[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 12
x 129

[TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CaptainMorgan »

Raczej szanse są minimalne na BB w tym roku. Stacja ma już nagrany, gotowy produkt i nie będzie z nim czekała raczej aż do wiosny, zwłaszcza, że Hotel ma lepsze wyniki niż BB.
Jordi
VIP Expert
x 1468
x 1752

[TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Właśnie miałem pisać to samo.

BB owszem miało fantastyczny start, ale po 2-3 tygodniach wyniki spadły do okolic 500.000, jesienią druga edycja miała jeszcze gorsze wyniki, a HP już rekord na poziomie 752.000.

Także lista obserwujących na insta mocno rośnie, a na początku krytykowano, że mało jest. Już ponad 70 tysięcy obserwujących. LI przy finale miało 100.000. HP spokojnie może dogonić program Polsatu mimo braku aplikacji, decyzyjności widzów i nagrań praktycznie z dnia na dzień, dzięki czemu media społecznościowe można dużo lepiej wykorzystywać.

Przyznam, że nie oglądam już szoł, ale nawet moje przewidywania co do widowni były sporo niższe. A tu nie ma utrzymania wyników BB2. Jest lepiej o 150.000-200.000 :o

Dlatego no trochę niektórzy przesadzają z optymizmem. Moim zdaniem nie ma szans na BB w tym roku. Wiosna 2021 to pierwszy możliwy termin :)
tvtv21
Obserwator
x 2

[TVN7] Big Brother

Post autor: tvtv21 »

A nie mogą do tych wszystkich programów czyli : Big Brother , Top Model , Masterchef , Mam Talent , Voice Poland , Voice Kids , Voice Senior , The Four , Milionerzy , Jaka to melodia i inne brać osób co zgłaszały się w poprzednich edycjach i pisać do tych , które im przypadły do gustu a jak ktoś nie będzie chciał brać udziału to trudno bo na pewno dużo jest osób które się zgłaszały . W ten sposób nie byłoby takich zgromadzeń tylko po prostu byliby ludzie na planie .
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 508
x 2370

[TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

To się nawet nie opłaca w tej chwili.
bustram
Activist
x 83
x 1494

[TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Jak to niektórym niewiele trzeba - 12 dni w BigBrotherze (z czego połowa to szykowanie się do wyjścia) i już "osoba publiczna" :)

Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (28.9 KiB) Przejrzano 1845 razy
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 939
x 369

[TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

Hotel ma lepsze wyniki od "BB7" głównie dlatego, że tam się po prostu dzieje. Big Brother potrzebuje czasu na rozkręcenie. Nie zapominajcie, że pod koniec siódma edycja "BB" miała już lepsze wyniki, a finał milion. Od dawna uważam, że w naszym Wielkim Bracie potrzeba więcej knucia, sojuszy i gry, jak to ma miejsce w USA. Bardzo żałuję ósmej edycji. :(
11 lat na forum! :)
K42200
Użytkownik
x 56
x 23

[TVN7] Big Brother

Post autor: K42200 »

Wydaje mi się, że wpływ może mieć też to, że siedzimy wszyscy w domach. Teraz mam czas, żeby śledzić na bieżąco, co się dzieje. W poprzednich miesiącach, nawet w BigBrotherze, którego uwielbiałam, tego czasu zwyczajnie czasem brakowało i zdarzało się, że raz w tygodniu nadrabiałam po prostu odcinki.
typeO
Obserwator
x 185
x 443

[TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Po prostu w BB potrzeba dużo więcej zajęć dla uczestników i pomysłów na zwroty akcji. Jak uczestnicy leżą pół dnia w sypialni, a drugie pół opalają się na leżakach, to jest to program dla wyjątkowo wytrwałych widzów, których wyjątkowo kręci ten typ programu - na przykład mnie. Niestety program nadawany na żywo wymaga więcej inwencji ze strony produkcji, a ostatnio to zdecydowanie zawiodło. Okazało się, że samo eksponowanie konfliktu Kamil - reszta świata w ostatecznym rozrachunku zawiodło. HP nie jest nadawany na żywo i to otwiera nowe możliwości dla realizatorów - zawsze można przez montaż podkręcić akcję.
kamil2505
VIP Expert
x 12
x 286

[TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

Lepsza widownia "HP" od "BB" może być spowodowana tym, że to jednak coś nowego. Do tego brak streama. To też może się przyczynić do tego, że jednak widzowie chętniej zasiadają przed tv o 20:00. No i obecna sytuacja o której wspominał @K42200 też może mieć jakiś wpływ na wyniki.

Sam w swoim otoczeniu znam osoby, które "BB" nie oglądały, a "HP" śledzą chętnie.

Mimo wszystko taka roczna przerwa dla "BB" może wyjść tylko na plus dla tego programu. Tym bardziej, że wiosną 2021 minie różne 20 lat od startu "BB" w Polsce. Idealny moment na powrót z programem w fajnej wersji. O ile chęć do powrotu będzie, bo póki co "HP" ma w tygodniu więcej widzów niż "BB".
Jordi
VIP Expert
x 1468
x 1752

[TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Jak ktoś z fanów BB nie widział, HP kolejne rekordy notuje. Było już 834.000...

W BB tylko i wyłącznie Areny tyle miewały (nie licząc pierwszego tygodnia o 20:00 rok temu w BB).

Ciekawe co Siódemka zrobi za rok, jak 2 edycja też koło miliona będzie się kręcić...
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 172
x 870

[TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Areny miały rok temu kilkukrotnie ponad milionową widownię, zaś w komercyjnej procentowo Siódemka potrafiła mieć w niedzielne wieczory wynik dwucyfrowy.
Ja bym nie wieszczył jeszcze końca BB. Nie wiadomo jak będą wyglądały budżety stacji telewizyjnych oraz jak będzie stał rynek reklamowy. Możliwe, że Endemol miał już podpisaną umowę z TVN Discovery na realizację kolejnej edycji i teraz to już tylko kwestia przesunięcia ramówkowego z powodu pandemii.
Nie wiemy też jaki będzie zysk netto HP, bo program dalej trwa.

Dla mnie to 2 różne formaty i mają różną strukturę oglądania. Big Brother głównie na bieżąco napędzał Internet. Wystarczyło w przerwie pracy wejść na Playera, forum lub wykop i już wiedziałeś w połowie dnia co się wydarzyło. Nie czekało się sztywno na godzinę 20:00.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 508
x 2370

[TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

"Big Brother" jeśli kiedykolwiek powróci, to nie wcześniej niż w 2021 roku. Tegoroczna jesień będzie biedna - budżety reklamowe zmalały, dużo produkcji zostało zawieszonych, a i nie wiadomo jak dokładnie zakończy się temat epidemii w Polsce. Także to nie tylko kwestia pieniędzy, ale i bezpieczeństwa produkcji, widowni oraz samych uczestników. Myślę, że w TVN nikt się nad tym nawet nie głowi. Główny cel, to utrzymać się w trudnych czasach oraz zabezpieczyć produkcje już zrealizowane, by mogły pojawić się w odpowiednim dla rynku momencie.
Poti
Obserwator
x 2
x 28

[TVN7] Big Brother

Post autor: Poti »

Też uważam że conajmiej jeszcze jedną edycję BB obejrzymy ale najwcześniej wiosna 2021.
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator
x 119
x 197

[TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Obecnie na insta trwa live Kamila i Wiktora. Oryginalny punkt widzenia na koronawirusa... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
semperadastra
Obserwator
x 119
x 197

[TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Swoją drogą ciekawe jak odnosi się TVN do rewelacji, które ich podopieczny - Kamil głosi na temat koronawirusa... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

BB FAVES: WIKTOR & KAMIL

CITIUS ALTIUS FORTIUS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”