Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Adix2004 pisze: 25 cze 2020, 12:18 Od 17 lipca emisja telenoweli "Ta jedyna", również w piątki. Godzina bez zmian 8.40.
Nie będzie jednak emisji w piątki. W ramówce ponownie "Okrasa...".
Soy tu fan pisze: 05 lip 2020, 13:49 Ciekawe kiedy odcinki pojawią się na VOD
Tu chyba pojawił się jakiś problem z licencją, udostępnia w internecie. Wcześniej zapowiadali odcinki na VOD. Myślę, że się wkrótce pojawią.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Premierowy odcinek telenoweli "La Bandida" w piątek na antenie Jedynki obejrzało 1,9 mln (15,9%). Była to najchętniej oglądana pozycja dnia stacji.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3366
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 424
x 756
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

TVP potwierdziło, że nie mają praw do emisji "La Bandida" na TVP VOD.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Zapowiedź serialu „Uśmiech losu”:
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Przed chwilą w Wiadomościach TVP (trafiłem na końcówkę przez przypadek) była wzmianka o telenoweli "La Bandida". Powiedzieli, że wczorajszy odcinek zgromadził ponad 2 mln widzów.
Pojawiła się także Sandra Echeverría. Puścili filmik jak opowiadała o serialu i swojej roli.
Dawid2804
Użytkownik
Posty: 207
Rejestracja: 07 kwie 2020, 13:54
x 3
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawid2804 »

Dom po sąsiedzku odcinek 131 Ignasia Conde została zabita, nie wiem czemu ale teraz zaczynam podejrzewać ze za tym wszystkim stoi nie winna Pilar, wszak tytuł filmu i książki nosi tytuł dom po sąsiedzku, czyżby nie winna Pilar stała za ta książka i wszystkimi morderstwami? Nie No, nikt mi nie powie ze ta telenowela jest jak nie jedna rosa! Rosa jest przewidywalna a ta telenowela tak trzyma w napięciu jak żadna inna. Nie mam słów co do scenariuszu!
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

@Dawid2804 załóż osobny wątek "Domu po sąsiedzku", chyba, że już jest na forum.
Tutaj temat jest ogólnie o telenowelach, a nie o streszczeniach i recenzjach tej jednej co opisujesz. 😉
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Adix2004 pisze: 07 lip 2020, 20:10 Przed chwilą w Wiadomościach TVP (trafiłem na końcówkę przez przypadek) była wzmianka o telenoweli "La Bandida". Powiedzieli, że wczorajszy odcinek zgromadził ponad 2 mln widzów.
Pojawiła się także Sandra Echeverría. Puścili filmik jak opowiadała o serialu i swojej roli.
Reportaż 👇https://wiadomosci.tvp.pl/48865993/niez ... -hitem-tvp
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Oglądaliście "Uśmiech losu"? Jak wam się podoba?
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Fan_Internado
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2020, 14:58
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan_Internado »

Jeśli chodzi o "Uśmiech losu" to narazie nie wiele mogę powiedzieć ale nie jestem pewien czy zostanę na dłużej przy tej telenoweli portugalskiej i nie wiadomo czy jest sens oglądać w tv jak pewnie po wakacjach serial będzie emitowany tylko w Tvp Vod no chyba że go wstawią gdzieś do Tvp Seriale lub Tvp HD skoro na Tvp1 powrócą polskie seriale od września.?

Jeśli chodzi o "La Bandidę" to bardzo mi się podoba i cieszy mnie ta oglądalność wysoka bo może to oznaczać że Tvp przekona się do telenowel latino i w przyszłości wyemituje jakaś inną produkcję z Azteka Tv np Nada Personal albo Tres Milagros. Cierpliwie też czekam na to co zrobią inne stacje komercyjne naziemnej t i ich plany na jesień oczywiście na Tv4 nie liczę że w paśmie o 17.00 choćby miała się pojawić powtórkowa telenowela, prędzej liczę że zaskoczy nas jakiś inny kanał np Nowa Tv. :)

Co do Noveli Tv to mi się wydaje że nie ujrzymy już żadnej telenoweli na tym kanale skoro najpierw emitują w marcu rosyjskie seriale a potem przywracją emitowane szlagierowe telenowele na 1 miesiąc by je ponownie zastąpić rosyjskimi serialami, wątpie żeby tak lawirowali co miesiąc ramówką prędzej może kiedyś takie telenowele jak Celste czy Stellina nie raz jeszcze pojawią się na Poloni 1 o wczesnej porze porannej a szkoda że na Poloni 1 nie powtórzą Marie De Nadie czy Manueli albo Strumienia namiętności. ?
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Fan_Internado pisze: 09 lip 2020, 11:15 szkoda że na Poloni 1 nie powtórzą Marie De Nadie czy Manueli albo Strumienia namiętności. ?
Nie mają do nich praw. Prawa do Marii i Manueli odsprzedali TVN-owi pod koniec lat 90-ych i TVN emitował obie telenowele na starcie. Od tamtej pory obie telenowele już nie pojawiły się w ramówce Polonii1. Co do Strumienia to pewnie prawa im wygasły. A kasy na odnowienie praw lub zakup czegoś nowego zapewne nie ma, bo inaczej zapewne byśmy coś ujrzeli.

I niestety spodziewam się, że za 2 lata pożegnamy Novelę TV i Water Planet, jak skończy się koncesja na nadawanie kanałów.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Wczorajszy odcinek telenoweli "La Bandida" - 1.97 mln.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Od 3 sierpnia od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 na kanale Metro emitowana będzie "Królowa południa".
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Metro jest z grupy TVN, więc musieli wykupić osobno licencję nie mającą nic wspólnego z Novelą TV.
"Królowa Południa" to dla mnie jeden z najlepszy narco-serial Telemundo. Jednak szkoda, że Metro nie wybrało innego tytułu. Mało prawdopodobne, żeby utrzymała się w swoim paśmie. Na kanałach Polcastu była w całości emitowana tylko na Novela TV. Na Tele 5 i Polonia 1 nigdy nie utrzymała się w porządnych godzinach.
Choć bardzo bym się cieszył, gdyby jednak udało się serial utrzymać w paśmie i późną jesienią Metro wyemitowało coś innego z Telemundo.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

matik pisze: 11 lip 2020, 11:27 Od 3 sierpnia od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 na kanale Metro emitowana będzie "Królowa południa".
Co za news! Pytanie tylko, czy to ta pierwsza część, czy może jednak nowa. A może puszczą obydwie? @matik Wiadomo, z którego to roku produkcja?
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości