Zapomniane kreskówki

Seriale animowane z całego świata :)
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

Zapomniane kreskówki

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

Eckhart to chyba na TV Puls szedł. Za czasów zielonej kropki w logo, albo i wcześniej.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Programowny
Użytkownik
x 10

Zapomniane kreskówki

Post autor: Programowny »

@Kpc21 "Eckhart" także na Jedynce szedł.
FreddyG pisze: 24 cze 2020, 16:08 Druga bajka była albo o myszach, albo o jakiś ptakach, i chyba mieszkały w wenecji bo kojarzy mi się, że pływali gondolami. Wiem, że to mało informacji, ale może komuś coś się przypomni? Dodam, że mam 23 lata, to były raczej bajki stworzone po 2000 roku.
Z opisu wynika, że ta druga kreskówka to "Marco i Gina". Emitowana była raz w Jedynce w 2003 roku i dwukrotnie w TVP Polonia w latach 2004-2005.
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
FreddyG
Użytkownik
x 8

Zapomniane kreskówki

Post autor: FreddyG »

@Programowny tak, to to! Jak miło spojrzeć na coś, co się miało gdzieś z tyłu głowy, ale wspomnienia były zbyt stare żeby sobie dokładnie zwizualizowac. ;) Dzięki za pomoc, chociaż obejrzenie tego w internecie w polskiej wersji okaże się pewnie niemożliwe.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 50
x 39

Zapomniane kreskówki

Post autor: Giovanni »

Dla mnie zapomnianą kreskówką jest Lisek Vuk oraz Magiczne pianino piekne baje
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 64
x 311
Kontakt:

Zapomniane kreskówki

Post autor: Tomek »

Odcinek serialu "Ufozaury" z Polsatu - człowiek nie widział ze 100 lat i zapomniał, że coś takiego było. :D
HENSHIN!
Roksanaaa85
Użytkownik
x 1

Zapomniane kreskówki

Post autor: Roksanaaa85 »

Ja poszukuję bajki, którą w wieku 3-4 lat (początek XXI w.) oglądałam u cioci na kasetach VHS, nagrywanej według jej słów z Rai Uno o gromadce leśnych (tak mi się wydaje) misiów, tytułu kompletnie nie wiem, choć to może być coś w stylu "Skąd się wzięły misie" (ona tak twierdzi), pamiętam ją w sumie przez mgłę, ale zapamiętałam chyba 2 sceny, jak jednemu misiowi weszła w nogę drzazga i jak płynęły rwącą rzeką, i to był taki suspens, i wtedy nagle kaseta przeskakiwała na jakąś galę pieśni patriotycznych i nigdy się nie dowiedziałam, co było dalej :D . Była to bajka z lektorem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Animacje”