Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Coś ruszyło na Zoom TV

Obrazek
vlv
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 123
x 117

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

No ale po co to, skoro tytuł już mają wybrany? Chyba że to przymiarki do trzeciego tureckiego serialu, ale przed premierą drugiego, trochę post bez sensu, bo nie wiadomo, jak ten drugi tytuł będzie się oglądać.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

vlv pisze: 03 lip 2020, 14:41 No ale po co to, skoro tytuł już mają wybrany? Chyba że to przymiarki do trzeciego tureckiego serialu...
Szukają już za pewnie następcy hitowej "Narzeczonej ze Stambułu". Jeśli drugi turkisz się nie przyjmie to nie będzie drugiego pasma. Pasmo o 20.00 chcą kontynuować dalej.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Finałowy odcinek drugiego sezonu "Narzeczonej ze Stambułu" wypadnie 4 sierpnia (wtorek).
Od 5 sierpnia Zoom TV będzie prawdopodobnie emitował trzeci finałowy sezon.
Fan_Internado
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2020, 14:58
x 2

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan_Internado »

Jeśli 3 sezon "Narzeczonej ze Stambułu" rozpocznie się 5.sierpnia to z pewnością do końca roku 2020 roku Zoom tv powinna zakończyć emisję IG i być może od stycznia będzie coś nowego nowy serial turecki w paśmie o 20.00 a zastanawiam się czy za jakieś 2 lub 2,5 tygodnia poznamy tytuł nowego serialu tureckiego i myślę że może to być Kantansis Kuslaris bo gra tam ten sam aktor co w IG gra Farruka. Jestem ciekaw czy jesienna ramówka wystartuje w Zoom tv 31.sierpnia.2020r czy dopiero pod koniec września jak myślicie?
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

W "Kanatsiz Kuslar" nie występował Ozcan Deniz.
12 sierpnia poinformowano o tym, że Zoom TV zakupiło serial "Narzeczona ze Stambułu", a premiera była 30 września. Dlatego myślę, że mniej więcej w połowie lipca powinni wyjawić tytuł. Start pewnie 31 sierpnia.
Fan_Internado
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2020, 14:58
x 2

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan_Internado »

Atahan pomyliły mi się tytuły mi chodziło oczywiście "Kaderimin Yazildigi Gun" to w tej telenoweli grał Ozcan i wg mnie ta telenowela może mieć jakaś tam większą szansę na emisję w Zoom tv i jak czytam po opisie to skoro w wątkiem głównym KYG jest wątek małżeństwa które wynajduje matkę zastępczą to jest podobna fabuła do jednej z latynoskich telenowel argentyńskich z 2001 a mianowice Luna Salvaje.

Z kolei na 2 miejscu stawiałbym właśnie że może się pojawić "Kanatsiz Kuslar" na Zoom tv choć z drgiej stronu KK jest z 2017r a KYG z 2014-2015 ale bardziej fabułą podoba mi się KYG a najmniejsze szanse dawałbym Hayat Sarkasi na emisję w Zoom tv. Mam cichą nadzieję że albo 20 lipca lub około 23-24 poznamy już tytuł nowego serialu tureckiego w Zoom tv.

Mam też nadzieję że jeśli jakaś stacja będzie chciała zakupić roomcoma to możliwe że za jakiś czas AXN White może z czymś wyskoczyć bo oprócz Zoom tv to na inne kanały Muxu 8 nie liczę jeśli chodzi a Tv Puls to zdaje się że nawet nie dokończyła Kontraktu na miłość i To moje życie i pewnie ich już nie dokończy. :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Od środy 5 sierpnia serial "Przysięga" znika z anteny TVP1 na rzecz "Tour de Pologne".
vlv
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 123
x 117

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Na jak długo?
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Fan_Internado pisze: 09 lip 2020, 16:55 Atahan pomyliły mi się tytuły mi chodziło oczywiście "Kaderimin Yazildigi Gun" to w tej telenoweli grał Ozcan i wg mnie ta telenowela może mieć jakaś tam większą szansę na emisję w Zoom tv i jak czytam po opisie to skoro w wątkiem głównym KYG jest wątek małżeństwa które wynajduje matkę zastępczą to jest podobna fabuła do jednej z latynoskich telenowel argentyńskich z 2001 a mianowice Luna Salvaje.
Kiedyś na pytanie czy protagoniści są w tej telenoweli (jaką będą emitować od września) w Polsce znani odpisali, że nie wiedzą czy w Polsce coś z nimi leciało, więc serial "Kaderimin Yazildigi Gun" z Ozcanem Denizem, z którym aktualnie emitują hitową "Narzeczoną ze Stambułu" raczej odpada.

Podejrzewam, że ten tytuł może pojawić się w styczniu po emisji "Narzeczonej ze Stambułu".
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

vlv pisze: 10 lip 2020, 10:57Na jak długo?
Ramówka sięga do końca tygodnia, więc 5-7 sierpnia nie będzie, ale myślę, że od 10 sierpnia już będzie emisja normalnie. :)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Odcinek "Narzeczonej ze Stambułu" z 30 czerwca - 166 tys.
Telenowela nadal jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji stacji Zoom TV.
Fan_Internado
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2020, 14:58
x 2

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan_Internado »

Widać że Narzeczona ze Stambułu sobie dobrze radzi w dalszym ciągu w Zoom tv i oby ten nowy serial,też będzue sobie radził dobrze którego tytuł mam nadzieję że poznamy po 20.lipca a najpóżniej przed 31.lipca że Zoom tv odkryje karty i zdradzi tytuł nowego serialu tureckiego i czy premiera tego serialu będzie na początku września czy tak jak z IG pod koniec września?

Jestem tez ciekaw jaką drogą pójdzie TvP2 w 2021r po zakończeniu Więżnia miłości czy nadal będą się trzymać tasiemcowych produkcji serialowych z Turcji czy może puszczą coś lżejszego z Turcji bo jaki tasiemiec mogli by puścić w Tvp2 w 2021 a mogli by np zamiast tasiemca w 2021 puścić coś w stylu Wiecznej miłości. :)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Adix2004 pisze: 08 lip 2020, 23:09 Finałowy odcinek drugiego sezonu "Narzeczonej ze Stambułu" wypadnie 4 sierpnia (wtorek).
Od 5 sierpnia Zoom TV będzie prawdopodobnie emitował trzeci finałowy sezon.
Jest już ramówka i trzeci sezon będzie emitowany bez przerwy od 5 sierpnia.
Awatar użytkownika
vicos
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45
x 134
x 75

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicos »

Też chciałbym coś w stylu Wiecznej Miłości ale o podobnym tytuł czyli melodramat z Turcji będzie raczej trudno, o sukcesie nie decymowali tylko producenci bo po Wiecznej miłości niestety odnosili porażki uważam że główną siłą byli aktorzy czyli główna para w było czuć miedzy nimi chemie oraz oczywiście czarny charakter :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości