Zoom TV (HD)

Dyskusje o kanałach telewizyjnych prowadzonych przez spółkę Kino Polska TV
Adix2004
Poster
x 82
x 69

Zoom TV (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Nowa własna produkcja stacji - "Miejskie gliny".
Emisja od 31 października, w soboty ok. 14.00, powtórki w poniedziałki po 15.00.
Kamery podpatrują codzienną pracę strażników miejskich. Służą oni pomocą imprezowiczom, którzy mają problem z utrzymaniem się na nogach. Starają się, by z ulic znikały źle zaparkowane samochody. Kamery podpatrują codzienną pracę strażników miejskich. Miejskie gliny służą pomocą imprezowiczom, którzy po szalonym wieczorze mają problem z utrzymaniem się na nogach. Starają się, by z ulic znikały wszystkie nieprawidłowo zaparkowane samochody. Docierają do lasu, w którym przyłapują mieszkańców wyrzucających śmieci. Przekonamy się, że tłumaczenia zatrzymanych potrafią być bardzo oryginalne.
Adix2004
Poster
x 82
x 69

Zoom TV (HD)

Od 30 listopada Zoom TV zawiesza emisję dalszych odcinków "Z archiwum X" i "Zabójczych umysłów" ze względu na emisję o 21.00 w dni powszednie filmów świątecznych. Oba seriale wracają w styczniu.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 36
x 212

Zoom TV (HD)

Post autor: Dominik »

Przez cały grudzień będą puszczać świąteczne filmy? To jak RMF Classic, które puszcza tylko świąteczną muzykę.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 25
x 43

Zoom TV (HD)

Post autor: PPM »

Tak już było w ubiegłym roku. Widocznie filmy się dobrze oglądały skoro postanowili w tym roku zrobić tak samo.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 62
x 48

Zoom TV (HD)

Post autor: Giovanni »

Chętnie obejrzę bo lubię Zoom TV
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Adix2004
Poster
x 82
x 69

Zoom TV (HD)

Stacja poleciała z widzami w kulki.
W poniedziałek bez żadnego uprzedzenia zdjęli z emisji premierowe odcinki "Z archiwum X".
Nowa ramówka:
- 21.00 - "Zabójcze umysły" - dwa premierowe odcinki (od poniedziałku do czwartku)
- 23.00 - "Chicago PD" - dwa premierowe odcinki (w poniedziałki i wtorki)

Wyjaśnienia stacji w sprawie dalszych odcinków "Z archiwum X".
Szanowni Państwo,
Bardzo cieszy nas takie zainteresowanie serialem "Z Archiwum X". To dla nas najlepszy dowód na to, że w ZOOM TV jest miejsce na tego typu produkcje.
Jednak, analizując wyniki oglądalności, które dla każdego nadawcy są najważniejszym wskaźnikiem skuteczności jego strategii programowej, zdecydowaliśmy się na ten moment zawiesić emisję tego serialu.
Planujemy powrócić z serialem "Z Archiwum X" w pierwszym kwartale 2021 roku.
Pozdrawiamy, zespół ZOOM TV
ZOOM TV
Konto oficjalne
x 4

Zoom TV (HD)

Post autor: ZOOM TV »

Niestety Z archiwum X o 21.00 ostatnio padło zupełnie i trudno było patrzec na te doły o 21.00....
dumar
Użytkownik
x 2
x 6

Zoom TV (HD)

Post autor: dumar »

Mam nadzieję, że emisja "Chicago PD" dociągnie bieżących odcinków, bo 13. Ulica w grudniu kończy na piątym sezonie.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 256
x 438
Kontakt:

Zoom TV (HD)

Post autor: [email protected] »

ZOOM TV pisze: 18 lis 2020, 12:00 Niestety Z archiwum X o 21.00 ostatnio padło zupełnie i trudno było patrzec na te doły o 21.00....
@ZOOM TV, mam nadzieję, ze po zakończeniu "Narzeczonej ze Stambułu" postawicie na kolejną klasyczną telenowelę o kopciuszku? Inaczej znów będziemy musieli pożegnać się z pasmem.
Adix2004
Poster
x 82
x 69

Zoom TV (HD)

ZOOM TV pisze: 18 lis 2020, 12:00 Niestety Z archiwum X o 21.00 ostatnio padło zupełnie i trudno było patrzec na te doły o 21.00....
Mimo wszystko było można zrobić to w bardziej kulturalny sposób. Choćby z tygodniowym wyprzedzeniem, a nie wprowadzać zmiany i tego samego dnia dać tylko ogłoszenie na fanpage. Takim zachowaniem przypomina mi się nieszczęsny TV Puls. Jeszcze zapewnienie, że "Z archiwum X" wróci w pierwszym kwartale 2021. Do dzisiaj pamiętam jak kilka lat temu TV Puls zapewniał, że hiszpański serial "Sekret" wróci z dalszymi odcinkami we wakacje. Minęły bodajże 4 lata i nowych odcinków nikt nie zobaczył :lol:
dumar pisze: 18 lis 2020, 12:35 Mam nadzieję, że emisja "Chicago PD" dociągnie bieżących odcinków, bo 13. Ulica w grudniu kończy na piątym sezonie.
Patrząc na akcje jakie odwalają z serialem. Najpierw emisja o 21.00, potem o 23.00, likwidacja powtórek w weekendy i teraz emisja w dwa dni tygodniu od 23.00 do 00.55, podejrzewam że na czwartym sezonie się skończy :P
[email protected] pisze: 18 lis 2020, 13:00
@ZOOM TV, mam nadzieję, ze po zakończeniu "Narzeczonej ze Stambułu" postawicie na kolejną klasyczną telenowelę o kopciuszku? Inaczej znów będziemy musieli pożegnać się z pasmem.
Myślę, że po klapie "Maleńkich morderstw" teraz będą wybierać już ostrożnej :P Jest kilka tytułów wartych uwagi choćby "Fazilet" (klasyczna historia), "Yasak Elma" (turecka "Moda na sukces" pod względem scenariusza, czyli typowa telenowela), "Kadin" (hit na świcie, bije rekordy). Nie wiem do końca jak jest z "Kaderimin Yazildigi Gun" ale główną rolę gra tam Özcan Deniz z "Narzeczonej...", więc kto wie czy nie pójdą kluczem, bo "Babil" z Asli Enver to nie jest w ogóle tytuł dla polskiego widza.
ZOOM TV
Konto oficjalne
x 4

Zoom TV (HD)

Post autor: ZOOM TV »

Jeśli jakas pozycja ma dobra oglądalność to trzyma się ja tak długo jak to mozliwe.
Jesli ma słabą to szuka sie jej lepszego miejsca lub likwiduje (zalezy od wielu czynników).
To jest jedyna obowiązująca zasada.
vlv
Obserwator
x 11
x 9

Zoom TV (HD)

Post autor: vlv »

"Yasak Elma" to tasiemiec - TVP skutecznie obrzydziła oglądanie seriali, których emisja ciągnie się latami. Nic, co ma ponad 200 odcinków!

Nie chciałbym też oglądać od razu serialu, w którym główną rolę gra ktoś z głównej obsady "Narzeczonej".
Oglądanie w kółko tych samych twarzy to też nie metoda.
Na szczęście wybór jest spory.
Ja cały czas liczę na Hercai.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Adix2004
Poster
x 82
x 69

Zoom TV (HD)

Magia świąt w Zoom TV
Adix2004
Poster
x 82
x 69

Zoom TV (HD)

W Sylwestra stacja przez cały dzień, wyemituje 12 części filmu z serii "Gang Olsena". Emisja od 6 rana.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 62
x 48

Zoom TV (HD)

Post autor: Giovanni »

Zoom chyba nie ma co nadawać.
Ale trzeba przyznać Gang Olsena to klasyka.
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino Polska TV”