[TVP1] Wiadomości

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 205
x 365
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: [email protected] »

I znów Maciej Sawicki, czyli możemy mieć pewność, że to materiał przygotowany przez samego Kurskiego.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 57
x 200

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Kamilo »

A banicja na premiera Morawieckiego została już zdjęta? :)
Wabzer
Użytkownik
x 57
x 10

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Wabzer »

KubaBing
Obserwator
x 55
x 32

[TVP1] Wiadomości

Post autor: KubaBing »

Od wczoraj Wiadomości kończą się ok. 20.00, tak jak przed epidemią.
Awatar użytkownika
Ogorek
Junior
x 1143
x 175

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Ogorek »

Wychodzi na to, że raczej tak jak przed wyborami :P
Błagam, noście maseczki, ale poprawnie. 😷
#ZaŻyciem #NieStrajkuję
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3050

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Karol »

Nie muszą już emitować spotów wyborczych Dudy, to i w pół godziny się mieszczą z programem 🙂
Awatar użytkownika
Iluzjonista
Junior
x 77
x 96
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Iluzjonista »

No i co wy macie do tego że wyemitowali spot Dudy? Widzę że boli przegrana :)
Szukam Milionerów z lat 99-03! Pisać PW jeśli coś masz 😀
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 266
x 912

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Manieq »

Ano to, że poszły na to publiczne pieniądze. Podkreślam - publiczne, czyli od każdego, niezależnie od poglądów. Nie wiem, jak można tego nie zauważyć - i tu bynajmniej nie chodzi o "wyimaginowany ból spowodowany przegraną oponenta" :)
POZDRAWIAM | MANIEQ
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 133
x 263

[TVP1] Wiadomości

Post autor: semperadastra »

@Manieq jesteś zdania, że prywatna telewizja partyjna może być i jest ok, ale publiczna to już nie ??? :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 298
x 224

[TVP1] Wiadomości

Post autor: kamol »

Kiedyś już to pisałem, ale powtórzę. Prywatna telewizja nie jest finansowana ze środków PUBLICZNYCH, czyli z kasy mojej, twojej i wszystkich Polaków (zwolennika PiS, PO, Nowoczesnej, geja, lesbijki, osoby konserwatywnej, osoby liberalnej, młodej, starszej), więc może pokazywać nawet latające słonie w swoich newsach, natomiast zadaniem telewizji publicznej, państwowej jest pokazywanie rzetelnych i obiektywnych materiałów, tak aby każdy Polak mógł się dowiedzieć, jaka sytuacja w Polsce jest rzeczywiście. To jest różnica między tymi telewizjami, która była, jest i będzie nie do przeskoczenia i nic tego nie zmieni.

Krótko mówiąc - ja płacę, więc mam prawo do krytyki. ;)
😷😷😷to ważne😷😷😷
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 266
x 912

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Manieq »

semperadastra pisze: 15 lip 2020, 23:52 @Manieq jesteś zdania, że prywatna telewizja partyjna może być i jest ok, ale publiczna to już nie ??? :)
W przypadku telewizji prywatnej to od właściciela zależy w jakim kierunku będzie ona szła z narracją (czy będzie trzymać się obiektywizmu, czy może jednak poprze jedną ze stron sporu politycznego) i ma do tego jak najbardziej pełne prawo, z którym nie zawsze można się zgadzać. Telewizja publiczna ma z kolei ustawowy obowiązek prezentowania każdego stanowiska (nie tylko politycznego) w sposób rzetelny i bezstronny. Nawet sama potoczna nazwa instytucji na to wskazuje. Niestety od 2016 obecne władze TVP nagminnie łamią tę zasadę przekazem całkowicie zwróconym w jedną stronę - nawet za poprzednich rządów pojawiała się krytyka działań władzy. Tego od objęcia posady prezesa przez Kurskiego jakimś cudem brakuje.

A sens mojej odpowiedzi na twoje pytanie świetnie oddał mój poprzednik :)
POZDRAWIAM | MANIEQ
Awatar użytkownika
Ogorek
Junior
x 1143
x 175

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Ogorek »

Aczkolwiek w poniedziałkowym wydaniu pojawiła się krytyka kancelarii premiera Morawieckiego, a jak Gowin próbował zablokować wybory kopertowe, to przed dogadaniem się z Kaczyńskim też go krytykowano. Więc zdarza się krytyka władzy, ale bardzo rzadko.
Błagam, noście maseczki, ale poprawnie. 😷
#ZaŻyciem #NieStrajkuję
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 133
x 263

[TVP1] Wiadomości

Post autor: semperadastra »

Nie wiem, TVP nie oglądam, z tego co kojarzę telewizja publiczna zawsze stała po stronie rządu, obojętnie kto by nie był u władzy. Nie była nigdy obiektywna ani bezstronna. Pewnie dlatego nie rusza mnie zbytnio, że TVP jest po stronie władzy, jestem do tego przyzwyczajony. Wolę Polsat, na ten moment to najlepsza i najbardziej rzetelna telewizja informacyjna. W takim razie można by sprywatyzować TVP i problem rozwiązany...
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3050

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Karol »

@semperadastra Według Jacka Sasina to zwykła "życzliwość" 🙂

A jednak władza państwowa nie zawsze była zgodna z władzami TVP. Platforma Obywatelska długo nie miała w niej "swoich", choć wygrała wybory parlamentarne w 2007 roku.

Można mówić co się chce, ale nigdy do tego stopnia nie agitowano za rządem ani kandydatem na prezydenta.

Przykład rzetelnego materiału o kontrkandydacie:
https://wiadomosci.tvp.pl/48881569/braz ... skowskiego

Jaki cel miało pokazywanie hotelowego łóżka, wzmianka o jego asystentce, która towarzyszyła mu w Brazylii przy jednoczesnym pominięciu drugiego urzędnika, który także tam był? Chcieli zrobić z niego drugiego Petru? 🙂 Współczuć jego żonie i dzieciom, bo takie niejednoznaczne obrazy mogą komuś uszkodzić psychikę.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
Junior
x 77
x 96
Kontakt:

[TVP1] Wiadomości

Post autor: Iluzjonista »

Sraganda. Wam już całkiem na mózg odbiło, żeby czepiać się o taki materiał? Wyciągnęli z waszych kieszeni pieniądze na SPOT akurat? Przecież ja mogę zmontować podobny za darmo w pierwszym lepszym programie. Jak wam się to nie podoba - nie komentujcie, nie oglądajcie, przestańcie dopieprzać się o byle bzdury. Zachowajcie to do swojej wiadomości. Ten spot wyborczy to nic złego - przed wyborami każdy stara się jak najlepiej wypaść przed ludźmi. A że odpalili działkę na wyemitowanie takiego czegoś to już ich sprawa. No ale tak, bo zagorzali fani PO muszą na każdym kroku krytykować PiS, i na odwrót. Ludzie co się z tą Polską porobiło?
Szukam Milionerów z lat 99-03! Pisać PW jeśli coś masz 😀
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”