w historii programu. Wiecie gdzie można obejrzeć odcinki Tańca z Gwiazdami emitowanego w TVN?
Znalazłem kiedyś na chomikuj całą 11 i 12 edycję tańca z gwiazdami i na YouTubie jest 2 edycja. Wie ktoś gdzie obejrzeć resztę edycji TVN?
zylaiodzyla
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:20
x 1

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zylaiodzyla »

Michauu_303 pisze: 27 mar 2020, 10:49 A tak w temacie TOP10 tańców w historii programu. Wiecie gdzie można obejrzeć odcinki Tańca z Gwiazdami emitowanego w TVN?
Znalazłem kiedyś na chomikuj całą 11 i 12 edycję tańca z gwiazdami i na YouTubie jest 2 edycja. Wie ktoś gdzie obejrzeć resztę edycji TVN?
Napisz do mnie, mam te edycje TVNowskie.
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

zylaiodzyla pisze: 27 mar 2020, 12:56
Michauu_303 pisze: 27 mar 2020, 10:49 A tak w temacie TOP10 tańców w historii programu. Wiecie gdzie można obejrzeć odcinki Tańca z Gwiazdami emitowanego w TVN?
Znalazłem kiedyś na chomikuj całą 11 i 12 edycję tańca z gwiazdami i na YouTubie jest 2 edycja. Wie ktoś gdzie obejrzeć resztę edycji TVN?
Napisz do mnie, mam te edycje TVNowskie.
Też chciałbym obejrzeć 11 edycję TVN. Podasz link ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości