TVC (HD)

Kanały prowadzone przez spółkę medialną Michała Winnickiego
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 301
Kontakt:

TVC

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Tak szczerze mówiąc te logo TVC przypomina mi kilka innych - między innymi te od TVN od strony okręgu czy HBO a nawet pierwsze logo Pulsu jeżeli chodzi o literę C która to krój ma taki sam jak w znaku stacji Comedy Central a te wycięcie po prawej strony przypomina.. Pac-Mana.
Opcja z napisem HD w drugiej kulce to zaś pomysł lekko odgapiony od Pulsu 2 który ma ją jednak u góry..
Ostatnio zmieniony 27 lis 2020, 1:20 przez Poland, łącznie zmieniany 2 razy.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 654
x 3391

TVC

Post autor: Karol »

Ludzie...

Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 76
x 395
Kontakt:

TVC

Post autor: Tomek »

A ja tu widzę wyjątkowo jasny, nietuzinkowy symbolizm - nazwa jawnie nawiązuje do "C" z nazwiska właściciela stacji. :lol:
HENSHIN!
morus1000
Poster
x 16
x 41

TVC

Post autor: morus1000 »

W ramówce jest serwis informacyjny "Info TVC" około 6 i 19:10. W opisie jest że to serwis informacyjny o wydarzeniach w kraju i regionie. Mogli by zrobić pasmo promocyjne z Biznes 24 na TVC. Dziwi mnie że kanały MWE się wzajemnie nie promują.

Szkoda tez że nazwy kanałów nie współgrają ze sobą i pokazują że sa z jednej grupy medialnej.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 64
x 230

TVC

Post autor: Kamilo »

Rozbieżność nazw rzeczywiście spora, ale „portfolio Michał Winnicki Entertainment” nie jest wartością dodaną.
Awatar użytkownika
FelciakPL
Obserwator
x 35

TVC

Post autor: FelciakPL »

W ramówce tej stacji będzie emitowany znany z anten P1 i Tele5 program "Kabaretowy Szał".
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Obserwator
x 162
x 60

TVC

Post autor: Nowy Telewizor »

Codziennie o 7:50 "Rodzina Treflików", w niedziele o 10:25 Msza święta, w sobotę o 12:40 "Koncert życzeń", w sobotę o 20:10 "Lista Śląskich Szlagierów", od poniedziałku do piątku o 22:20 FILM
Szczęśliwego Nowego Roku 2021
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 301
Kontakt:

TVC

Wygląda mi to jak skrzyżowanie Tele 5 z TVS :P
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 62
x 48

TVC

Post autor: Giovanni »

Ludzie a można link do programu
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 301
Kontakt:

TVC

Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 654
x 3391

TVC

Dla mnie ta ramówka jest straszliwie nieprecyzyjna, chociażby nie opisano pasma "Info TVC" - rano ma trwać 1h45, wieczorem już tylko godzinę.

Cóż. Jeśli pasmo informacyjne będzie zawierać względnie premierowe, świeże treści, no to chyba dobrze się zapowiada. Reszty ramówki nie komentuję, bo praktycznie żadna telewizja lokalna nie produkuje więcej treści niż 1-2 godziny premier dziennie.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 62
x 48

TVC

Post autor: Giovanni »

Z tym kabaretem o 20:10 to powinni dac sobie siana i puścić jakiś film lub serial.
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 654
x 3391

TVC

Widocznie kabaret ma większe szanse i jest tańszą niż serial opcją dla telewizji z oglądalnością na starcie rzędu 0,01-02 proc. To żadna złośliwość, tylko fakt.

Nie mam wielkich oczekiwań wobec raczkujących projektów telewizyjnych w ostatnim miesiącu tego ciężkiego dla rynku reklamy roku. Na coś konkretnego zapewne trzeba czekać do wiosny 2021, by był czas na przekonanie się, czy TVC w takiej a nie innej formie ma w ogóle rację bytu.

A może nic się nie zmieni i będziemy oglądać "Kabaretowy szał" do końca świata 🙂 To już pytanie do MW.

Osobiście nie będę oglądał ani Home TV ani TVC, bo... od 1 grudnia br., bo w 100 procentach przechodzę na Smart TV Vectry, a tam tylko Ultra TV 4K od MWE. Może pora rozwinąć żagle i się dogadać z Vectrą, by przejść na nadawanie streamingowe? 🙂
mkmgdańsk
Użytkownik
x 13
x 4

TVC

Post autor: mkmgdańsk »

TVC już nadaje, w przeciwieństwie do Home TV na ekranie jest logo (kolorowe, ale nieco transparentne) i oznaczenie wiekowe. Oczywiście nadają je także podczas Mango, tak jak w NTL, co jak dla mnie jest co najmniej dziwne. Ogólnie grafika ekranowa jest niezbyt wielka i nie zaśmieca ekranu. Oprawa jest ok, znowu, tak jak przy Home TV, niestety ograniczyli się tylko do jednego motywu, ale przynajmniej animacja jest trochę bardziej rozbudowana.
Awatar użytkownika
Dzono
Użytkownik
x 12
x 24

TVC

Post autor: Dzono »

Będę odradzać innym osobom "INFO TVC". Informacje żywcem brane z Bełchatowa, w dodatku powtarzany jest cały czas ten sam news.
Maska i bezpieczna odległość to podstawa, pamiętaj o tym!

Oglądam: wszystko, oprócz TVP.
Słucham: wszystkiego, oprócz Polskiego Radia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „MWE Networks”