[POLSAT] Strefa Tajemnic

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Strefa Tajemnic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

[quote=""tvpolsat.info""]W listopadzie na antenie Polsatu zadebiutuje program dotyczący zjawisk paranormalnych, anomalnych lub też zagadkowych pt. Strefa tajemnic. Przewodnikiem po świecie faktów, których nie udało się wyjaśnić w sposób naukowy, będzie Maciej Trojanowski, znany z emitowanego przez TVN magazynu Nie do wiary.

Trojanowski wykorzysta doświadczenia zdobyte przy produkcji poprzedniego projektu. Nie zabraknie więc opowieści ze sfery ufologii lub parapsychologii. Przykładowe tematy to: przeżycia osób mieszkających w nawiedzonych domach lub doświadczenia ludzi, którzy zostali poddani egzorcyzmom. Program realizuje Agencja Telewizyjna Zoom. Będzie go można oglądać od drugiej połowy listopada w niedzielne wieczory o 19:30 zamiast Rankingu gwiazd, który w przyszłym miesiącu zniknie z oferty Polsatu (w soboty w jego miejscu ma pojawiać się serial Świat według Kiepskich).[/quote]
I co sądzicie o tym kolejnym pomyśle Polsatu ?? Według mnie ten program długo się nie utrzyma na antenie o tej porze lub w ogóle. Bo jak wiosną wróci Ranking Gwiazd to ten program chcąc nie chcąc będzie musiał ustąpić mu miejsca.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
PUCHACZ307
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 02 paź 2008, 18:12

[POLSAT] Strefa Tajemnic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PUCHACZ307 »

pod warunkiem że RG wróci - natomiast sam pomysł wydaje się fajny - byle nie przesadzili z tymi zjawiskami "pozaziemskimi" - bardzo lubiłem w "nie do wiary" szczególnie te odcinki gdzie były prezentowane niewyjaśnione zagadki historyczne - jedyną wadą tamtego programu był krótki czas emisji a co za tym idzie pobieżne badanie sprawy
Łatwa muzyka i debilne słowa
Oto polska młodzież zwarta i gotowa
Listy przebojów, fascynacja kiczem
Oto polska młodzież, która jest niczym
Polska złota młodzież kłótliwa i słaba
Polska złota młodzież krzykliwa i głupawa
Bez sensu i celu, podziały i nienawiść
Komercja, moda, pieniądze i zawiść
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[POLSAT] Strefa Tajemnic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

"Nie do wiary" było najlepsze, ale na początku. Jednak emisja w TVN była strasznie pokopana. Czasami emitowane aktualne odcinki, później decydowano się na powtarzanie tych wyprodukowanych w 1999 roku. To było akurat dziwne. Ale lepsze to niż głupoty jakimi czasem się zajmowali, bo w końcu formuła programu zaczęła się wyczerpywać.
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator
Posty: 281
Rejestracja: 05 lip 2008, 20:00

[POLSAT] Strefa Tajemnic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Bardzo lubiłem "Nie do wiary" i brakuje mi teraz w polskiej telewizji programu o takiej tematyce... Zobaczymy czy i ten program polsatu dorówna tvn-owskiemu programowi i ciekawe czy Maciej Trojanowski będzie miał swoja słynna muchę...;) Swoja droga z tego co pamiętam Trojanowksiego przenieśli do TVN DISCOVERY HISTORIA... Widocznie poczuł się tam niespełniony....
Myślę, że będę oglądał ten nowy program....
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[POLSAT] Strefa Tajemnic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Na pewno obejrzę ten program. Maciej Trojanowski już nie pracuje w TVN DISCOVERY HISTORIA?
Myślałem, że "Nie do wiary" jeszcze kiedyś wróci na antenę TVN...
Zadawala mnie pora emisji... tylko szkoda, że to kolejny skopiowany pomysł POLSAT-u...
2008-2023
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Strefa Tajemnic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

kamil2505 pisze:Na pewno obejrzę ten program. Maciej Trojanowski już nie pracuje w TVN DISCOVERY HISTORIA?
Myślałem, że "Nie do wiary" jeszcze kiedyś wróci na antenę TVN...
Zadawala mnie pora emisji... tylko szkoda, że to kolejny skopiowany pomysł POLSAT-u...
Idąc Twoim tokiem ''myślenia'' (:D) Kuba Wojewódzki to skopiowany pomysł TVN-u z Polsatu, ''Taniec z Gwiazdami'' to pomysł skopiowany z BBC, YCD, Mam Talent i inne tego typu programy z innych stacji telewizyjnych nadających zagranicą. :D
Takie myślenie gubi... ;)

Widocznie Trojanowskiemu nie było dobrze w TVN Discovery Historia, a chciał nadal tworzyć swój dawny program. Po konsultacjach z Polsatem program doczeka się kontynuacji pod nową nazwą i odmienioną formułą.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[POLSAT] Strefa Tajemnic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dla kogoś takiego jak wypalony Trojanowski, każda forma zarobku jest dobra. Nawet jeśli tyczy się to oferowania odgrzewanych kotletów. Tematyka "Strefy tajemnic" będzie wręcz identyczna do tej, którą zajmowało się "Nie do wiary". No ale cóż. To Polsat.
Pawel

[POLSAT] Strefa Tajemnic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Osobiście czekam na ten program. Nie do wiary często oglądałem, chociaż trzeba przyznać ze niektóre odcinki były słabe, zwłaszcza pod koniec istnienia programu. Zobaczymy jak to wyjdzie w Polsacie.
Awatar użytkownika
vivir
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 29 gru 2008, 13:13

[POLSAT] Strefa Tajemnic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vivir »

No i po strefie tajemnic.Okazało się że zaprzestaną jego emisji. na oficjalnej stronie polsatu jest napisane i zostanie zastąpione I kto tu rządzi
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Strefa Tajemnic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

No, nie wiem skąd przypuszczenia, że cykl całkowicie znika z anteny. Nie wiem też na ile Twoje informacje są prawdziwe, ale zdaje mi się, że ta produkcja będzie kontynuowana.
Awatar użytkownika
vivir
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 29 gru 2008, 13:13

[POLSAT] Strefa Tajemnic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vivir »

ale nie będzie kontynowana sprawdź na stronie polsatu nie ma strefy tajemnic
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Strefa Tajemnic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Ile Ty masz lat?. Napisałem Ci, że program mógł zniknąć tylko na ten okres. Bo tak naprawdę nie wiemy czy ten program będzie kontynuowany na wiosnę czy też na jesień. To o niczym nie świadczy bo Polsat z tego co wiem nie wydał oficjalnej informacji w tej sprawie. Poza tym nie używaj caps-locka. Idąc Twoim tokiem myślenia ''Jak Oni Śpiewają'' też mimo wszystko kontynuowane nie będzie, bo nie ma go w spisie programów Polsatu, na tą chwilę. :) Dziwny tok myślenia masz naprawdę...

A co do ''Strefy Tajemnic'' to wolałbym, aby ktoś kompetentny wypowiedział się w tym temacie - czy będzie kontynuowany czy nie, bo żadnej informacji na ten temat nie znalazłem.
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator
Posty: 281
Rejestracja: 05 lip 2008, 20:00

[POLSAT] Strefa Tajemnic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Pomysł był dobry, ale realizacja bardzo słaba... TVN 10 lat temu robił NDW dużo lepiej i profesjonalniej... Szkoda, że Polsat skopał ten pomysł...
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Strefa Tajemnic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Ja do realizacji nie mam zastrzeżeń. Po prostu była inna. Może po prostu szukasz zaczepy na siłę? Wcale bym się nie zdziwił, bo już trochę Cię na tym Forum znamy. :) Polsat zawsze wg Ciebie jest BE! :D To jest obiektywność. :D
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator
Posty: 281
Rejestracja: 05 lip 2008, 20:00

[POLSAT] Strefa Tajemnic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Wręcz przeciwnie...;) nie szukam zaczepy na siłę bo bardzo lubię programy o takiej tematyce więc się ucieszyłem, że Polsat będzie robił taki program... Niestety program nie daje rady a szkoda...
Może kiedyś byłem trochę za bardzo na nie co do wszystkiego, co jest związane z Polsatem bo miałem straszne problemy z rozwiązaniem umowy z CP... ale już mi przeszło ;)
Powiem Ci, że ostano dużo oglądam Polsat...;P
CZYNY NIE CUDA... ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości