Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
vlv
Obserwator
x 2
x 5

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Orientuje się ktoś, czy tureckie tasiemce będą mieć przerwę wakacyjną w tym roku czy nie?
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Adix2004
Poster
x 52
x 55

Post autor: Adix2004 »

vlv pisze: 24 maja 2020, 19:56 Orientuje się ktoś, czy tureckie tasiemce będą mieć przerwę wakacyjną w tym roku czy nie?
Ostatnia przerwa w TVP była bodajże w 2016, więc wątpię żeby teraz zrobili przerwę wakacyjną.
pablo21
Obserwator
x 1

Post autor: pablo21 »

Prawie wszyscy siedzą w tym roku w domu przez wirusa więc raczej przerwy nie będzie bo ludzie głównie przed TV :-) Wakacji tak naprawdę nie będzie i wyjazdów na nie. :-(
Atahan
Obserwator
x 28
x 8

Post autor: Atahan »

Ramówka wakacyjna w TVP startuje 8 czerwca i tego dnia tureckie seriale na szczęście są. Cieszę się, że nie przerywają emisji na wakacje. Sama myśl, że "Elif" mogłaby lecieć dłużej przez te przerwy jest przerażająca. A, że oglądam "Przysięgę" to dla mnie dodatkowy plus, że od kilku lat nie przerywają. TVP pewnie miałoby spore spadki oglądalności, gdyby wprowadzali przerwy wakacyjne.
Elif - TVP1 [14:00]
Przysięga - TVP1 [16:05]
Więzień miłości - TVP2 [17:10]
Maleńkie morderstwa - Zoom TV [19:00]
Narzeczona ze Stambułu - Zoom TV [20:00]
Atahan
Obserwator
x 28
x 8

"Narzeczona ze Stambułu" nie będzie emitowany w Boże Ciało i piątek (12 czerwca).
Od poniedziałku 15 czerwca wylatują powtórki emitowane o 18:55. Wylatują także seriale: "Wiedźmy" i "Szeptunka". (tak swoją drogą)
Fan_Internado
Użytkownik
x 2

Post autor: Fan_Internado »

Jeśli chodzi o "Narzeczoną ze Stambułu" to szkoda że powtórki z 18.55 wylatują, bo nie zawsze rano po 11.00 jak przegapię odcinek o 20.00 mogę obejrzeć ze względu na obowiązki ale mam nadzieję że na bieżąco znajdę odcinki w internecie Instabulu Gelin.

Ciekaw jestem co wstawią w miejsce powtórek IG o 18.55 i zamiast Szeptunki i Wiedżmy od połowy czerwca 2020 i czy w przyszłości te pasmo o 18.00 nie będzie pasmem dla nowego serialu tureckiego i liczę że 1,5 miesiąca dowiemy się jakieś małej niewielkiej choćby wskazówki co do nowego serialu tureckiego oprócz tego co już wiemy.

Zastanawia mnie czy najwcześniej jesienią czy dopiero w 2021 r ruszy nowy kanał TDC Polska z serialami tureckimi w Polsce? Jakie seriale tureckie są na kanale TDC w innych krajach obecnie emitowane tam gdzie ten kanał już wystartował i jak wyobrażacie sobie ramówkę kanału TDC Polska - jaki serial mógłby być emitowany na tym kanale w prime -time o 20.00 i 21.00?
vlv
Obserwator
x 2
x 5

Post autor: vlv »

Seriale pewnie w każdym kraju będą te same.
Tutaj masz temat:
viewtopic.php?f=65&t=12151
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Atahan
Obserwator
x 28
x 8

@Fan_Internado powtórki "Narzeczonej ze Stambułu" i dwóch rosyjskich seriali zajmie "Gang Olsena". W zależności od czasu trwania czasem zostanie wyemitowany jeszcze krótki kabaret.
Wychodzi na to, że w ostatnim czasie tym serialom musiała spaść oglądalność. Bo, jeśli powtórki "Narzeczonej ze Stambułu" oglądałyby się dobrze, a oni planowaliby wyemitować od września o 19:00 nowy turecki serial to widownia tych powtórek utorowałaby pewnie niezły start.
Adix2004
Poster
x 52
x 55

Zoom TV zaczyna powoli mi TV Plus przypominać :lol: :redface: O ile jeszcze premiery trzymają się w paśmie to powtórki latają po ramówce. "Narzeczona..." miała powtórki w weekendy, w tygodniu ok. 15.00 i o 18.55, teraz zostały tylko powtórki o 11.20. "Z Archiwum X" dostał powtórki o 10.20, po dwóch tygodniach przenieśli na 2 w nocy, teraz chyba w ogóle usunęli :lol: Premiery "Pan wzywał, milordzie?" najpierw były emitowane w niedzielę o 20.00, potem przenieśli na poranki. "Wiedźmy" też już raz z 19.00 wyleciały na 5 rano a potem wróciły na 17.00. Teraz znowu usuwają :lol:
Atahan
Obserwator
x 28
x 8

I będzie tak dalej ich ramówka wyglądać, bo nie potrafią na dłużej zaciekawić widza. Mają pasmo lifestylowe, które musi sobie w miarę dobrze radzić i tyle. Reszta programów i seriali jest rzucana po ramówce, ale dlaczego? Bo emitują ciągle jedno i to samo do znudzenia. Puls, kiedy miał 0,5% miał bogatszą ramówkę. Nie emitowali non stop "Co ludzie powiedzą?" i po emisji danego sezonu nie powtarzali go tysiąc razy, jak to robi Zoom z "Wiedźmami" i "Szeptunką". Były telenowele, programy rozrywkowe, seriale animowane, które co jakiś czas się zmieniały, a nie były powtarzane, że widz nauczyłby się na pamięć kwestii. Mam nadzieję, że Zoom TV się wkrótce rozwinie, bo jak na razie to oni chcą do ostatnich kropel wyciskać to, co mają. Mam też nadzieję, że ten nowy turecki serial się sprawdzi, bo jak nie, to nie dość, że będzie latał po ramówkach, to stracimy jeszcze pasmo.
vicos
Użytkownik
x 6
x 2

Post autor: vicos »

Ja mam nadzieje że TDC Polska trochę ustabilizuje w końcu temat seriali tureckich, oczywiście o ile się przyjmie i o ile wystartuje bo na razie nawet w temacie przybliżonego startu cisza :D
Adix2004
Poster
x 52
x 55

vicos pisze: 29 maja 2020, 18:01 Ja mam nadzieje że TDC Polska trochę ustabilizuje w końcu temat seriali tureckich, oczywiście o ile się przyjmie i o ile wystartuje bo na razie nawet w temacie przybliżonego startu cisza :D
Ten kanał to aktualnie temat jednej wielkiej nie wiadomej :lol: Wiadomo tylko, że wystartuje kiedyś w Polsce.
Po za tym Polska ma być jednym z najbardziej wpływowych nadawców kanału od którego mają należeć dalsze jego losy. Nie koniecznie wierzę w sukces w Polsce z taką ofertą. Nie jest zła ale większość z nich to seriale sensacyjne, kryminale no a takie w Polsce nie koniecznie są oglądane. Jeśli już kanał wystartuje w Polsce to oby szybko pomyśleli o dodanie większej ilości dramatu, romansu.
vicos
Użytkownik
x 6
x 2

Adix2004 TDC Polska to takie teraz nowy czeski film :lol: - Start zapowiedziany ba znamy tytułu które wystartują, jednak nawet przybliżonej daty startu kanału ciągle brak :rolleyes: Co do ramówki to też jestem mocno septyczny o ile nie pokuszą się też o bardziej lżejsze klimaty.
Atahan
Obserwator
x 28
x 8

Dla tej stacji i tak wyniki oglądalności i to, ile zarobią z reklam będzie tylko dodatkiem do całego zarobku, jak dla kanałów z paczki Filmbox. Bez względu na to, co będą mieć przez pierwszy rok widownia może wynieść co najwyżej 0,05%. Po dodaniu owych seriali nie spodziewałbym się szybko nowości, pewnie będą wałkować non stop powtórki.
Osobiście na ten kanał nie czekam. Umiejscowią go pewnie w najdroższych pakietach, a sam mam telewizję naziemną, która mi wystarczy. Gdybym miał ochotę obejrzeć któryś, z proponowanych przez nich seriali, to pewnie już bym to zrobił. Ale zobaczymy, może gdzieś we wrześniu wystartuje.
vicos
Użytkownik
x 6
x 2

Fakt zapewne jak już wystartuje to jednak też podejrzewam że umiejscowią go w droższych pakietach, na razie też te wstępne tytuły mało zainteresowały no ale to dlatego że wolałbym telki komedie romantyczne albo dramy też z tej kategorii :DD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”