Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Parlament Europejski przyjął rezolucję, w której obok Belgii, Francji i Niemiec wymienia Polskę jako kraj, w którym nastąpił "wzrost nietolerancji powodowanej rasizmem, ksenofobią, antysemityzmem i homofobią".

Powiedzcie mi: czy ja się kiedyś doczekam żeby mało kto pisał "żyd" zamiast "Żyd", żeby mało kto mówił "pedał" zamiast gej czy homoseksualista?

Obrazek

Takie mam skromne marzenia (choć nic mi nie wiadomo żebym był Żydem lub gejem...) bo jak bym się rozpędził to dopisałbym do listy:
- eutanazję w ograniczonym zakresie
- prawo do aborcji które jest rzeczywiście realizowane
- związki partnerskie pozwalające na np. odwiedziny w szpitalu czy dziedziczenie
- narkotyki jak w Holandii
- podatek na Kościół żeby zweryfikować ilu jest katolików....

Można mówić: "Zachód idzie w złą stronę, brońmy wartości "
Mnie to nie przekonuje.
Dawid
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 25 maja 2006, 21:42
Lokalizacja: z Ciemnogrodu

Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawid »

gosc pisze:Powiedzcie mi: czy ja się kiedyś doczekam żeby mało kto pisał "żyd" zamiast "Żyd",
"Żyd" to przedstawiciel narodu żydowskiego, a "żyd" to wyznawaca judaizmu. Nie każdy "żyd" to "Żyd" - chociażby Czarni Hebrajczycy pomieszkujący w Dimonie. A nie kazdy "Żyd" to "żyd" - mezuzy na drzwiach prawie wszyscy wieszają, ale żeby Prawa przestrzegać, to gdzie tam.

gosc pisze:- eutanazję w ograniczonym zakresie
Zobaczymy co powiesz za 45-50, jak będziesz nieprzydatnym społeczeństwu starcem. Zaczyna się zawsze od "ograniczonego zakresu". Hitler zaczynał od uposledzonych i kalekich (eugenika, której jesteś zwolennikiem jak widze), a skończyło się 60 milionami ofiar.
gosc pisze:- prawo do aborcji które jest rzeczywiście realizowane
Ciesz się, że Twoja matka go nie wykorzystała.
gosc pisze:- związki partnerskie pozwalające na np. odwiedziny w szpitalu czy dziedziczenie
Takie rzeczy można załatwić umową cywilno-prawną.
gosc pisze:- podatek na Kościół żeby zweryfikować ilu jest katolików....
Zgadzam się
gosc pisze:Można mówić: "Zachód idzie w złą stronę, brońmy wartości "
Mnie to nie przekonuje.
Może jeszcze zbyt mało wiesz.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Weź ze sobą swój avatar, wodę święconą na wszelki wypadek, Pismo Św. i nawracaj mnie :)
Do twoich argumentów nie chce mi się odnosić, odniosę się tylko do najbardziej pokrętnego: otóż gwarantuję ci że osobom które piszą np. "Dorn to żyd" nie chodzi o jego wyznanie tylko o pochodzenie, czyli narodowość.
marcelek
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 25 maja 2006, 14:57
Kontakt:

Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcelek »

a ja jestem wrogo nastawiony do homoseksualistów. dla mnie jest to obrzydliwe. To jest wbrew natury. to tak samo jak bym ja chciuał zawrzeć związek z kozą. Czy to jest normalne? Jeszcze przeciwko parom homoseksualnym tak nic nie mam,bo nie obchodzi mnie kto z kim uprawia seks. Ale jestem ogromnym przeciwnikiem adopcji dzieci przez gejów i nato nigdy się nie zgodzę. Z jakiej racji jakis homoseksualista ma niszczyc zycie dzieckakowi. Temu mówię stanowczo NIE i jeszcze raz NIE! dzieci powinny wychowywać się w normalnychrodzinach,gdzie jest mama i tata i tylkow takiej sytuacji dzieckoma możliwość normalnego rozwoju. Dzieckonie powinno mieć dwóch tatusiów lub dwie mamuse! Stanowcze NIEEEEEEEE!
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Problem w tym że ja tu nic o adopcji nie pisałem....
Natomiast ci którzy protestują przeciw paradom mają zawsze jeden argument: dziś chcecie odwiedzin w szpitalu a za chwilę będziecie mówić o adopcji. Jednak dowodów na to brak.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

gosc pisze:- eutanazję w ograniczonym zakresie
Jestem za Szczególnie jeżeli chodzi o osoby niuleczalnie chore.
gosc pisze:- prawo do aborcji które jest rzeczywiście realizowane
Aborcja jest zakazana ale jak wszyscy wiemy w Polsce bez problemu mozna usunac ciaze. Wiec PO CO SIE OSZUKIWAC i udawac ze nie ma problemu.
gosc pisze:- związki partnerskie pozwalające na np. odwiedziny w szpitalu czy dziedziczenie
Jestem tylko za mozliwoscia legalizacji tego typu zwiazkow nic wiecej!
gosc pisze:- narkotyki jak w Holandii
Oczywiscie zalegalizowac lekkie narkotyki.
Kazdy bez problemu moze kupic narkotyki wiec nie widze problemu zeby tego nie zalegalizowac. Dzieki temu nie trzeba bedzie szukac dilera na ulicy i mocno przeplacac za dragi. Kazdy zainteresowany bedzie mogl sobie bezproblemu kupic a panstwo bedzie moglo jeszcze na tym zarobic wprowadzjac np akcyze tak jak na wyroby tytoniowe i alkohol. Narkomanów nam od tego nie przybedzie napewno...
gosc pisze:- podatek na Kościół żeby zweryfikować ilu jest katolików....
Popieram
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Eutanazji (czyli zabijaniu) - NIE. Można za to wprowadzić coś takiego jak w niektórych stanach w Stanach: czyli taki dokumencik o zakazie resuscytacji....


A co do homosexualiustów - niech swoje intymne sparwy trzymają we własnej chałupie, a nie parady sobie jeden z drugim urządzają :mad:
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

Ogólnie większość tych postulatów popieram, ale ten akurat już pachnie dla mnie utopią:
RaPi pisze:
gosc pisze:- narkotyki jak w Holandii
Oczywiscie zalegalizowac lekkie narkotyki.
Kazdy bez problemu moze kupic narkotyki wiec nie widze problemu zeby tego nie zalegalizowac. Dzieki temu nie trzeba bedzie szukac dilera na ulicy i mocno przeplacac za dragi. Kazdy zainteresowany bedzie mogl sobie bezproblemu kupic a panstwo bedzie moglo jeszcze na tym zarobic wprowadzjac np akcyze tak jak na wyroby tytoniowe i alkohol. Narkomanów nam od tego nie przybedzie napewno...
Po pierwsze „lekkie” narkotyki to jest moim zdaniem trochę naciągane pojęcie. Bo właśnie przez te „lekkie” pojawia się zaawansowany problem z narkomanią. Też byłabym za legalizacją i pewnym odizolowaniem polegającym na specjalnych lokalach dla osób w wieku minimum 21 lat, w których TYLKO będą mogli się raczyć swoimi „dopalaczami”. Ale to raczej rozkręci właśnie proceder dilerów. W Olsztynie po ostatnich podwyżkach papierosów doskonale widać jak ludzie chodzą po mieszkaniach, gdzie mogą nabywać tego typu wyroby 50% taniej od przemytników jeżdżących do Obwodu Kaliningradzkiego.
Poza tym nie traktowałabym Holandii jako jakiegoś wzoru godnego naśladowania. Obawiam się, że akurat w ich przypadku, nadmierny liberalizm prowadzi do zguby. Ostatnio gdzieś czytałam o pedofilach, którzy planują tam założyć swoją partię polityczną, bo twierdzą że ich prawa są łamane. No, bez przesady...
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

marcelek pisze:a ja jestem wrogo nastawiony do homoseksualistów. dla mnie jest to obrzydliwe. To jest wbrew natury.
Wbrew naturze? Wyjdź na ulicę i zobacz ile psów skacze wzajemnie na siebie, mimo, iż doskonale zdają sobie sprawę z tego, że są samcami. Po prostu czują potrzebę. Poza tym nie chodzi tylko o seks. Czy jak jesteś z dziewczyną, to chodzi Ci o to, żeby się z nią pieprzyć?
marcelek pisze:to tak samo jak bym ja chciuał zawrzeć związek z kozą. Czy to jest normalne?
Nie porównuj związku dwojga ludzi - nieważne czy hetero, czy też homoseksualnego - do związku ze zwierzęciem. To już jest choroba psychiczna.
marcelek pisze:Jeszcze przeciwko parom homoseksualnym tak nic nie mam,bo nie obchodzi mnie kto z kim uprawia seks.
Czy twoim zdaniem wszyscy geje i wszystkie lesbijki uprawiają ze sobą seks?
marcelek pisze:Ale jestem ogromnym przeciwnikiem adopcji dzieci przez gejów i nato nigdy się nie zgodzę. Z jakiej racji jakis homoseksualista ma niszczyc zycie dzieckakowi. Temu mówię stanowczo NIE i jeszcze raz NIE!
Też jestem przeciwko takiemu procederowi i jak narazie jestem pewien, że w Polsce nic się nie zmieni w tym wypadku.
marcelek pisze:dzieci powinny wychowywać się w normalnychrodzinach,gdzie jest mama i tata i tylkow takiej sytuacji dzieckoma możliwość normalnego rozwoju. Dzieckonie powinno mieć dwóch tatusiów lub dwie mamuse! Stanowcze NIEEEEEEEE!
Oglądałeś "Seksmisję"? Tam kobiety żyły w podziemnym światku, w którym nie było mężczyzn. O ile pamiętam rozmnażały się sztucznie. Już nie chodzi o to, że dzieci nie występowały w filmie, ale wystarczy spojrzeć na sens tej produkcji: do wychowania dzieci i do stworzenia normalnego świata niekoniecznie potrzebni są razem mężczyzna i kobieta. Tam były same kobiety. Może w rzeczywistości homoseksualiści chcą wprowadzić to samo, z tym że swoją niezależność wobec drugiej płci chcą ograniczać jedynie do związków partnerskich i adopcji dzieci, a nie podbić świat.
Adrian
VIP Expert
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:10

Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adrian »

Moje poglądy określę tak:
1. Eutanazja - Tak, pod warunkiem, że taką chęć wyrazi osoba nieuleczalnie chora, której szanse na przeżycie w wegetacji 1-2 lat są niskie, bądź jeśli przy tych samych okolicznościach wyrazi na to zgodę najbliższa rodzina.
2. Aborcja - Tak, dozwolona do trzeciego miesiąca ciąży.
3. Związki partnerskie par homoseksualnych - Tak, gwarantujące możliwość dziedziczenia, wspólnego rozliczania podatkowego, prawo do odwiedzin w szpitalu. W przyszłości ustawa pozwalająca na adopcję. W przyszłości, aby nauczyć społeczeństwo tolerancji. W moim odczuciu większą krzywdą jest życie w domu dziecka niż obok pary homoseksualnej. Pamiętajmy zresztą, ze geje i lesbijki rodzą się z związków heteroseksualnych.
4. Miękkie narkotyki - Tak. Państwo jest w błędzie zakazując postaw, które i tak są praktykowane. Oficjalne wejście na rynek miękkich narkotyków to dodatkowe źródło przychodów do budżetu.
5. Laicki charakter państwa - Zdecydowanie Tak z zachowaniem tolerancji religijnej. Jestem zwolennikiem opodatkowania kościoła, braku ingerencji w politykę. Wprowadzenia do szkół - obok dalej funkcjonującej nauki religii - etyki z elementami współczesnej filozofii. Polska młodzież za mało wie o relatywiźmie.
Dawid
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 25 maja 2006, 21:42
Lokalizacja: z Ciemnogrodu

Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawid »

Homoseksualna para skazana na 5- i 6-lat więzienia za gwałty na adoptowanych dzieciach


Homosekualni partnerzy, którzy molestowali seksualnie adoptowanych chłopców, skazani zostali przez sąd brytyjski na kary więzienia, które jednak, jak twierdzi opinia publiczna są zbyt niskie do popełnionych czynów. Dwóch homoseksualistów, 41-letni Ian Wathey i 31-letni Craig Faunch, żyjący od pięciu tygodni w "związku malżeńskim", skazani zostali przez sąd Wakefield Metropolitan District Council na kary, odpowiednio: 5- i 6-lat pozbawienia wolności. Wielokrotnie molestowali oni seksualnie czterech chłopców. Ofiary były gwałcone, a akty te nagrywano kamerą. Chłopców zmuszano też do oglądania filmów homoseksualnych.

Adopcję dzieci przez pary homoseksualne zalegalizowano w Wielkiej Brytanii w 2002 roku.

Opublikowany w 2002 roku raport opracowany przez amerykański instytut US Family Research Council ukazuje dobitnie związek pomiędzy homoseksualizmem i pedofilią. Statystyki pokazują, że homoseksualiści, którzy stanowią zaledwie 1-3 procent populacji, odpowiedzialni są za co najmniej jedną-trzecią wszystkich przypadków pedofilii.
Żródło: bibula.com
Precz z homofobią! Precz z nietolerancją! Precz z Wierzejskim! Nie ma żadnego związku między homoseksualizmem a pedofilią!
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Przy okazji rzuciłem okiem na cytowaną stronę. Ogarną mnie śmiech. Toż to jeszcze większy stek bzdur jak w Naszym Dzienniku! Można by linka umieścić w dziale Humor :)
Czy wiesz że heteroseksualiści też są skazywani za pedofilię? Czy heteroseksualizm ma wobec tego związek z pedofilią?
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Nie no ta stronka jest dobra :lol: Pasuje idealnie do klimatów RM, TV Trwam i Wszechpolaków.....
Dawid
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 25 maja 2006, 21:42
Lokalizacja: z Ciemnogrodu

Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawid »

Łatwiej obśmiac niż dyskutować.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Homofobia, rasizm, antysemityzm - Polska z perspektywy PE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Z tym się nie da dyskutować. mamy tu do czynienia z zasadniczym problemem który wyjaśnię na przykładzie: 95% (od razu mówię że nie mam dowodu...) Polaków uważa że Rydzyk to szkodnik. 5% mówi: a guzik prawda, mylicie się, to Zbawca narodu!
Czy myli się 95% czy te 5%?
Dla mnie odpowiedź jest prosta. Nie jest tak że większość zawsze ma rację, ale taka jest zasada. Nie na odwrót :)


PS

Czy aby na pewno twój avatar nie jest obrazoburczy?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości