[TVP1] Sanatorium miłości

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
KubaBing
Obserwator
x 87
x 43

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

Sanatorium debiutuje na Netflix ;D
Mooniaa
Junior
x 135
x 123

Post autor: Mooniaa »

Jak donoszą portale pan Gerard Makosz z 2 edycji jest w ciężkim stanie 😔
Podejrzenia to oczywiście koronawirus, ale chyba to nie to...z resztą nieważne, dużo zdrówka, bo to wspaniały człowiek, i w programie pokazał że mimo wielu jest w pełni sił.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3585
x 1604

Post autor: Trzeciak »

Potwierdziło się to, że Gerard Makosz przebył Covid-19. Na szczęście z jego zdrowiem wszystko już wraca do normy. :): https://film.interia.pl/raporty/raport- ... Id,4832448
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
KubaBing
Obserwator
x 87
x 43

Post autor: KubaBing »

Wiesia z 1 sezonu dzisiaj jako statysta w "M jak Miłość"
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 25
x 265

Post autor: Kryterium0 »

Chyba nikt o tym nie pisał, że trzeci sezon w zupełnie innym miejscu: w Polanicy Zdroju.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3585
x 1604

Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
x 96
x 134

Post autor: ali_cia »

Trzeci sezon startuje 3 stycznia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3585
x 1604

To pierwsze zakulisowe przecieki nowego sezonu:
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3585
x 1604

W dzisiejszym "Pytaniu na śniadanie" Manowska zdradziła, że w planach na nowy rok we wrześniu są nagrania do "Sanatorium Miłości", co oznacza, że TVP ma już w planach produkcję czwartej edycji.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Mooniaa
Junior
x 135
x 123

Post autor: Mooniaa »

Wczoraj na FB pokazali już każdego z uczestników, wraz ze zdjęciami.
Opinie jakie czytałam są takie, że biorą uczestników bogatych, którzy mają majątki, a nie przeciętnych ludzi.
I chyba większość po rozwodzie.
Mnie osobiście bardziej podobała się 2 edycja od 1. Uczestnicy bardziej mi przypadli do gustu.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 230
x 365

Post autor: Nina »

Mooniaa pisze: 02 sty 2021, 12:20 Opinie jakie czytałam są takie, że biorą uczestników bogatych, którzy mają majątki, a nie przeciętnych ludzi.
No cóż, większość chciałaby być piękna, zdrowa i bogata, tacy ludzie są w jakiś sposób atrakcyjni, bardziej wyluzowani, zadbani, z ciekawym życiem, stać ich na wiele, więc taka selekcja nie dziwi. W "Rolnik szuka żony" jest też podobnie. Widz chyba zdecydowanie woli oglądać ludzi szczęśliwych, nawet z tak przyziemnych powodów jak kasa, tym bardziej w takich randkowych okolicznościach jak w programie. Poużalać się nad ludzkim losem i współczuć możemy np w programie "Nasz nowy dom", ale to są zupełnie inne historie.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 230
x 365

Post autor: Nina »

Post pod postem, bo jeszcze nikt nie skomentował wczorajszego, inauguracyjnego odcinka. Oglądałam, ale z rozdwojoną uwagą (komputer) i wydaje mi się, że nie słyszałam przewodniej piosenki z poprzednich odcinków czyli "Bo życie jedno mam" w wykonaniu E. Hulewicza, czyżby produkcja zrezygnowała z tej, w sumie b. fajnej, wizytówki :rolleyes: Bez problemu można znaleźć alter ego uczestników z poprzednich edycji. Ja wiem, że musi być jakaś drama, ale jedna z pań, Halina, tak jakby z zupełnie innej bajki i raczej wiadomo, że panowie będą skupiać się na innych uczestniczkach, z resztą w poprzednich edycjach też tak było, ale tym razem jest to bardzo widoczne. Postaci z potencjałem, zapewne będzie się działo.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3585
x 1604

Piosenka przecież była w czołówce.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1202
x 4249

Post autor: pulkownik »

Nina pisze: 04 sty 2021, 10:49 wydaje mi się, że nie słyszałam przewodniej piosenki z poprzednich odcinków czyli "Bo życie jedno mam" w wykonaniu E. Hulewicza, czyżby produkcja zrezygnowała z tej, w sumie b. fajnej, wizytówki :rolleyes:
Była w czołówce :)

Pierwszy odcinek jak zawsze dla rozruchu sezonu, przedstawienie postaci - w tym sezonie postawiono głównie na rozwodników i ludzi majętnych. Myślę że Halina będzie odpowiednikiem prostolinijnej Wiesi z poprzedniego sezonu, jeden z panów (ten co "lubi (panie) gołe") będzie prawdopodobnie połączeniem słynnego "Czarnego Ryszarda" i najgorszych seniorów z Rolnika, opis na instagramie Sanatorium: "
Gaduła, uwielbiający dobrą zabawę i niepoprawny podrywacz! Edward to mężczyzna o tradycyjnych poglądach, nie jest też tolerancyjny we wszystkich kwestiach. Zaznacza, że mężczyźni to płeć brzydka, a rolą kobiety jest bycie ładną oraz zgrabną."
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 25
x 265

Post autor: Kryterium0 »

W czołówce nadal jest piosenka Hulewicza. Ale zanim pojawiła się czołówka, było sporo wprowadzenia.

Co do pierwszego odcinka - bardzo poprawnie, z potencjałem na kolejne epizody.

Uczestnicy? Tak jak wspomniała @Nina , wg klucza znanego z poprzednich postaci. Jest Halina - niczym Wieśka z poprzedniego sezonu, tylko bardziej swojska, mniej irytująca - w tej kwestii znowu mężczyzna jest czarnym charakterem edycji, a przynajmniej do takiego miana pretenduje Edward (były policjant, chociaż rozumiem, że wstyd mu przyznać, że był milicjantem - taka formacja była w czasach jego zawodowej aktywności). Jest też przedstawicielka Polonii, tym razem nie z Chicago, a z Kanady.
Rozumiem zarzuty internautów, że proporcje są zaburzone. Ilość zamożniejszych jest coraz większa. Ale... To program telewizyjny, ma nastrajać dobrą energią, pokazać radość życia na emeryturze a nie starszych, zapuszczonych dziadków, których jedynym hobby są krzyżówki i ciułanie grosza, by dać wnukom.

Urzekła mnie Krystyna - kobieta-klasa! oraz Zdzisław - tu z kolei całkiem rozwaliło mnie wyznanie, że po śmierci żony oddał motocykl. Dla harleyowca pożegnanie się z maszyną to coś wyjątkowego. W ramach żałoby porzucił pasję, 2 straty zamiast jednej.

Z ciekawostek - nie ma eksponowanego logo, nie pada nazwa obiektu,w którym mieszkają uczestnicy, gdyż sponsorem jest cała sieć, a nie pojedynczy obiekt.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”