[TVN] Lego Masters

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
x 21
x 230

[TVN] Lego Masters

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Od początku mówiono, że jest 6 odcinków. Ten 6 jest właśnie świątecznym.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 56
x 190

[TVN] Lego Masters

Post autor: matik »

I co ciekawe ten 6 odcinek będzie o 30 minut krótszy od pozostałych ;)
Poti
Junior
x 4
x 46

[TVN] Lego Masters

Post autor: Poti »

Dla mnie ten program to tylko zastąpienie MT w ramówce chwilowo i takie kupienie formatu na szybcika.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3603
x 1609

[TVN] Lego Masters

Post autor: Trzeciak »

Myślę, że twoja teoria zostanie obalona po wynikach oglądalności pierwszego odcinka. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Poti
Junior
x 4
x 46

[TVN] Lego Masters

Według informacji format jest traktowany jako projekt jednorazowy. Pewnie TVN i tak liczy że w przyszłym roku sytuacja pozwoli im na powrót do MT
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
x 1858
x 242

[TVN] Lego Masters

Post autor: Ogorek »

Według jakich informacji ;) ?
😷 #SzczepimySię (jeśli możemy)
🟨 Lider Typera
Poti
Junior
x 4
x 46

[TVN] Lego Masters

Na wirtualneMedia
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 391
x 125

[TVN] Lego Masters

Post autor: Michał56 »

Ten program jest zwyczajnie nudny. Z dwojga złego już wolałem skoki do wody na Polsacie sprzed 5 lat. :afro:
^-^
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2496

[TVN] Lego Masters

Post autor: wiatriwoda »

Program przypomina mi taki jaki dość dawno temu oglądałem, w którym drużyny robiły mega wielkie torty na wskazany temat. Był to format amerykański. Tamten program był bardzo fajny, bo zawsze im brakowało czasu, torty psuły się w trakcie robienia. Nie wiem czy Lego będzie równie dynamiczne, po pół godziny wieje trochę nudą i przegadaniem.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 873
x 1032

[TVN] Lego Masters

Post autor: N-O-R-O-N »

Niestety nienajlepsze wrażenia na początek, w przerwie puściłem ,,Kocham Dwójkę" i lepszy klimat w tamtym programie poczułem :) Musi być tu przedstawianie uczestników, ale trochę takie przegadane i nieco sztuczne to niestety. Chociaż studio imponujące, jak i konstrukcje, pomysły na nie. Prokop niczym tu nie zaskakuje, a jurorzy szału jak dla mnie nie robią :P Niestety dynamika programu siada.

Niektórzy uczestnicy jak z paradoku, szczególnie jest jedna taka irytująca para. A przy przedstawianiu to te fragmenty niektóre też prawie jak z paradoku xD

Nie dotrwałem do końca odcinka, ale dam jeszcze szansę za tydzień :)
Ostatnio zmieniony 14 lis 2020, 21:40 przez N-O-R-O-N, łącznie zmieniany 1 raz.
#MEDIABEZWYBORU

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
bucik11
Obserwator
x 18
x 75

[TVN] Lego Masters

Post autor: bucik11 »

Ja już obejrzałem cały odcinek, bo oglądałem na Playerze i trochę przewijałem gadanie tych uczestników o swoim życiu. Program sam w sobie na pewno jest ciekawy dla fanów Lego. Ja nie jestem fanem, ale spodobał mi się (no nie jest najgorszy). Obejrzę kolejny odcinek za tydzień. Wydaję mi się też, że może ludziom się nie podobał ze względu na dużo gadania, ale no wiadomo jest to pierwszy odcinek i każdy musiał się przedstawić. Oceniając jury to ta Pani jest miła i uśmiechnięta co mi osobiście się podoba, a ten Pan strasznie sztywny. Uczestnicy są nawet interesujący. Najbardziej nudni (moim zdaniem) byli Łukasz Więcek i Damian Krępa oraz Agnieszka Anikiej i Maciej Kośmicki. Najbardziej spodobali mi się Marcin Feltynowski i Marta Kulka, właśnie ich budowla też najbardziej mi się spodobała. Prowadzący sprawdza się, ale wydaję mi się, że lepiej by było gdyby była para prowadzących, a nie tylko jeden. Zastawia mnie też czy jeden odcinek jest nagrywany jednego dnia, dlatego że jak uczestnicy mają ponad 16 godzin budowania to czy w studio spędzają prawie cały dzień? Spodobała mi się też spiżarnia klocków, no tu trzeba przyznać, że wyglądała imponująco, tak samo jak studio.

Złotego klocka wygrali
[ Spoiler ]
Z programu odpadli
[ Spoiler ]
W przyszłym odcinku
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
x 109
x 346

[TVN] Lego Masters

Post autor: Asjata »

No program taki grzeczny, familijny i mocno spokojny. Dam kredyt zaufania na 2 odcinek - pierwszy ep mocno przegadany. Druga część konkurencji lepsza od pierwszej. Prokop dla mnie poprawnie. Z jury Ola na plus - mocno konkretna i wie o czym mówi, drugi kompletnym duchem do czasu oceny. Studio wygląda na podobne do tego z "Najgorszego Kucharza" - czy tam tego nie kręcono?

Z uczestników Łukasz i Damian, którym klocki opadły - tragic, że nie ma eliminacji
[ Spoiler ]
Kibicuję temu muzykowi i charakteryzatorce (to oni powinni wygrać dzisiaj) - chyba... Reszta drużyn jest nudna; podobnie jak te budynki - może lepiej by było zamiast 13h siedem. Powodzenia dla nich za stanie na nogach 16 godzin.

Ciekawe, kto to później rozbiera te konstrukcje? :lol:

Wygląda na to, że Agnieszka z Maciej polecą jako pierwsi w przyszłym tygodniu, ewentualnie architekt z fotografem.
WIDM 21 FAVES: LAKSHMI | MARIJE
HOTEL PARADISE 3 FAVES: KRYSTIAN | DAWID | BARBARA
LOVE ISLAND 3 FAVES: OLA D. | DAWID | ALEKSANDRA
k+b
VIP Expert
x 41
x 27

[TVN] Lego Masters

Post autor: k+b »

Prokop na plus, jury w porządku, ale bez zachwytu. Chciałoby się więcej dynamiki, ale trudno o to w programie, który polega na budowaniu klockami. Miły, przyjemny, familijny program - ale nie na sobotni prime-time. Nie widzę powodu, dla którego nie mógłby lecieć premierowo w swoim paśmie powtórkowym - niedziele o 17:30. W przypadku trzeciej edycji Małych Gigantów ta pora się sprawdziła.
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Obserwator
x 166
x 61

[TVN] Lego Masters

Post autor: Nowy Telewizor »

Bardzo mi się podoba ten program. Uczestnicy super, Prokop super, tylko jurorzy za bardzo marudzą. @N-O-R-O-N porównał ten program z "Kocham Dwójką", według mnie ten program jest w ogóle inny bo w tamtym to się wspomina i jest klimat, a w "LM" są emocje i jest ciekawie.
Moja ocena: 10/10
Szczęśliwego Nowego Roku 2021
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
x 21
x 230

[TVN] Lego Masters

Post autor: Captain_M »

Program dość familijny, nie wiem czy na sobotę na 20, emocji zdecydowanie za mało. Pierwsi do odpadki zdecydowanie ojciec z synem. Jurorzy - Ola widać, że stara się być bardziej surowa, Geek chyba za bardzo stremowany, czasami dość nieobecny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”