Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
MoonSwan
Obserwator
Posty: 423
Rejestracja: 14 lut 2014, 16:13
x 4
x 2
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MoonSwan »

Ja bym chętnie obejrzała "Meryem" z 2017/18 roku, która była emitowana na KanaleD w Turcji. Całkiem dobry dramat i świetni proci. W oryginale 30 ponad 2-godzinnych odcinków, więc u nas wyszłoby pewnie coś koło 100 odcinków to w sam raz na krótką opowieść.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Zoom TV ogłosi tytuł nowego tureckiego serialu, który będą emitować od września - w poniedziałek, 3 sierpnia.

Szukają też zastępcy za "Narzeczoną ze Stambułu" i tym razem nie myślą tylko o dramacie miłosnym, w grę wchodzą też romcomy itp.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3366
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 424
x 756
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Do usunięcia.
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Wg moich obliczeń finał Adini Sen Koy będzie na 439 odcinku czyli do końca zostało 92 odcinki do końca, jeśli nie będzie żadnych przerw to finał wypadnie 25 listopada, chyba że, zamierzają wyemitować 3 sezon, ale raczej w to wątpię :)
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
vlv
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 123
x 117

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

A dlaczego nie mieliby emitować 3 sezonu? Wszystkie tasiemce na TVP chyba się dobrze oglądają.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Fan_Internado
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2020, 14:58
x 2

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan_Internado »

Ja mimo że marzyło by mi się aby Adini Sen Koy -Więzień miłości zakończył się na 2 sezonie, ale nie rozumiem dlaczego Tvp2 nie miałaby by wyemitować 3 sezonu ASK? Jednak pewnie nie mamy co liczyć że póżną jesenią wyemitują nowy serial turecki Tvp2 i że nie będzie to tasiemcowy, mnie zastanawia czy oprócz Zoom tv jakaś stacja zaskoczy z serialem tureckim bo w Świiecie Seriali piszą o jednym z tureckich aktorów Ibrahimi Celikolim i pod koniec artykułu jest takie zdanie: "Miejmy nadzieję że już niedługo zobaczymy go w polskiej tv", ale nie sądzę żeby Zoom tv miało wyemitować Sinah Beyiz Ask od września bo oni wspominali o serialu powyżej 100 odcinków a podobno SBA ma 96 odcinki a z kolei nie wierzę by wyemitowali Kodrugum czy Dogdugun De Kardedim".?
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

vlv pisze: 20 lip 2020, 19:18 A dlaczego nie mieliby emitować 3 sezonu? Wszystkie tasiemce na TVP chyba się dobrze oglądają.
Ponieważ trzeciego sezonu nie ma w sprzedaży. Był klapą, 25 odcinków emitowali na Star, potem przenieśli na TV8, tam wyemitowali 9 odcinków i urwali serial bez zakończenia.
Chyba, że dokoptowali te odcinki z trzeciego sezonu do drugiego i tak sprzedają.
vlv
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 123
x 117

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

To nawet lepiej, jest szansa, że coś nowego dadzą. Oby tylko nic długiego. Chyba na Ecco rights nie ma już tasiemców, TVP wszystkie kupiła, chociaż jest Yaralı Kuşlar i Emanet. Ten ostatni jest z tej samej stajni co Więzień i Przysięga, więc obstawiałbym właśnie jego.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

@Fan_Internado "Kordugum" od kilku dobrych lat jest dostępne na Netflixie z napisami, a "Dogdugun Ev Kaderindir" żadna stacja nie będzie zainteresowana, bo przecież po miesiącu wyleciałby z ramówki, we wrześniu w Turcji startuje II sezon.

Kiedy "Więzień miłości" trafił do Polski (luty 2019) II sezon liczył 237 odcinków, a III sezon 39 odcinków. Teraz II sezon liczy 266 odcinków, dlatego uważam, że przez ten czas pocięli odcinki emitowane na Star TV i dokleili do II sezonu, bo III nie ma już wcale. Jak się okaże, zobaczymy w przyszłym roku, bo do marca serial będzie widniał w ramówce TVP2. Seriale od Karamel Yapim podobają się Polakom, więc także obstawiam, że po zakończeniu "Więźnia miłości" otrzymamy "Emanet", w ten sposób TVP będzie mogło kontynuować zakupy premierowych odcinków seriali u Eccho Rights. :)
Fan_Internado
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2020, 14:58
x 2

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan_Internado »

Co do tego Emanet to na Filmwebie nie mogę znależć żadnej informacji nt tej tasiemcowej telenoweli tureckiej,? Ja się zastanawiam co Zoom tv miało na myśli dając posta na FB z dopiskiem "kobiety rozdają karty", bo na jednym z forum ludzie zaczęli się zastanawiać czy premierą Zoom tv nie będzie przypadkiem "Ufak Tenek Cinayetler" sugerowano że tylko tytuł jest brzmi tak krymianlnie ale że produkcja jest obyczajowa i że może ona wchodzić w grę jako premiera Zoom tv ale jestem też przekonany że ramówka jesienna Zoom tv nie pojawi się 31,sierpnia tylko dopiero albo 07.września lub po 15.września.2020r.

Jak myślicie czy też jesienią dowiemy się kiedy start kanału TDC Polska bo mi się wydaje że nie prędzej niz w I kwartale 2021 r ten kanał w Polsce nie wystartuje. ;)
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Tytuł "kobiety rozdają karty" brzmi zagadkowo , może chodziło o tytuł serialu , np. Pani Fazilet i jej córki , zdziwiłabym się gdyby to było to, może być też serial , w którym rządzą kobiety :)
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Swojego czasu pisali, że „Fazilet Hanım ve Kızları” raczej do nich nie pasuje. Choć oni szybko zmieniają zdanie, więc kto wie :lol:
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Fan_Internado pisze: 21 lip 2020, 18:48 Co do tego Emanet to na Filmwebie nie mogę znależć żadnej informacji nt tej tasiemcowej telenoweli tureckiej,?
Ten serial dopiero wystartuje. Premiera w Turcji miała być na przełomie lipca i sierpnia, ale na razie cisza, więc pewnie wejdzie we wrześniu, jak wszystko. Zostawiam ci linka do zwiastuna z angielskimi napisami: https://www.youtube.com/watch?v=--C3kg6VYyw Do zakończenia "Więźnia miłości" w sprzedaży byłoby już ze 100 odcinków, a TVP mogłoby na spokojnie kupować.

Dokładnie, tak jak pisze @Adix2004, kiedyś pisali, że "Fazilet Hanim ve Kizlari" nie pasuje, ale gdyby wziąć pod uwagę, te seriale, co wykreślili, to pasuje także "Ask-i Memnu", a na upartego nawet i "Kadin", tylko z tego, co pamiętam serial ma mieć ok. 150 odcinków, a "Kadin" będzie mieć ich, ale z 250. Trzeba czekać na ich kolejne wskazówki, może wtedy uda nam się rozpracować, co to za serial. Fajnie, jakby codziennie lub co dwa dni dodawali jakiś post z małą wskazówką.
Awatar użytkownika
vicos
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45
x 134
x 75

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicos »

Wspominany Mereym w moim odczuciu tak po pierwszych zapowiedział które oglądałem również uważam zapowiada się ciekawie, wiec jeżeli to byłby ten to na pewno by go sprawdził :)
Fan_Internado
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2020, 14:58
x 2

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan_Internado »

Też chciałbym aby Zoom tv dawało co drugi dzień jakieś wskazówki dalsze dotyczące nowego serialu tureckiego mi się nawet coś tam śniło dzisiaj o tym że od 31.sierpnia będzie nowy serial turecki i ramówka Zoom tv na jesień w którym było w tym śnie Fazilet. Obejrzałem sobie parę fragmentów i zwiastuny kilku seriali tureckich i min spodobał mi się Fazilet oraz po zwiastunach Meyrem i Ask I Memnu i może Zoom tv jednak dając "tajemnicze wskazówki wyemituje albo właśnie Fazilet lub UTC tylko ile odcinków by u nas miało UTC a ile odcinków np takie Ask I Memnu które wg mnie nie jest bez szans a wydaje mi się że wspomniany kiedyś Siyah Bezy Ask to może jak już będą brać pod uwagę przy następcy IG na styczeń 2021 roku. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pablo21 i 13 gości