[TVN] Dzień dobry TVN

Tutaj rozmawiamy o programach lifestylowych.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1043
x 3146

[TVN] Dzień dobry TVN

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Zbyt wielkiej konkurencji to oni nie mają patrząc na inne duety z DDTVN. Biorąc pod uwagę wypalających się Wellman i Prokopa, który powoli staje się drugim Chajzerem, Ewa i Agnieszka mogą okazać się szybko najbardziej lubianą przez widzów parą, razem z Pauliną i Damianem. Zresztą już widać na instagramie bardzo dobre przyjęcie nowego duetu, pytanie, jak będą pracować na wizji.

Mam również nadzieję że stacja pójdzie za ciosem i to będzie ostatni sezon duetu Chajzer-Ohme, z kimś innym Gośka mogłaby nieźle wypaść.
Poti
Junior
x 4
x 38

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Poti »

Widzowie ddtvn pokazali chyba to słupkami oglądalności że są spragnieni nowych twarzy prowadzących. A tak na marginesie jeśli chodzi o ddwakacje tegoroczne mało atrakcyjne pozniejsza godzina mam nadzieję że stacja naprawi ten błąd w przyszłym roku i jednak od 8.30 i bardziej wakacyjne.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 205
x 365
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: [email protected] »

Christianus pisze: 30 sie 2020, 11:43 Nie rozumiem za bardzo porównania słodkopierdzącej Cichopek do profesjonalistki
Nie powrównuję warsztatu, bo tutaj Drzyzga bije Cichopek na głowę. Bardziej sam sposób bycia obu pań. Drzyzga również wydaje się taką na rany przyłóż.

Zgadzam się z opinią, że już dawno powinna być w DDTVN, ale czy sparowana z Woźniak-Starak? Mam spore obiekcje.
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 361

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: kamil2505 »

Ja za Woźniak-Starak to nigdy nie przepadałem szczerze mówiąc.
Drzyzga co jak co rozmawiać zawsze potrafiła, więc mam nadzieję, że przełoży się to na poziom merytoryczny programu.

A jakaś alternatywna para? Tak przy okazji dyskusji o call-tv - przyszło mi do głowy: Agnieszka Wróblewska i Sławek Sochacki. :) Oczywiście nie do wydarzenia (chociaż przez wiele lat o poranku w TVN królowali :) ).
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1043
x 3146

[TVN] Dzień dobry TVN

Zepchnięcie Agnieszki Wróblewskiej do call-tv a potem
Mango to jedna z największych porażek w historii TVN. Była świetna w programach młodzieżowych i Tele Grze, potem całkiem nieźle sprawdzała się jaki reporterka DDTVN (na początku istnienia programu). Totalnie niewykorzystany potencjał.
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 361

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: kamil2505 »

Wróblewska chyba cały czas działa wokół krakowskiego ośrodka TVN. Jednak na ekranie się już nie pojawia. A bardzo szkoda. Szczerze mówiąc, gdy została reporterką "Dzień dobry TVN" myślałem, że to będzie jakieś odbicie w jej karierze. Niestety, nic z tego. Bardzo szkoda. Tym bardziej, że to - że tak powiem - "własna" twarz TVN. Bo jak wiemy większość prezenterów w TVN pochodzi z konkurencji. Swoich "wychowanków" jak na lekarstwo.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 205
x 365
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: [email protected] »

Widocznie nie ma odpowiednich koneksji, bo talentu i predyspozycji do prowadzenia nie można jej odmówić.

Dobrze, że z tej "starej gwardii" chociaż Drzyzga doceniona. W jej przypadku jednak dochodzą dobre relacje, a wręcz umiłowanie ze strony dyrektora Miszczaka.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 331

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Nina »

pulkownik pisze: 30 sie 2020, 11:35 Drzyzga prowadząc przez jeden weekend DDTVN z Mellerem (zastępowała Mołek) wypadła wg mnie średnio, była bardzo rozemocjonowana, nabuzowana wręcz, dominowała nad spokojnym Marcinem.
Pamiętam występ Drzyzgi i to, że mnie również nie zachwyciła. Średnio podoba mi się ten pomysł, dla mnie Drzyzga to będzie, sorry za porównanie, drugi Chajzer, za dużo emocji, ktoś taki działa na mnie drażniąco, tym bardziej, że Drzyzga ma w sobie taki pierwiastek dominujący, ale oczywiście ciekawa jestem efektu końcowego.To nie pierwszy raz próbuje się znaleźć miejsce dla Drzyzgi, kiedyś próbowano zrobić z Niej drugą Wojciechowską, ale nic z tego nie wyszło, bo królowa jest tylko jedna ;)
Medyk24 pisze: 30 sie 2020, 12:00 Z całym szacunkiem, ale gdyby miała to być odpowiedź na Cichopek to musieliby zatrudnić jakąś aktorkę z "Na Wspólnej". :P
Np. Jabłczyńską ;D
Poti pisze: 30 sie 2020, 12:31 Myślę że Aga i Ewa to będzie godne zastępstwo za ikonę ddtvn czyli Kingę Rusin.
No Ty Poti jak już coś powiesz... :rolleyes: to nie wiadomo... :lol: / :'(
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1043
x 3146

[TVN] Dzień dobry TVN

A'propos Martyny i Ewy, to one przecież już pracowały kiedyś przy programie lifestylowym, mianowicie "Studio Złote Tarasy" - pierwsza miała do pary obecnego reportera DDTVN Marcina Sawickiego, druga Mateusza Kirsteina (później m.in. redaktor naczelny Radia Zet) Program był dość awangardowy jak na 2007 rok, teoretycznie miał być współczesną wersją Studia 2, emitowano go w kilku blokach na żywo w niedzielne popołudnia prosto ze Złotych Tarasów w Warszawie. Eksperyment się nie udał, widownia była kiepska, próbowano się ratować formułą w iście amerykańskim stylu (złota dekoracja, czerwony dywan, animacje, widzowie niemal przy samych kanapach), ale jak szybko program się pojawił, tak szybko zleciał z ramówki.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 57
x 200

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Kamilo »

Przypomniał mi się (również) żeński duet Mołek&Pieńkowska, gdzie jedna pani próbowała zdominować drugą. A mieliśmy do czynienia z dziennikarkami z krwi i kości.

Tu z jednej strony nauczona grać na emocjach Drzyzga, z drugiej dosyć celebrycka Szulim; obie z wyraźnym pierwiastkiem dominującym. Szkoda, że ławka panów się wyczerpała.
Pirlo
Użytkownik
x 10

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Pirlo »

a Drzyga nie współprowadziła czasami "Między kuchnią a salonem", które miało być popołudniową odpowiedzią na DDTVN?
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1043
x 3146

[TVN] Dzień dobry TVN

Nie, tamten program miał dwie prowadzące, Dorotę Deląg i Olgę Kwiecińską.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 292
x 1230

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Abbott »

"Studio Złote Tarasy" miały też inny problem. Program na żywo co tydzień stawał się imprezą masową, a to się wiązało z dodatkowymi restrykcjami, pozwoleniami i oczywiście kosztami.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 331

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Nina »

Dużą zaletą jest, że obydwie panie są profesjonalistkami, nie będzie żadnego "przecierania" się, tak jak w przypadku Krupińskiej czy konkurencyjnych Nowakowskiej czy Tomaszewskiej, nie mówiąc o Zawadzkiej, co najwyżej docieranie się w formule audycji. Drzyzga dzisiaj starała się być trochę "nadgorliwa" w kwestii koronawirusa przy powitaniu z parą prowadzącą, komentując "no tak, trzeba zachować odległość" (lub coś w tym rodzaju) a za chwilę usiadła pół metra od Szulim. Wiadomo, że obydwie panie spotykają się z jakimś gronem znajomych, rodziny, w studio też jest trochę ludzi, którzy raczej nie żyją w pustelni, a nie jest to przecież jakaś wielka hala, wątpię, żeby ludzie rozmawiali tam ze sobą z odległości 1,5 metra, to po co robić taki cyrk głupim gadaniem pod publiczkę, idzie jesień jeszcze będzie miała okazję się wykazać. Drażni mnie taka hipokryzja.
[email protected] pisze: 30 sie 2020, 16:48 Widocznie nie ma odpowiednich koneksji, bo talentu i predyspozycji do prowadzenia nie można jej odmówić.
No cóż, brak "koneksji" nie jedną utalentowaną osobę wyparły z rynku, nie wiem jak z koneksjami u Basi Pasek, bo Ją chętnie zobaczyłabym w programie, kiedyś w wakacyjnym DDTVN dyżurowała również Burzyńska (za Mołek po urodzeniu dziecka) i wypadła wtedy b. dobrze, obydwie bardzo pasowałyby do formuły programu śniadaniowego, nie są "świeżynkami", no ale te "koneksje" ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2331

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: wiatriwoda »

Zdjęcie ze wspominanej tu jubileuszowej sesji dla Gali:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy lifestylowe”