[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Sentymentalnie się na to patrzy, szczególnie na miejsce po arenie. Został jednak ten płot z drzwiami, przy których Bartek/Filip witali uczestników opuszczających dom Wielkiego Brata. Jeszcze rok temu tam "wrzało". Brakuje "BB".
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wiecie, dom generalnie fajny, lokalizacja też, jeśli mówimy o geografii i względnie małej odległości od stolicy. Z drugiej strony do głowy by mi nie przyszło, że idąc poboczem ulicy Przemysłowej w Gołkowie (nie ma tam chodnika, ulica dość ciasna), tuż za płotem urzęduje Wielki Brat 🙂 Z punktu widzenia widza, mieszkańcy byli totalnie odcięci od świata, wydawałoby się, że umiejscowiono ich na odludziu. Wcale nie. Pewnie ochrona ładnie się musiała napracować, aby nie dopuścić Wykopków do płotu posiadłości 🤣 Z jednej strony droga, z drugiej pole, normalnie ogólnodostępne. Teoretycznie.
tvtv21
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 23 sty 2020, 21:07
x 3
x 6

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvtv21 »

Lokalizacja jak dla mnie Super. Dużo zieleni, drzew, jeziorko. Mam nadzieję, że Big Brother jak najszybciej wróci. Bardzo bym też chciał, żeby głos dawała Kobieta nawet bardzo żeby ta sama co teraz oraz żeby Agnieszka Woźniak Starak wróciła. Pani Ohme też musi zostać.

A Wy kogo byście chcieli zobaczyć jako prowadzących ?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Gabi. Nikt poza nią. 🙂
Chyba nikogo nie zaskoczyłem xd

Jako głos oczywiście dalej biorę pod uwagę wyłącznie Agnieszkę Barjasz. Już mi weszła w krew. 🙂
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
Posty: 860
Rejestracja: 25 lut 2016, 0:22
x 213
x 148

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ali_cia »

Dzięki Gabi nawet wszystkie programy spod szyldu "nocą" nabierały głębszego sensu! Nie umiem sobie wyobrazić innej prowadzącej.


Problemem programu jest departament produkcji, który nie czuł formatu. Niestety przy powrocie w niedalekiej przyszłości, nic by się w tej materii nie zmieniło.
poper9497
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 01 mar 2020, 11:21
x 1

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: poper9497 »

Również jestem za tym by Gabi poprowadziła kolejną edycję BB sprawdziła się jesienią i bardzo dobrze prowadziła program i jest bardzo sympatyczna, wyluzowana, ładna, spoko i przyjemnie się jej słucha
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2027
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 578

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Ja mam poczucie, że nie zrobią trzeciego sezonu BB. Hotel Paradise jest prostszy w produkcji, w odbiorze i mniej było skandali w porównaniu z Wielkim Bratem. Kolejną kwestią jest oglądalność, która chyba zawiodła nieco „Siódemkę” w przypadku Big Brothera.
marekforrester
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:21
x 21

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marekforrester »

To zależy jak na to patrzeć. To właśnie Big Brother i Zakochani po uszy pomogły Siódemce w odnowieniu pozycji na rynku. Ale fakt, moim zdaniem czas działa na niekorzyść formatu.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Powtórzę się. Ja nie wierzę w programy zagranicą dopóki lepiej nie poznamy Covida-19. Produkcje w sezonie telewizyjnym 2020/2021 będą realizowane tylko w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

kamol pisze: 01 cze 2020, 18:53 Ja mam poczucie, że nie zrobią trzeciego sezonu BB. Hotel Paradise jest prostszy w produkcji, w odbiorze i mniej było skandali w porównaniu z Wielkim Bratem. Kolejną kwestią jest oglądalność, która chyba zawiodła nieco „Siódemkę” w przypadku Big Brothera.
Prostszy w produkcji? Poziom trudności podobny (oczywiście z domu, bo w BB dochodzi cotygodniowe podsumowanie), ale przede wszystkim Hotel Paradise jest droższy...
Nie mamy dostępu do tabelek excelowskich, które najlepiej obrazują Siódemce, co się bardziej opłaca...
Marcin128
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 03 cze 2020, 14:41
x 2
x 15

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcin128 »

Szanse ze w tym roku jeszcze bedzie BB są nie oszukujmy sie -marne ale dopòki nie ma ofcjalnego info jeszcze sie łudze. Tak wiem pandemia, ale z drugiej strony, to nie wiadomo ile czasu to wszystko potrwa. Za rok w marcu może byc powtòrka. Jakby sie spieli to by zrobili. W domu nie musi byc nie wiadomo jakich luksusòw i wielkich zmian. Castingi mozna skròcic, na siłe moze w ogòle ich nie być, a arena to dla mnie przez wiekszosc czasu zbedne piotolenie i przeciaganie. Zwykla szopka. Mnie to nie interesuje. A juz argument ze tvn 7 nie stac na dwa relity show bo bedzie HP? Wtf?Po pierwsze co to za reality show, nie na zywo, sorry. Nagrane kilka miesiecy wczesniej.Po drugie nie beda tego pokazywac przez cały tydzien tylko pewnie 5 dni.Po trzecie nawet im sie to opłaci dwa reality show bo przez 2 h a nie tylko 1 h moga miec calkiem niezla ogladalnosc jak dadza te dwa programy jeden po drugim. Pewnie tego w tym sezonie nie zorganizuja glownie przez krytyke ktòra sie pojawi a nie ze nie da sie tego zrobic.

Ludzie siedzieli w domach przez korone to ogladali HP Trafili w gusta typowego widza tvn bo byl to bardzo wygładzony program to ogladlnośc byla dobra. Ja dotrwalem tylko pierwszy tydzień. Dla mnie nuda. A co do bb wiosenne edycja miala dobra ogladalnosc druga nie.
Ostatnio zmieniony 03 cze 2020, 15:29 przez Marcin128, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

Wiosenna miała lepszą oglądalność od jesiennej, bo była pierwszą po bardzo długiej przerwie.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Kryterium0 pisze: 01 cze 2020, 22:30 Prostszy w produkcji? Poziom trudności podobny (oczywiście z domu, bo w BB dochodzi cotygodniowe podsumowanie), ale przede wszystkim Hotel Paradise jest droższy...
Ciekawe, bo ja mam informacje, że sezon HP mimo wyjazdu dalekiego nie był wyraźnie droższy od trwającego 100 dni BB :o

Przypominam, że oni w 50 dni nakręcili dwa sezony HP, którego starcza na 4 miesiące. Prócz wyjazdu było tam coś naprawdę drogiego? Ekipa w napisach końcowych była krótsza niż w BB. Tu też nie było nagród dodatkowych, randki też nieszczególnie wyszukane i drogie. Najdroższy był ten spływ chyba przedfinałowy. W BB jeszcze była kwestia namiotu, wynajmu domu ponoć nietaniego skoro cena na sprzedaż mówmy szczerze była kosmiczna...


Kolejna rzecz, o której słyszałem niedawno to taka, że jak HP2 utrzyma wyniki HP1, to na wiosnę raczej byłoby HP3, a nie BB3... Choć tutaj życzenie stacji może być trudniejsze do spełnienia zważywszy na to co się dzieje i może być różnie. Ale to co zasłyszałem, to póki co BB ma niewielkie szanse żeby w przeciągu najbliższego roku powrócić. Wszystko zależy od HP2 i jego wyników.


No i na koniec. BB2 średnia 423.000 udział 2.93% i 5.20%. HP średnia 704.000, udział 4.50% i 7.72%. Dodajmy, że BB2 jeszcze zawyżają Areny, a HP tylko w roboczym primetime leciał.

Nawet jak produkcja byłaby droższa (w co niespecjalnie wierzę, że to spora różnica o ile faktycznie HP jest droższe, bo mam inne info) to po wynikach chyba się opłaciła...
Ostatnio zmieniony 03 cze 2020, 20:26 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

TVN chyba też na dobre zrezygnował z wynajmu tego domu - mieliśmy tam przecież nie tylko 2 edycje BB, ale i 1 sezon Pułapki i 7 edycję Top Model. Wiosną rezydował tam już Polsat z show Lipińskiej.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

To swoją drogą. Dodajmy, że chałupa po tych wszystkich programach wymagalaby jednak jakiegoś wkładu porządniejszego, bo w programie Blanki mimo zmian, to specjalnie lepiej od BB2 to to nie wyglądało...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości