[POLSAT] Zawsze warto

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

matik pisze: 01 maja 2020, 12:03 Przecież drugi sezon został nakręcony jeszcze przed emisją pierwszego sezonu...
2. sezon został zamówiony przed premierą 1. sezonu, ale nagrania do 2. sezonu trwały podczas emisji pierwszego sezonu i zakończyły się 30 października 2019.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Wyniki w telewizji są tragiczne (gorsze niż Motywu i Kodu), ale 3 sezon powstanie z prostego powodu - Wieniawa jesienią musi dalej tańczyć.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Nie ma to jak ładować miliony w coś, co się nie zwraca, bo za wszelką cenę trzeba udowodnić, że ma się w stacji nową gwiazdę, która przez kilka lat w ogóle nie udowodniła, że ma jakiś talent aktorski :lol:

Faktycznie 3 sezon może powstać, bo trzeba promować Julcię ;D
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Prędzej to Julka promuje i ten serial i TZG :lol:
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Ja się dziwię Ninie, że nie przeniosła ZW po pierwszym sezonie do Czwórki, bo tam wyniki rzędu 700-800 tys. nie byłyby aż takim wstydem. Z drugiej strony nie znamy też dokładnych wyników serialu z IPLI, ale po fan-page'ach na Insta, czy Facebooku widać, że jest tam dużo większa aktywność niż np. na fp "Motywu" TVN-u.

Najbardziej jednak zastanawia mnie fakt, że Nina zostawiła "Zawsze warto" w środowym paśmie, które kompletnie się nie sprawdziło i nie chciała zawalczyć o trochę więcej np. w czwartki, czy piątki koło 22. :huh:
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

kamol pisze: 01 maja 2020, 13:36 Najbardziej jednak zastanawia mnie fakt, że Nina zostawiła "Zawsze warto" w środowym paśmie, które kompletnie się nie sprawdziło i nie chciała zawalczyć o trochę więcej np. w czwartki, czy piątki koło 22. :huh:
Mnie też to zastanawia. Nina w ogóle nie walczyła o ten serial, a szkoda. Nie wiadomo czy by to coś dało ale zawsze mogła spróbować. Szczególnie, że czwartki o 22 są wolne. Mam nadzieję, że mimo wszystko powstanie 3. sezon, choćby po to, żeby jak pisali wyżej promować Wieniawę ;)
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Chodzi o coś innego. Sam udział Wieniawy w Tańcu jesienią może być pod warunkiem, że powstanie 3 sezon serialu. I prawdopodobnie podobna decyzja zapadła pół roku temu (tak, wiem, że decyzja o realizacji 2 sezonu zapadła wcześnie - ale też wtedy już podpisuje się umowy do kolejnej edycji Tańca). Umowy typu udział w show = rola w serialu istniały już za czasów w TVN, to nic nowego.
Nola
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 22:56
x 10

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nola »

kamol pisze: 26 kwie 2020, 15:04 Wiele można powiedzieć o tym serialu, ale jeżeli chodzi o Polsat, to "Zawsze warto" pod względem zrealizowania i scenariusza jest dla nich krokiem milowym w porównaniu do takich "hitów", jak "Powiedz TAK!", czy "Niani...". Obsada nie jest taka zła, sama fabuła ciekawa, a zdjęcia zrealizowane bardzo różnorodnie. Ciekawe, co Nina postanowi z tym trzecim sezonem, bo ZW samo w sobie ma duży potencjał na jeszcze jeden sezon. :)
Myślę podobnie. To nie jest zła produkcja, a jak na to do czego dotychczas przyzwyczaił nas Polsat jest nawet bardzo dobrze. Ładne zdjecia, ciekawa fabuła - powtarzam się...Na pewno wolę "Zawsze warto" od "Na wspólnej" i w tym serialu akurat sceneria typu "Warszawa w korpobiurowcach, pięknych wnetrzach, na bankietach i w ładnych ciuchach" nie drażni mnie tak jak w innych produkcjach, a nawet jest przekonujaca. Polubiłam bohaterki tego serialu, a fabuła drugiej części wydaje mi się nawet ciekawsza...Chociaż pierwszy sezon mógł się wydawać lepszy, ale to chyba efekt "świeżego materiału" w tv, to tutaj podoba mi się poruszenie "popularnego" tematu przyslowiowych "modelek z Dubaju/imprez na jachtach/modelingu rodem z Instagrama" - bardzo wciągnął mnie ten wątek i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki...Role aktorów bardzo na plus - nawet tych, którzy pojawili się dopiero w drugim sezonie : Scibakowna bardzo mi się podoba w swojej roli, pasuje do niej. Nawet Wesołowski mnie nie drażni, a zawsze uważałam go za przyslowiowe drewno - może to efekt scenariusza. Mąż Zielińskiej też nie gra źle. Wszyscy mi pasują, poza Wieniawa - co za fatalna postać...😇
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Nola pisze: 04 maja 2020, 1:48 Role aktorów bardzo na plus - nawet tych, którzy pojawili się dopiero w drugim sezonie : Scibakowna bardzo mi się podoba w swojej roli, pasuje do niej. Nawet Wesołowski mnie nie drażni
Prawda, aktorzy idealnie dobrani do roli.

Naprawdę dziwi, że nie przeniesiono emisji na inny dzień tygodnia, skoro w środy serial notuje słabe wyniki oglądalności.

Szkoda, że drugi sezon nie przyniósł wzrostu widowni, "Przyjaciółki" czy "W rytmie serca" jako typowe obyczajówki dobrze się oglądają... Tym bardziej, ze trzyma poziom i "Zawsze warto" nie jest nudny.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

kamol pisze: 24 kwie 2020, 2:47 Czyżby przypadek? Z programu TV wynika, że odcinki 22-24 będą wyemitowane wcześniej w Polsat Seriale (5 maja), aniżeli na głównej antenie, na której finał przewidziano 20 maja. Dziwne zagranie. :o
Mimo informacji w programach TV i nawet EPG, dzisiaj emitowane epizody to odcinki z pierwszego sezonu. Widać, że ktoś z Polsatu w porę zauważył wpadkę.
Awatar użytkownika
barcabarcelona
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 08 gru 2018, 13:58
x 11

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barcabarcelona »

Faktycznie byłoby to trochę dziwne, żeby emitować telewizyjną premierę rano w środku tygodnia na kanale o którym pewnie wielu nawet nie wie, że istnieje :D
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Dobrze, że to poprawili bo mimo klapy na Polsacie byłoby to trochę dziwne.
Nola
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 22:56
x 10

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nola »

CaptainMorgan pisze: 01 maja 2020, 23:22 Chodzi o coś innego. Sam udział Wieniawy w Tańcu jesienią może być pod warunkiem, że powstanie 3 sezon serialu. I prawdopodobnie podobna decyzja zapadła pół roku temu (tak, wiem, że decyzja o realizacji 2 sezonu zapadła wcześnie - ale też wtedy już podpisuje się umowy do kolejnej edycji Tańca). Umowy typu udział w show = rola w serialu istniały już za czasów w TVN, to nic nowego.
Niestety, ale podobno ważą się losy trzeciego sezonu, a właściwie to...po prostu całego serialu przecież.
Decyzja o zatrzymaniu albo zdjęciu go z anteny ma podobno zapaść w ciągu 48h, czyli w połowie tygodnia :'(

https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku ... 096474976a

Tak, wiem że Pudelek nie jest najlepszym źródłem i chciałabym wierzyć, ze fakt iz to wlasnie oni podają takie informacje przeczy faktom, ale wiadomo, ze niestety są niezli w docierania do "zlych (negatywnych) newsów.

Strasznie szkoda, jeśli to prawda...
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Pani dyrektor Nina Terentiew stawia teraz na nowe seriale. Takie produkcje, które są oparte na zachodnich formatach i które odniosły wielki sukces w swoich krajach. W Polsacie będzie więc sporo nowych seriali - twierdzi nasz informator.
Zachodnie formaty? Ciekawe, co mają na myśli. :lol:
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

[POLSAT] Zawsze warto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

Kasia Zielińska ma zagrać Klarę w "Domku z kart", Weronika Rosati - Cysię Lannister w polskiej "Grze o tron", a Julka Wieniawa - Weronikę w polsatowskim "Riverdale" :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości