Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 135
x 266
Kontakt:

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: [email protected] »

Dwa filmy z Williamem Levym od dzisiaj w Netflixie (lektor/napisy).

https://www.novela.pl/na-goraco/dwa-fil ... netflixie/
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 135
x 266
Kontakt:

Telenowele

Gwiazda telenowel Danna Garcia zarażona koronawirusem podczas pobytu w Hiszpanii:

https://www.telenovela.pl/post/danna-ga ... onawirusem
Adix2004
Poster
x 23
x 29

Telenowele

Post autor: Adix2004 »

Biedna :( Na szczęście powiedziała, że przechodzi wirusa łagodnie i czuje się w miarę dobrze...
Adix2004
Poster
x 23
x 29

Telenowele

Nowa data premiery 2. sezonu "El Dragon" z Sebastianem Rulli na Netflix - 17 kwietnia .
Poti
Obserwator
x 2
x 28

Telenowele

Post autor: Poti »

Tak swoją drogą troche wspomnień pamiętam jak TVN zmierzal do emisji El Deseo z Natalia Oreiro a mimo to serial nie doczekał się emisji.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 135
x 266
Kontakt:

Telenowele

Produkcja bardzo kiepsko sobie radziła zarówno w Argentynie, jak i na zagranicznych rynkach. Nie dziwi więc, że TVN jednak ostatecznie wycofał się z tych planów.

Bardziej ubolewam na tym, że przy okazji wprowadzania na antenę adaptacji "Brzyduli" zrezygnowali z emisji oryginalnych telenowel.
shawu
Obserwator
x 7
x 205

Telenowele

Post autor: shawu »

Mogliby chociaż wyemitować wersję oryginalną. Myślę że byłaby hitem większym niż Esmeralda.
Adix2004
Poster
x 23
x 29

Telenowele

13 kwietnia TVP 1 rozpocznie emisję hiszpańskiego serialu "Velvet". Od poniedziałku do piątku o 18.00.

Jeśli jest ktoś spragniony telenowel w telewizji, to śmiało można powiedzieć, że "Velvet" jest to klasyczna, lekka telenowela miłosna :)

Lata 50. i 60. XX wieku. Alberto odziedzicza Velvet - prestiżowy hiszpański dom mody, a następnie nawiązuje romans z pracującą w nim szwaczką Aną, w której się zakochuje. Rodzina ma wobec niego jednak inne plany.
Atahan
Obserwator
x 29
x 7

Telenowele

Post autor: Atahan »

Warto wspomnieć, że 13 kwietnia emisja o 17:30 dwa odcinki.

Dać szansę, dam i wtedy się przekonam, czy będę śledzić dalsze odcinki. :)
Przysięga - TVP 1 [16:05]
Awatar użytkownika
Hombre
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Hombre »

Poti pisze:
25 mar 2020, 10:01
Tak swoją drogą troche wspomnień pamiętam jak TVN zmierzal do emisji El Deseo z Natalia Oreiro a mimo to serial nie doczekał się emisji.
[email protected] pisze:
25 mar 2020, 20:55
Produkcja bardzo kiepsko sobie radziła zarówno w Argentynie, jak i na zagranicznych rynkach. Nie dziwi więc, że TVN jednak ostatecznie wycofał się z tych planów.

Oglądam właśnie "El deseo" (jestem po 15. odcinku) i mimo wielkiej sympatii do Naty, muszę przyznać, że telenowela jest rzeczywiście kiepska, nudna, bez ładu i składu... Przewijam większość scen, bo ciężko obejrzeć cały odcinek :rolleyes: Ciekawie zapowiadający się wątek odnalezionej wnuczki (w tej roli Oreiro) został zepchnięty na dalszy plan, gdy uśmiercono babcię. Popisów cyrkowych w wykonaniu Carmen również jak na lekarstwo. Główna bohaterka flirtuje z trzema facetami i chyba sama nie wie czego tak naprawdę chce. W dodatku irytująca Soledad Silveyra w roli matki Carmen. Sama Natalia mówiła w wywiadach, że nie podobało jej się w jaką stronę poszło "El deseo", stąd nie dziwi też wielka klapa serialu. Myślę, że to była rozsądna decyzja TVNu.

Obrazek

Adix2004 pisze:
26 mar 2020, 12:23
13 kwietnia TVP 1 rozpocznie emisję hiszpańskiego serialu "Velvet". Od poniedziałku do piątku o 18.00.

Jeśli jest ktoś spragniony telenowel w telewizji, to śmiało można powiedzieć, że "Velvet" jest to klasyczna, lekka telenowela miłosna :)

Lata 50. i 60. XX wieku. Alberto odziedzicza Velvet - prestiżowy hiszpański dom mody, a następnie nawiązuje romans z pracującą w nim szwaczką Aną, w której się zakochuje. Rodzina ma wobec niego jednak inne plany.

Myślałem, że w obecnym czasie pandemii telewizje zaserwują nam tylko same powtórki, dlatego cieszy mnie fakt, że będzie nowy serial hiszpańskojęzyczny. Mimo, że to serial, ma wiele typowych elementów klasycznej telenoweli. Pewnie mieli go już wcześniej w planach (tłumaczenie i dialogi przecież trochę trwają).

Może i Czwórka uraczy nas choćby jakąś powtórką, np. "Dzikiego serca" ;)
Adix2004
Poster
x 23
x 29

Telenowele

Hombre pisze:
26 mar 2020, 13:39
Myślałem, że w obecnym czasie pandemii telewizje zaserwują nam tylko same powtórki, dlatego cieszy mnie fakt, że będzie nowy serial hiszpańskojęzyczny. Mimo, że to serial, ma wiele typowych elementów klasycznej telenoweli. Pewnie mieli go już wcześniej w planach (tłumaczenie i dialogi przecież trochę trwają).
Myślę, że mieli w planach ten serial do emisji raz w tygodniu, jednak z racji tego co się dzieje postawili na emisję codzienną :) Osobiście ja bardzo się cieszę :)
Może i Czwórka uraczy nas choćby jakąś powtórką, np. "Dzikiego serca" ;)
Od 13 kwietnia zmiany w ramówce Czwórki. Jednak żadnej powtórki telenoweli... Do "Dzikiego Serca" pewnie praw już nie mają. Jeśli nam coś zaserwują to pewnie powtórkę "Nie igraj z aniołem" lub "Esmeraldy" ;)
AnaPaula
Użytkownik
x 2

Telenowele

Post autor: AnaPaula »

Adix2004 pisze:
Ile ten serial ma odcinków ? Lubię hiszpańskie produkcje i chętnie się za niego zabiorę :D
Adix2004
Poster
x 23
x 29

Telenowele

AnaPaula pisze:
26 mar 2020, 13:50
Adix2004 pisze:
Ile ten serial ma odcinków ? Lubię hiszpańskie produkcje i chętnie się za niego zabiorę :D
Ogólnie było 55. odcinków. Tyle, że jeden odcinek trwa 70 min, więc w Polsce będą pocięte i wyjdzie ich trochę więcej... :) Jest też spin-off "Velvet Coleccion", który liczy 20. odcinków.
AnaPaula
Użytkownik
x 2

Telenowele

Post autor: AnaPaula »

Miejmy nadzieję, że wyemitują całość :)

Ciekawe, czy Nowa TV zdecyduje się na zakup jakiejś telenoweli :rolleyes: A jeśli tak, to kiedy... Myślę, że gdyby wybrali ciekawy tytuł, to byliby zadowoleni z wyników, tak jak ZOOM TV z "Narzeczonej..." ;)
Atahan
Obserwator
x 29
x 7

Telenowele

Post autor: Atahan »

Pewnie w najbliższym czasie nic nie dadzą. Ciężko też jest już wybrać ciekawy tytuł. W Polsce sprawdzają się klasyczne telki, a "Przeklęta" była klapą. Od czasów "Włoskiej narzeczonej" nic premierowego nie było hitem na TV4, więc nie dziwi mnie, że mimo wszystko nie chcą na razie ryzykować. Kupią takie "Vino el amor" i może znowu będzie klapa, a na Nowej klapa to już naprawdę słabo, bo kanał ma chyba niecałe 0,5% oglądalności. Patrząc na to, jak "Narzeczona ze Stambułu" pomogła Zoom TV, to nie zdziwię się, jak prędzej Polsat kupi do Nowej coś tureckiego, niż meksykańskiego. :-\
Przysięga - TVP 1 [16:05]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”