[TVP2] The Voice of Poland

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Soy tu fan pisze: 22 lis 2020, 3:51 Ala zaśpiewała zawodowo! :DD
Występ dostępny jest tutaj: Kostki zostały ale już nie te do gry.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Co za kruszynka, wzruszyła mnie tym występem. Ciary!

Nie chcę zapeszać, ale chyba idziemy po trzecie zwycięstwo :)
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Jak lubiłem komentarze Uli podczas Przesłuchań w ciemno tak szczególnie nie mogę ich słuchać podczas tych odcinków finałowych... Kocha wszystkich, wszyscy są wspaniali etc... Brakuje mi czepiania się szczegółów, wyłapywania błędów, a na pewno coś by się znalazło..
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Wczoraj po jednym z tych tekstów Kammel jej odpowiedział, że to nie "Randka w ciemno" :lol: To tak w nawiązaniu do programu, który kiedyś prowadził ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przy wczorajszym odcinku to chyba jeszcze się nie męczyłem tak w prawie 10-letniej historii formatu w Polsce, a profanacja utworu Anny Jantar poziomem niesmaku przebiła chyba wygraną Grędzińskiego w 2016 roku.

Z plusów to powrót Musiała (facet się wyrobił przez lata u boku Kammela i prowadzi program lepiej jak - z całym szacunkiem - Sikora czy Brzozowski), występy Ani Dąbrowskiej - nawet mimo, że wykonanie jednej z ulubionych piosenek nie było najlepsze - i Patricka Kelly oraz oprawy taneczne "w spadku po "DDD"".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1895

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Wszystko składa się na decydujący pojedynek Adam Kalinowski - Krystian Ochman, niestety z korzyścią dla tego drugiego. Mam wrażenie, że śpiew operowy zdobywa ogromne uznanie publiczności niezależnie od poziomu wokalnego. Niestety, w tych dwóch finałowych prezentacjach albo otrzymywał źle dobrane piosenki, albo okazało się, że ten głos wcale nie jest taki mocny, jak mogłoby się wydawać. Zgadzam się z @Trzeciak, że aranżacja utworu Anny Jantar była katastroficzna. W Krystianie pewnie zakochały się już wszystkie starsze panie pamiętające występy jego dziadka, sam zresztą niejako to potwierdził we wczorajszym odcinku, więc może liczyć na spore wsparcie w finale. Adam rozwinął się i to nie tylko od czasów "Idola", ale nawet w samym programie, również dostaje różnorodny repertuar, za to doskonale odpowiadający jego możliwościom, przez co słucha się go najprzyjemniej ze wszystkich uczestników. Obawiam się jednak, że na ostatniej prostej przegra.
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Trzeciak pisze: 22 lis 2020, 16:54 Przy wczorajszym odcinku to chyba jeszcze się nie męczyłem tak w prawie 10-letniej historii formatu w Polsce, a profanacja utworu Anny Jantar poziomem niesmaku przebiła chyba wygraną Grędzińskiego w 2016 roku.

Z plusów to powrót Musiała (facet się wyrobił przez lata u boku Kammela i prowadzi program lepiej jak - z całym szacunkiem - Sikora czy Brzozowski), występy Ani Dąbrowskiej - nawet mimo, że wykonanie jednej z ulubionych piosenek nie było najlepsze - i Patricka Kelly oraz oprawy taneczne "w spadku po "DDD"".
Nie chcę cię straszyć ale z edycji na edycję bedzie coraz gorzej. Wypadałoby zrobić przerwe od tego programu, a z tego co mi wiadomo kolejna edycja jest planowana już jesienią przyszłego roku.
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

@Michał56 - wybacz, ale Ameryki nie odkryłeś. ;): viewtopic.php?p=565271#p565271
Pozdrawiam, Trzeciak
tv_fan
Obserwator
Posty: 658
Rejestracja: 06 gru 2016, 20:08
x 42
x 139

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tv_fan »

Soy tu fan pisze: 22 lis 2020, 15:47 Jak lubiłem komentarze Uli podczas Przesłuchań w ciemno tak szczególnie nie mogę ich słuchać podczas tych odcinków finałowych... Kocha wszystkich, wszyscy są wspaniali etc... Brakuje mi czepiania się szczegółów, wyłapywania błędów, a na pewno coś by się znalazło..
Ula jest już faktycznie strasznie irytująca, wszyscy piękni, wspaniali i znakomici. Gdy już mowa o jury, to o dziwo chyba najbardziej merytoryczna jest Edyta, pomimo jej czasami dziwacznych wyborów, i Michał. Chłopaki przez tyle edycji już się opatrzyli, ale rozumiem, że target młodzieżowo-pudelkowy musi zostać zaspokojony. I tak jury w tym roku zdecydowanie na plus w porównaniu do składu z zeszłego roku, który był chyba najgorszy w historii całego programu (Margaret nie potrafiąca sklecić poprawnie zdania i wiecznie najarany (?) Bednarek)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Dokładnie. Ulka była objawieniem tej edycji... do lajwów.

Jezu taka babcia najsłodsza i najbardziej dobrotliwa normalnie :o Nawet jak u Edyty niemiłosiernie fałszują, to ona o "najwyższych notach" gada...

To spory zgrzyt niestety... Z Edzi chociaż jest beka, a Ulka z tym megasłodzeniem naprawdę irytuje... Najrzetelniej chyba wypada Michał, ale i jemu zdarza się mocno słodzić. Chłopaki są nudni z tym pchaniem Jędrzeja do finału, poza tym nic ciekawego nie potrafią powiedzieć...
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

W dzisiejszym półfinale, oprócz Piotra Cugowskiego i Mikolasa Josefa wystąpi wirusolożka Górniak z nowym singlem (inspiracją było oregano? :) ) a półfinaliści zaśpiewają "autorskie" piosenki.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1875
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Do grona prowadzących dołączy dziś... Adam Zdrójkowski.
https://www.telemagazyn.pl/artykuly/the ... 86758.html
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1875
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Do wielkiego finału dostali się:
1. Anna Gąsienica-Byrcyn
2. Adam Kalinowski
3. Krystian Ochman
4. Jędrzej Skiba

Mnie skład nie powala, ale najbardziej na wygraną zasługuję Adam. Zrobił największy progress w programie.

Przy okazji zapraszam do ankiety:
viewtopic.php?f=100&t=13147&p=635945#p635945
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Mimo sympatii do Jędrzeja, jestem rozczarowany jego wyborem do finałowego składu. Martyna w moim odczuciu radziła sobie w programie dużo lepiej, a w dzisiejszym odcinku tylko to potwierdziła
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
tv_fan
Obserwator
Posty: 658
Rejestracja: 06 gru 2016, 20:08
x 42
x 139

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tv_fan »

Co do finalistów... Wszystko rozstrzygnie się między Adamem a Krystianem (w mojej opinii wygra ten drugi). Ani i Jędraszkowi większych szans nie daję, w ogóle mam jakieś takie mieszane uczucia co do tej edycji. Bo na początku wydawało się, że jest sporo mocnych osób, a do ostatniej fazy przeszły w sumie takie dość...przeciętne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości