[TVN] Fakty

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

[TVN] Fakty

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Nie oglądałem dzisiejszego wydania,ale nierzetelność stacji zarzuca Kamil Bortniczuk. W jakim trybie pokazali- Patrzcie politycy nas popierają ? Raczej generalnie jako dziennikarz unikałbym takich powiązań i poparcia.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 292
x 1248

[TVN] Fakty

Post autor: Abbott »

30 sekund... Tyle "Fakty" poświęciły papieżowi Polakowi z okazji setnych urodzin. Smutne.

W "Wydarzeniach Polsatu" temat był jedynką i dwójką oraz były łączenia na żywo z Rzymem oraz Wadowicami.
Nomyzs
Użytkownik
x 1
x 12

Re: [TVN] Fakty

Post autor: Nomyzs »

Wystarczy. Było wiele innych ważnych tematów. Temat był też obecny przez cały dzień na antenie tvn24 (w tym także w Faktach po południu które mają okienko w TVN) - dzisiaj i wczoraj.

Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
x 24

[TVN] Fakty

Post autor: waldus_5 »

Chyba nikt w tym względzie (długości i wzniosłości) nie prześcigną TVP - pytanie czy warto się z nimi gonić ...

Ale poświęce więcej czasu, żeby z szacunku dla tej Osoby napisać, że był Wielką postacią i żywym świadkiem historii; z całą pewnością oblicze Tej Ziemi było by inne gdyby 100 lat temu nie rozpoczął Swojej drogi na Ziemi.
▲waldus_5
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 133

[TVN] Fakty

Post autor: matik »

W nawiązaniu do dyskusji w wątku TVN24 - jeśli cały czas będzie podział na teamy A, B i C to czeka nas w sezonie urlopowym debiut w roli gospodarza. Teamy A i C mają po dwoje gospodarzy Faktów a w teamie B jest tylko Piotr Marciniak i... Katarzyna Kolenda-Zaleska która prowadzi wtedy Fakty po Faktach 😉
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
x 24

[TVN] Fakty

Post autor: waldus_5 »

Może ściągną kogoś na wakacje, jeżeli będzie taka potrzeba - nie leży mi Pani Katarzyna w roli prowadzącej, podobnie Pani Justyna Pochanke, nie wiem dlaczego, jakoś kleją mi się bardziej w publicystyce.

Chciałbym zobaczyć za stołem Piotra! Piotra Kraśkę - świetnie pasuje, świetnie się oglądało Fakty świata na BIS. Ale wiem dlaczego nie chcą go wpuścić, jest zbyt charakterystyczny i ekspresyjny, porównując z resztą załogi - nie chcą żeby było jak kiedyś - Durczok i reszta.
▲waldus_5
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 363

[TVN] Fakty

Post autor: kamil2505 »

Ja za stołem "Faktów" widziałbym albo Dagmarę Kaczmarek-Szałkow (aktualnie chyba nadal urlop macierzyński) albo Joannę Kryńską. Moim zdaniem zdecydowanie bardziej zaslugują na debiut na głównej antenie niż chociażby Diana Rudnik.

Natomiast jeżeli chodzi o Panów to Igor Sokołowski. Ale po jego transferze do TVP Info myślę, że na nic więcej niż serwisant w tvn24 nie może liczyć.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 133

[TVN] Fakty

Robiłem parę lat temu wywiad z Igorem - mówił że nie interesowałaby go praca przy takim programie, lepsza praca na żywym organizmie jakim jest stacja informacyjna.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 57
x 200

[TVN] Fakty

Post autor: Kamilo »

Czy dziś w programie była zapowiedź prezenterska materiału M. Nowickiego? W TVN24 GO materiał wskoczył bezpośrednio po C. Grochocie.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 133

[TVN] Fakty

Musiała być zapowiedź. Porównując długość trwania umieszczonego wydania z momentem zakończenia który był w TVN24 BIS co nie zostało zmodyfikowane, brakuje ok. 22 sekund programu.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 20
x 198

[TVN] Fakty

Post autor: CaptainMorgan »

Jeśli rzeczywiście ktoś miałby dołączyć w wakacje do Faktów to myślę, że spore szansę mają Radosław Mróz i Łukasz Jedliński.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 292
x 1248

[TVN] Fakty

Post autor: Abbott »

Po co? Są ludzie co pasują do odpowiedniej pory dnia i gwarantują odpowiednią widownię.

Pamiętajcie, że główne serwisy informacyjne mają sztywny charakter i są czytane z promptera. O poranku czy w daytime dziennikarze mogą pozwolić na większy luz, konentarze, rozmowy z gośćmi.
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 363

[TVN] Fakty

CaptainMorgan pisze: 31 maja 2020, 10:18 Jeśli rzeczywiście ktoś miałby dołączyć w wakacje do Faktów to myślę, że spore szansę mają Radosław Mróz i Łukasz Jedliński.
Naprawdę tych dwóch Panów ma spore szanse? Jak dla mnie to ani jeden ani drugi się do "Faktów" nie nadają. A może inaczej - są inni w TVN24, którzy znacznie bardziej by tam pasowali.

Swoją drogą o ile dobrze pamiętam to jednocześnie Jedliński i Borusiewicz razem zaczynali za stołem prezenterskim i moim zdaniem ten drugi wypadał znacznie lepiej.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 133

[TVN] Fakty

To prawda, Borusiewicz dużo lepiej wypadał od Jedlińskiego, nie mniej Jedliński się wyrobił. I co ciekawe z męskiej ekipy prezenterów TVN24 ma najdłuższy staż w stacji, tylko przez wiele lat nie występował na antenie.
Najbardziej obawiałbym się Piotra Jaconia, jak go widzę to momentalnie odechciewa mi się oglądać telewizję, każdy inny wybór nie budziłby we mnie takich emocji.
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 363

[TVN] Fakty

@matik a Górlicki już w TVN24 nie pracuje? Wydaje mi się, że on ma najdłuższy staż w TVN24.

Mi tam Jacoń nie przeszkadza. Chociaż najlepszy z męskiej części zespołu TVN24 wydaje mi się i tak Igor Sokołowski - ale tak jak pisałeś - jego "Fakty" nie interesują.
PLATFORMA CANAL+:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”