Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Jeszcze Wam mało? Co my fani produkcji latynoamerykańskich mamy powiedzieć?

Rozumiem, że poziom aktualnie emitowanych przez TVP "turkiszy", może być dla niektórych nie do przyjęcia, ale zawsze możecie liczyć jeszcze na Zoom TV. Tymczasem dla fanów produkcji latino nie ma absolutnie nic, nawet tak wyszydzanych tutaj produkcji Nathalie Lartilleux (nomen omen nie wiele różniących się od takiej "Przysięgi" czy "Więżnia miłości").
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

M@rcin pisze: 25 mar 2020, 20:48 Jeszcze Wam mało? Co my fani produkcji latynoamerykańskich mamy powiedzieć?
Uwierz mi, że ja też nad tym ubolewam. Co by nie było dla mnie latynoamerykańskie produkcje są zawsze o oczko wyżej niż turkisze. Szkoda, że Eva Channel nie stratuje w Polsce :P Jednak mimo wszystko czekam na TDC bo jest tam kilka interesujących produkcji.
Awatar użytkownika
vicos
Obserwator
Posty: 316
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45
x 132
x 75

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicos »

M@rcin pisze: 25 mar 2020, 20:48 Jeszcze Wam mało? Co my fani produkcji latynoamerykańskich mamy powiedzieć?

Rozumiem, że poziom aktualnie emitowanych przez TVP "turkiszy", może być dla niektórych nie do przyjęcia, ale zawsze możecie liczyć jeszcze na Zoom TV. Tymczasem dla fanów produkcji latino nie ma absolutnie nic, nawet tak wyszydzanych tutaj produkcji Nathalie Lartilleux (nomen omen nie wiele różniących się od takiej "Przysięgi" czy "Więżnia miłości").
Również nad tym mocno ubolewam :redface: jestem z rocznika 95 i wychowałem się na fali popularności ''Zbuntowanego anioła'' i to pomimo tego że fanem klasyczny telenoweli nie jestem. Bardziej przemawiają do mniej telenowele kryminalno-romantyczne jednak sentyment do tej produkcji pozostanie, dlatego też nie szydzę z telenoweli klasycznych bo się sam na takiej wychowałem ^-^
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Też chciałbym zobaczyć chociaż jedną telenowelę latynoską, ale na razie się na to nie zapowiada. Chyba, że znowu zrobią nam niespodziankę, jak z "Przeklętą", ale jeśli niespodzianka 'wypali' tak samo, jak "Przeklęta", to później już całkiem trudno będzie o jakąś telkę.

Minus w obecnie emitowanych turkiszach to ich długość. "Elif" ciągnie się od trzech lat, a końca nadal nie widać. Gdzie tam do 1100 odcinków. "Więzień miłości" jest krótszy, ale to nadal tasiemiec, który ma 500 odcinków, "Przysięga" też pewnie najkrótsza nie będzie. Chciałoby się obejrzeć turkisza z prawdziwego zdarzenia, jak w Zoom TV jest "Narzeczona ze Stambułu" i mam nadzieję, że stacja wkrótce zacznie poważnie myśleć nad nowym serialem do ramówki. "Fazilet Hanim ve Kizlari" czeka. O:-)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

"Zraniona miłość" o 10:00 i "Meandry uczuć" o 15:05 wylatują z ramówki na rzecz "Szkoła z TVP". "Meandry uczuć" będą kontynuowane o 1:50.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Atahan pisze: 29 mar 2020, 16:04 "Meandry uczuć" będą kontynuowane o 1:50.
Jednak w nocy też nie ma emisji. Wczoraj sprawdzałam - powinien być 75 odc. wg ramówki, a był programik kulinarny i Miodek. Od dziś natomiast powtórka z Jedynki "Bądźmy razem w domu".
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Telemagazynowi zachciało się bawić w Prima Aprilis. Mogliby przynajmniej na końcu napisać, że to żart bo teraz ludzie już będą się zachwycać, że powstanie 3. sezon a takowego jak wiemy nie będzie.

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/wie ... 80728.html
Awatar użytkownika
vicos
Obserwator
Posty: 316
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45
x 132
x 75

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicos »

Adix2004 pisze: 01 kwie 2020, 19:43 Telemagazynowi zachciało się bawić w Prima Aprilis. Mogliby przynajmniej na końcu napisać, że to żart bo teraz ludzie już będą się zachwycać, że powstanie 3. sezon a takowego jak wiemy nie będzie.

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/wie ... 80728.html
Ostatecznie dali jak widać info że to żart ;D - Swoją drogą jeżeli ktoś był fanem serialu to podejrzewam dobrze wiedział że serial jest zakończony ;D
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Niektórzy ludzie są tak głupi, że szok, łykną każdą informację. Serial skończył się już dawno, miał normalne zakończenie. Z jakiej niby racji miałaby być kontynuacja? Bo pseudofankom nie spodobał się brak happy endu? Poza tym takie informacje sprawdza się w kilku odrębnych źródłach.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
vicos
Obserwator
Posty: 316
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45
x 132
x 75

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicos »

W sumie to racja zresztą to z tego powodu też powstały fanowskie filmiki na YouTube, podobno z 3 sezonu zmontowane z całości serialu ;D - Szok melodramat nie zakończył się happy endem no jak to tak można ;D - Ja też zaliczam się do fanów produkcji serial wciągnął mnie od pierwszego odcinka natomiast byłem przygotowany wiedząc zwyczajne w jakich ramach, obraca się dany gatunek że serial zapewne nie zakończy się szczęśliwie.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

A tutaj na dowód słów @vlv

Obrazek
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Od najbliższego poniedziałku wylatują z ramówki TVP HD powtórki "Wiecznej miłości" na rzecz "Szkoły TVP" dla szkół średnich.
giwona
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2020, 22:32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giwona »

Cześć wszystkim

Obejrzałam 393 odcinki "Więźnia miłości" z polskimi napisami. Dziś chcę obejrzeć kolejne - nie ma? No normalnie zrobiłam się agresywna :D Czy można obejrzeć gdzieś dalsze? Ile w ogóle jest odcinków tej telenoweli?
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Wszystkich odcinków jest bodajże 397. A z napisami można znaleźć na facebooku, podam na priv. ;)
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

A są w ogóle wszystkie z napisami, bo tłumaczenie zostało przerwane z tego, co kiedyś widziałem, chyba że jakaś inna grupa dokończyła?
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości