[TVP2] Rodzinka.pl

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
tvtv21
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 23 sty 2020, 21:07
x 3
x 6

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvtv21 »

Może powstanie nowy serial w tej hali
Mooniaa
Poster
Posty: 1945
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 464
x 328

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Przykro, że po tylu sezonach serial nie ma normalnego porządnego zakończenia. Bardzo nieładnie 😕😕
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Po tylu latach emisji i ilości sezonów, rozumiem że TVP nie było zadowolone z wyników, ale mogli od razu zamówić sezon jako finałowy i scenarzyści napisali by jakieś porządne zakończenie. Lub dać więcej czasu na nakręcenie tego odcinka a nie z dnia na dzień zamykać produkcję.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19324
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13433

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

tvtv21 pisze: 29 kwie 2020, 8:12 Może powstanie nowy serial w tej hali
Dwa dni po ogłoszeniu zakończenia produkcji mieli tam instalować scenografię Korony Królów, tak wynikało ze słów aktorów, m.in. Musiała.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2135
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1755
x 694

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

KK zajmuje już 3 czy 4 halę zdjeciową na Woronicza?
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Sashenka
Obserwator
Posty: 357
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:48
x 246
x 17

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sashenka »

Czyli urwali tak, jak kiedyś np. „W labiryncie”. Bez sensu, jak serial kończy się ni w pięć, ni w dziewięć, bez żadnej puenty…
tvferdex97
Poster
Posty: 1531
Rejestracja: 14 maja 2014, 6:59
x 312
x 25

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvferdex97 »

Jakby zrobili takie jak w serialu "Lokatorzy" to byłoby mniejsze oburzenie niż wtedy, jak własnie tytułowi bohaterowie opuścili swoje gniazdko zaczynając inne niż dotychczas życie. A co do "W labiryncie" też mnie bardzo ciekawi jak tak po prostu po prawie 3 latach (czyli zbyt szybko) skończyli produkcję bardzo popularnego serialu TVP, no bo wtedy nie brali pod uwagę jak bardzo wielką oglądalność miała dana pozycja, skoro wtedy były jeszcze 2 kanały w naziemnej TV.
I przy okazji przypomniał mi się serial "Bulionerzy" który też tak po prostu bez konkretnego zakończenia się zakończył, a ostatnie odcinki pokazano po ponad roku w wakacje i to w popołudniowych godzinach.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Coś się kończy, coś się zaczyna. W przypadku "Rodzinka.pl" zakończenie serialu opóźnione o minimalnie trzy lata. Serial oglądałem gdzieś tak do 7. sezonu. Później wyrywkowo, jak trafiłem w telewizji na jakiś odcinek, a potem już wcale.
Sashenka pisze: 29 kwie 2020, 17:01 Czyli urwali tak, jak kiedyś np. „W labiryncie”. Bez sensu, jak serial kończy się ni w pięć, ni w dziewięć, bez żadnej puenty…
Jeśli chodzi o "W labiryncie", to znalazłem informację, że podobno w 1993 roku, podczas audycji "Lato z Radiem" w Programie Pierwszym Polskiego Radia kontynuowano ten serial w formie radiowej. Nie jestem jednak w stanie potwierdzić autentyczności znalezionych informacji. Faktem jest, że serial telewizyjny urywa się, jakby produkcja miała przygotowane scenariusze na dalsze odcinki i je chciała realizować.
Sashenka
Obserwator
Posty: 357
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:48
x 246
x 17

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sashenka »

tvferdex97 pisze: 29 kwie 2020, 17:26 Jakby zrobili takie jak w serialu "Lokatorzy" to byłoby mniejsze oburzenie niż wtedy, jak własnie tytułowi bohaterowie opuścili swoje gniazdko zaczynając inne niż dotychczas życie. A co do "W labiryncie" też mnie bardzo ciekawi jak tak po prostu po prawie 3 latach (czyli zbyt szybko) skończyli produkcję bardzo popularnego serialu TVP, no bo wtedy nie brali pod uwagę jak bardzo wielką oglądalność miała dana pozycja, skoro wtedy były jeszcze 2 kanały w naziemnej TV.
I przy okazji przypomniał mi się serial "Bulionerzy" który też tak po prostu bez konkretnego zakończenia się zakończył, a ostatnie odcinki pokazano po ponad roku w wakacje i to w popołudniowych godzinach.
Jeśli dobrze pamiętam, to pomiędzy twórcami „W labiryncie” a telewizją były wówczas jakieś nieporozumienia. Zdaje się, że jeden z głównych aktorów mówił o tym w wywiadzie, ale szczegółów nie kojarzę.
Faktycznie zakończenie „Lokatorów” było zgrabne. Bohaterowie dojrzeli i wyszło to naturalnie. :-)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

A o jakim zakończeniu byście marzyli odnośnie "Rodzinki.pl" ? Ostatnie odcinki polegały głównie na tym, że małolatki kręciły tyłeczkami przed śliniącym się Karolakiem. Jakie do tego powinno być zakończenie, hmm zastanówmy się :P W każdym razie musiałoby zostać wyemitowane po godz. 23 ;D
tvferdex97
Poster
Posty: 1531
Rejestracja: 14 maja 2014, 6:59
x 312
x 25

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvferdex97 »

Inny taki rodzinny serial "Rodzina zastępcza" chyba też zakończenia nie miał jako tako konkretnego, a "Daleko od noszy" to już na pewno nie miał, bo zleciał za niską oglądalność i to 3 (!) razy.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

"Rodzina Zastępcza" z tego co pamiętam miała zakończenie - ostatni odcinek nazywa się "Wielkie rozwiązanie" a polega na tym, że Alutka zaczyna rodzić, w ostatniej scenie Piotr Fronczewski wznosi toast do kamery. A "Daleko od noszy" to sitcom a one rządzą się swoimi prawami.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Niby tak, ale Niania, Kasia i Tomek, czy Miodowe lata zakończenia miały.

Tu decyzja o końcu zdjęć zapadła z dnia na dzień. Ekipa nie zdążyła nie tylko dokończyć serii, ale nawet odcinka.
Awatar użytkownika
Tomasz_B
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 17 kwie 2018, 0:51
x 434
x 56

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz_B »

W Rodzinie Zastępczej jeszcze posterunkowy awansował w ostatnim odcinku. Toast Jacka także pamiętam, i był to miły gest, podziękowania, jednocześnie trochę jednak przykry, bo to był koniec. W Miodowych latach ostatni odcinek to było w pewnym sensie zaproszenie do Całkiem nowych ML, które to właśnie skończyły się właśnie nawet zapowiedzią następnych odcinków, które chyba nawet nigdy nie ujrzały światła dziennego.

Zdecydowanie bym był za tym, żeby Rodzinka.pl miała ten odcinek pożegnalny, w jakiś sposób zamykający, puentujący tyle lat na antenie. O ile sam z początku nie oglądałem tego serialu, o tyle potem mnie wciągnął, nadrobiłem też powtórkowe niektore z pierwszych odcinków, i oczywiście zostanie w pamięci uwielbienie bustrama do wyszukiwania różnych smaczków. :D
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Skoro nawet "Ranczo" miało odcinek pożegnalny to czemu "Rodzinka.pl" nie mogła by go mieć.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości