[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 213

[TVN7] Hotel Paradise

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Program jednak bardzo ciekawy i wzbudza emocje. Mimo awantur nie jest taki pełen patologii jak BB. Choć oczywiście pod względem matactw to uczestnicy drugiego sezonu biją na łopatki tych z pierwszego. Gdyby kolejność była inna, to pewnie narzekalibyśmy na nudę. A tak... dzieje się.

Jeśli chodzi o liczne powroty to ogólnie to dobry pomysł. W pierwszej edycji do samego końca właściwie wprowadzali nowych uczestników, którzy nie mieli szans zagrzać miejsca w hotelu, a dzięki tym przetasowaniom jednak dużo się dzieje.

Julia wróciła jak gwiazda i celebrytka złakniona uwielbienia ze strony pozostałych uczestników. Ale taka z niej celebrytka jak z Kamila był boss. Myślę, że inni bardziej ją tam tolerują, niż szczerze uwielbiają.

Romans Bartka i Dominiki sztuczny na maksa... Przecież ona go niemal na samym początku olała na rzecz Artura i to tak definitywnie, że Artur ze swoimi atakami bezzasadnej zazdrości wypadał dość śmiesznie. A teraz papużki nierozłączki. Przy czym rozumiem ich zachowanie jako pewne lekarstwo na zranione ego. Obydwoje skosztowali odrzucenia, więc teraz mogę się troszkę odegrać.

Sonia naprawdę zero klasy z tym swoim hejtem na Krystiana i ciągłym płaczek i krzykami. Ona w gruncie rzeczy jest bardzo agresywna przez tą swoją wzburzoną emocjonalność. Po odpadnięciu Kamila, to obok Magdy i Roberta ją najciężej tam strawić.
Marcin128
Użytkownik
x 2
x 17

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Marcin128 »

Chyba zartujesz.Szkoda czasu na to cos. Juz przeciez wiadomo kto bedzie w finale i po tym jak to wyszlo juz nawet nie chce mi sie tego dalej ogladać. A juz te powroty uczestnikòw to jest taka żenada. W bb glosujesz na czlowieka ktòry juz wiesz ze na 99 nie powròci a tu juz chyba prawie wszyscy wròcili. Ja rozumiem jedna, dwie osiby a tu wròcili juz prawie wszyscy albo mozna bykloby zrobic twist ze ktoś wraca tylko na kilka dni.Po co w takim razie jest rajskie rozdanie ?co by nie mòwic chyba najwazniejszy i najbardzej emocjonujacy moment tygodnia a oni nawet to zepsuli. Moda na sukces sie z tego taka zrobila idealny dla madek, grazyn i karyn. Ivan tez wròci, Kamil pewnie tez.Ogladajcie sobie to dalej.
Awatar użytkownika
Adam d
Junior
x 193
x 166
Kontakt:

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Adam d »

Przebieg ostatniego w tym sezonie Rajskiego Rozdania:
[ Spoiler ]
Na Forum - tylko prywatne opinie.
MB89
Obserwator
x 299
x 161

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: MB89 »

Czy tylko ja to zauważyłem że Pan Lektor i jeden z reżyserów tego programu bardzo uwielbia Sonię.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 652
x 3382

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Karol »

Sonia pięknie rozegrała Julię :lol:

I nie szkoda mi jej. Sama potraktowała Kamila jak śmiecia, chciała podejść do Łukasza, by dopełzać do finału i - wydawałoby się, że płaczka - Sonia zrobiła dokładnie to samo, tylko skutecznie. 🙂

Nagle Sonia zrobiła wg Julii źle xD Karolina też była "najgorsza", bo pociągnęła Julkę za sobą poprzednim razem 😅 No nie dziwi w sumie taka opinia, bo odpadła z programu po raz drugi. A i to ostrzeżenie, aby do programu nie wrócił Ivan :lol:

Na odchodne Julia mówi, że gdyby Sonia nie miała immunitetu, to wszystko potoczyłoby się inaczej, żeby za moment dodać, że żałuje, że nie wybrała wcześniej Kamila :O Płacz matki nad usranym dzieckiem...

Ciekawe co teraz wymyślą. Zostali sami nijacy zawodnicy. Madzia też nie ma z kim walczyć. Może come back Kamila? 🙂
Jordi
VIP Expert
x 2131
x 2047

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

Tak naprawdę jest w tym hotelu chyba tylko jedna osoba, która jeszcze jako tako zasługuje na wygraną. A jest to Beata, tylko niestety ma w parze tego psychola Artura :(

Anka z Adamem pierwsi do odstrzału. Sońka w ostatnich tygodniach udowodniła, że inni nabrali się na jej lamenty, płacze, nieporadność. To była jej taktyka na jak najdalsze zajście w tym programie.

Domi z Bartkiem. Zwłaszcza od Dominiki WALI wręcz sztucznością jej uczucie. Łukasz na własne życzenie sobie sprawił taki los, zamiast nawet dzień wcześniej powiedzieć Sońce, to on 30 minut przed jej oznajmił, że woli Julię :lol:

Pewno jak wiosną czekają nas wizyty ludzi, którzy wylecieli, więc nie powinno być nudno ;)

Niemniej po spoilerze finału wiadomo na 99% kto wygra tę edycję.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1212

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: tinsel »

Teraz jak już wchodzą w ten finałowy "tydzień" po ostatnim rajskim rozdaniu to sprawiedliwie byłoby jakby nikt już nie wracał, ale zobaczymy jak będzie ;) Jedno trzeba przyznać, bardzo się starają, żeby w programie nie było nudno i to się udaje :)
Dawid2804
Użytkownik
x 3
x 8

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Dawid2804 »

Czekam na ostatnią, ostatnią Pandorę która pewnie będzie z ostatnimi dwoma parami i byłymi uczestnikami jak było w pierwszej edycji. Tam może być dopiero ostro.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1212

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: tinsel »

Kolejny odcinek
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 652
x 3382

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Karol »

[ Spoiler ]
Oxygen
Obserwator
x 255
x 105

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Oxygen »

Odpadka Ani i Adama bardzo mnie cieszy. On bardzo szybko zgasł i prawdziwego gracza stał się statystą i kołem ratunkowym dla dziewczyn. Anka z kolei z tła gdzieś od połowy sezonu stała się naprawdę nieznośna, więc wspaniale, że tuż przed finałem straciła szansę na wygraną.
typeO
Obserwator
x 188
x 445

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: typeO »

Żałosne te pary finałowe: sztuczna Dominika z Bartkiem, Robert i Magda prawie pewni zwycięstwa oraz Sonia z Łukaszem, którzy prowadzą regularne działania wojenne. Najbardziej korzystnie wypadają w tym zestawieniu Beata i Artur - przynajmniej ona mówi wprost co myśli i wiadomo, że połączył ich układ. Między bajki należy włożyć wypowiedzi Artura, że się " zauroczył". Strasznie jestem ciekawa jak potoczyły się losy uczestników po programie. Na razie wiemy tylko o Soni i Arturze.
Jordi
VIP Expert
x 2131
x 2047

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

Beata to jedyna osoba, której wygrana by mi pasowała, natomiast no nie z tym zadufanym w sobie Arturkiem...

Najlepszy finał, to wygrana Beaty z Arturem i Beata rzucająca kulą :D Jedyne wyjście, które mnie zadowoli tak naprawdę.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 572
x 757

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: 3rd »

Jordi pisze: 13 lis 2020, 14:00 Najlepszy finał, to wygrana Beaty z Arturem i Beata rzucająca kulą :D Jedyne wyjście, które mnie zadowoli tak naprawdę.
I to jest też mój wymarzony scenariusz finału 😈
typeO
Obserwator
x 188
x 445

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: typeO »

Gorzej jak wygra ta para nadętych pozerów : Sonia i Łukasz - najbardziej sztuczna i nieudana w historii tego programu. Byłoby to tym bardziej niesprawiedliwe, że Łukasza z hukiem uczestnicy wyrzucili już na początku i to słusznie - nie pasował do formatu i do reszty uczestników. Nie mówię już o Soni, która co parowanie jest ratowana w różny sposób i cały czas była na wylocie. Doprowadza mnie do szału swoją postawą i zachowaniem, ale w porównaniu z Łukaszem to jeszcze jakoś pozytywnie wypada. Jest bardzo ładna i jeszcze "niezrobiona", więc wszyscy traktują jej wybuchy pobłażliwie, usprawiedliwiając to młodym wiekiem. Jak widać producenci po raz kolejny postawili na konflikt w programie. Brzmi znajomo?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”