[TVN] Mam talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

To w ogóle nie jest źródło informacji, bo ono wymienia jedynie parę innych programów, które się pojawią. A jeżeli programu na pewno nie będzie jesienią, to z pewnością będzie o tym też oficjalna informacja.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Bert
Użytkownik
Posty: 157
Rejestracja: 09 kwie 2019, 13:35
x 40

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bert »

TVN potwierdza, że jesień bez Mam talent! - https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/jesi ... vn/jefe2yf
tvtv21
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 23 sty 2020, 21:07
x 3
x 6

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvtv21 »

Jak będą chcieli zrobić Mam Talent dopiero na jesień przyszłego roku to podejmą fatalną decyzję. Mam Talent muszą zrobić na wiosnę. Jak tak nie zrobią to soboty będą fatalne.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Decyzja nie dziwi, bo bez publiczności ten program wiele by stracił. Pewnie jeśli będzie możliwość to program wróci już wiosną.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Uważam, że nawet dobrze i temu programowi przyda się kilka sezonów przerwy.
2008-2023
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Ciekawe, co wpakują w soboty o 20:00. "Chyłka" o tej porze to jeden z gorszych pomysłów, bo będzie spora konkurencja od TVP w tym czasie. Nie ma pewności, czy Caryca też czegoś na soboty nie szykuje. 🤪
Bert
Użytkownik
Posty: 157
Rejestracja: 09 kwie 2019, 13:35
x 40

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bert »

kamol pisze: 16 maja 2020, 12:43 Nie ma pewności, czy Caryca też czegoś na soboty nie szykuje. 🤪
No „The Four” jest przecież w Polsacie w tym paśmie.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Po takiej porażce, jeśli "The Four" w ogóle powróci to na pewno nie w to samo pasmo.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Zresztą w "The Four" bardzo dużą rolę odgrywa publiczność, więc są spore wątpliwości, czy da się na jesień zrealizować nowe odcinki programu.
kamol pisze: 16 maja 2020, 12:43 Ciekawe, co wpakują w soboty o 20:00. "Chyłka" o tej porze to jeden z gorszych pomysłów, bo będzie spora konkurencja od TVP w tym czasie. Nie ma pewności, czy Caryca też czegoś na soboty nie szykuje. 🤪
Jeśli coś, to np. nowe odcinki "Joke Show". :P Biorąc pod uwagę finansowe skutki pandemii to nie ma się co spodziewać wystrzałowych nowości w polskich telewizjach już we wrześniu, jak już to najwcześniej przed Bożym Narodzeniem.

Fakt, że Dwójce otwiera się niebywała szansa, by być liderem w sobotnie wieczory nieprzerwanie od września do końca lutego (a kto wie, czy nawet nie do kwietnia/maja przyszłego roku).
CaptainMorgan pisze: 16 maja 2020, 9:40 Decyzja nie dziwi, bo bez publiczności ten program wiele by stracił.
W UK jednak odcinki "Live" będą realizowane bez publiczności, tak samo castingi do nowej edycji w Holandii. :)

Niemniej decyzja zupełnie spodziewana. Zbyt dużo było niekorzystnych czynników, które wpłynęły na realizację nowej edycji programu. Nie chodzi tylko tu o pandemię i jej możliwe finansowe skutki, ale także o kampanię prezydencką byłego już prowadzącego program - Szymona Hołowni (mimo to nadal silnie kojarzonego z "MT!", co widać zresztą po jego spotach), i inne niepewności związane z obsadą programu - chociażby z Agnieszką Chylińską.

Dobrze, że czeka nas nieco dłuższa, niż zwykle przerwa związana z programem. "MT!" już od kilku lat (a w zeszłym roku już aż nadto) bardzo trącił myszką - szczególnie pod kątem oprawy, sceny i realizacji programu. Przydałby się także czwarty juror, bo po decyzjach w zeszłym roku także czuć już wzajemną adorację (może nie aż tak, jak w "TTBZ", ale jednak), co też - poniekąd - przełożyło się na widownię programu w 2019 roku. Oby ta przerwa była okazją do sporego odświeżenia formatu na lepsze.
Pozdrawiam, Trzeciak
tvtv21
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 23 sty 2020, 21:07
x 3
x 6

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvtv21 »

No masz rację ! Mógłby być czwarty juror bo za granicą tak jest. Scenę też trzeba zmienić, zresztą cały wizerunek programu, trzeba dodać trochę świeżości bo przez ostatnie 2 lata już było trochę nudno. Ja jednak liczę na to, żeby Mam Talent był wiosną. Zauważmy Mam Talent byłby na wiosnę a zawsze był na jesień, Ameryka Express zawsze była na jesień teraz na wiosnę, moim zdaniem mogłoby tak zostać. A na jesienne środy i soboty kolejno Agent Gwiazdy (powrót), sobota nowe duże show
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tylko ta zmiana "Ameryce Express" jak widać nie wyszła na dobre, zresztą i tak nie będzie na razie kolejnych edycji - także "Agenta" - głownie ze względu na wiadome zagrożenie.
CaptainMorgan pisze: 16 maja 2020, 9:40 Decyzja nie dziwi, bo bez publiczności ten program wiele by stracił. Pewnie jeśli będzie możliwość to program wróci już wiosną.
Jeśli program ma wrócić z pełną publicznością, to raczej dopiero jesień 2021 będzie w miarę bezpiecznym terminem.
Pozdrawiam, Trzeciak
wiktorrut
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 15 sty 2018, 10:37
x 1

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiktorrut »

pulkownik pisze: 15 mar 2020, 13:43 MasterChef i casting internetowy XDDDDD
Jednak był. ;)
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

Hmmm... Może wymyślili coś fajnego na jesień zamiast typowego Mam Talent?
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Może jakieś wspominki?
tvtv21
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 23 sty 2020, 21:07
x 3
x 6

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvtv21 »

Ciekawe o co chodzi ?.A może Kuba Wojewódzki wraca ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ninja65 i 18 gości