Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
Adix2004
Poster
x 52
x 57

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Od jutra związku z emisją programu "Bądźmy razem" o 6.25, powtórki "Przysięgi" będą emitowane o 4.45, natomiast "Elif" o 5.35.
Fan_Internado
Użytkownik
x 2

Post autor: Fan_Internado »

Mi z seriali tureckich podoba się "Narzeczona ze Stambułu", zastanawiam się czy nie zacząć oglądać od wakacji jakiegoś fajnego serialu tureckiego w necie, może wybrałbym "Seferin Kizi". Jeśli chodzi o przyszłość to zastanawiam się czy w drugiej połowie lipca będziemy wiedzieć co zafunduje nam Zoom tv za nowość jesienią 2020r i czy kiedyś na Tvp3 będzie powtórka "W sercu miasta" a co do "Łzy Cennet" to szkoda że powtórka nocna nie jest nieco wcześniej np około 23 bo o 1.50 to nie zawsze zdołam obejrzeć a o 15.05 nie ma czasu oglądać a wolę Łzy Cennet w tv oglądać niż w necie bo w necie planuje w oryginale turecki serial na wakacje i mam inne seriale do oglądania w necie. Z "Łzy Cennet" podobają mi się główni bohaterowie i wątek matki protagonistki. :)
vlv
Obserwator
x 2
x 5

Post autor: vlv »

Nie rozumiem trochę tych wszystkich osób, które oglądają seriale w TV i kombinują, jak je obejrzeć, bo godzina im nie pasuje itp w przypadku, gdy dany serial można z łatwością znaleźć w internecie.
Przecież można sobie obejrzeć online lub pobrać w świetnej jakości, wrzucić na pendrive i normalnie oglądać na tv kiedy tylko się chce. Starsze osoby jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale mlode, serio? Mamy 2020 rok.

Jeśli chodzi o nowy turecki serial na zoom, to w lipcu ogłoszą tytuł, serial już mają, czekają tylko na podpisy, bez tego nie mogą ogłosić tytułu.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
vicos
Użytkownik
x 6
x 2

Post autor: vicos »

Do vlv mam 25 lat i ja nadal głównie wybieram TV - No cóż rocznik 95 ma jeszcze takie przyzwyczajane zapamiętane za dzieciaka.

Ale ja zawszę wybieram jeden turecki tytuł i to taki który mi akurat pasuje, wiec jakość dylematu jeszcze nie miałem :)
Atahan
Obserwator
x 28
x 8

Post autor: Atahan »

Fan_Internado pisze: 10 cze 2020, 6:53 Jeśli chodzi o przyszłość to zastanawiam się czy w drugiej połowie lipca będziemy wiedzieć co zafunduje nam Zoom tv za nowość jesienią 2020r
Mnie bardziej ciekawi, czy w ogóle nam zafundują jakąś nowość. Lubię Zoom TV za to, że ruszyli z pasmem tureckich seriali, ale nie oznacza to, że jestem ślepy na ilość zmian w ramówce, którą robili z powtórkami "Narzeczonej ze Stambułu" i nie tylko. Co chwilę wprowadzają jakieś zmiany, chociaż jeszcze chwilę temu twierdzili, że coś jest możliwe lub niemożliwe. Pożyjemy, zobaczymy. Oby tylko kupili coś ciekawego.
Elif - TVP1 [14:00]
Przysięga - TVP1 [16:05]
Więzień miłości - TVP2 [17:10]
Maleńkie morderstwa - Zoom TV [19:00]
Narzeczona ze Stambułu - Zoom TV [20:00]
vlv
Obserwator
x 2
x 5

Post autor: vlv »

Kupili, mają tytuł i w lipcu go ogłoszą. Pisałem o tym dwa posty wyżej.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Atahan
Obserwator
x 28
x 8

Czyli za jakiś miesiąc powinniśmy poznać tytuł, więc pozostaje czekać. Nie zauważyłem, jak napisałeś, teraz jestem trochę spokojniejszy, bo nie powiem, zaniepokoiło mnie nagłe wyrzucenie powtórek IG z 18:55. Oby tylko wybrali tytuł, który się sprawdzi i spodoba polskiej widowni. :)
Adix2004
Poster
x 52
x 57

Mi się coś wydaje, że postawili na "Kanatsiz Kuslar". Co prawda telenowela nie należy do najlepszych ale jakby się przyjęła to finał wypadł by w kwietniu/maju i wtedy Zoom mógłby postawić na jakiś romcom, którego w przyszłości nie wykluczają, idealnie na wakacje. Jakiś krótszy jak "Dolunay" i na jesień znowu mogliby dać jakąś dramę :)
Fan_Internado
Użytkownik
x 2

Post autor: Fan_Internado »

Zobaczymy na jaką telenowelę Zoom tv postawi, może rzeczywiście na tą propozycję o której mówisz Adix 2004 ale ja liczę jednak np na Hayat Sarkisi lub Guverin Savasi na Zoom tv. Na pewno jak będzie nowy serial turecki to dam mu szansę i będę oglądał na początek w zalezności od tytułu sprawdzając czy przypadnie mi do gustu. co do romcommu to Dolunay z chęcią bym w polskiej tv obejrzał bo grała tam Ozge Gurel a w "Sezonie na miłość" mi się podobała jednak Sezon na miłość obejrzałeem w Tv Puls cały 1 sezon bo o 2 sezonie słyszałem różne opinie. :)
Adix2004
Poster
x 52
x 57

Od 22 do 26 czerwca "Przysięga" na TVP 1 będzie emitowana o 15.30 związku z emisją o 16.20 Audycji Komitetów Wyborczych.
Adix2004
Poster
x 52
x 57

"Ufak Tefek Cinayetler" jest kolejnym serialem, który dołączył do oferty TDC za granicą. Czyli jak W KOŃCU kanał wystartuje w Polsce, za pewnie zobaczymy serial również u nas :P
Od planowanego startu kanału w Polsce mija już pół roku a nadal żadnych informacji :lol:

Obrazek
Atahan
Obserwator
x 28
x 8

Adix2004 pisze: 14 cze 2020, 15:41 Od 22 do 26 czerwca "Przysięga" na TVP 1 będzie emitowana o 15.30 związku z emisją o 16.20 Audycji Komitetów Wyborczych.
Dziś w trakcie emisji odcinka pojawił się pasek z informacją, że emisja o 15:30 będzie już od jutra.
Adix2004
Poster
x 52
x 57

9 lipca na Netflix pojawi się 4. sezon serialu "The Protector".
vicos
Użytkownik
x 6
x 2

Post autor: vicos »

Hmm ze startu TDC to już się taki turecki tasiemiec robi, więcej wiemy o jego ramówce niż o jego starcie :lol:
Adix2004
Poster
x 52
x 57

Adix2004 pisze: 17 cze 2020, 12:08 9 lipca na Netflix pojawi się 4. sezon serialu "The Protector".
Zwiastun - https://youtu.be/tHC9ml-TOXg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”