[TVP1] Klan

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2134
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1754
x 693

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

W serialu kręcą już odcinki, które będą emitowane po świętach Bożego Narodzenia. Z takim wyprzedzeniem to chyba nigdy nie nagrywali.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
KubaBing
VIP Expert
Posty: 1296
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:09
x 190
x 328

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

13 listopada będzie śmierć dr Koziełło.
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
Posty: 2457
Rejestracja: 16 sie 2018, 14:27
Lokalizacja: Białogard
x 7708
x 686

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogorek »

W dzisiejszym odcinku logo telewizji klanowej "DebiutTV" nałożyło się na logo TVP1 :huh:
Osoba ze spektrum autyzmu
Zwycięzca typera skoków narciarskich 2020/2021
🇺🇦
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Do serialu po latach powrócił po latach serialowy Błażej, ale z inną twarzą, czyli nowy aktor.
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 633

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

Stary Klan wciągnął mnie zupełnie, udzielam się nawet na grupie na FB która komentuje odcinki więc jest fajnie, nigdy nie sądziłem że mnie to tak wciągnie :) Aż szkoda że emitują tylko po jednym odcinku dziennie.
Staram się oglądać premierowo w TVP Seriale, ale jest na szczęście dostęp do nich w internecie z conajmniej trzech niezależnych źródeł więc jest git jak ominę bo zawsze ktoś prędzej czy później wrzuci. W serialu jesteśmy już na etapie adoptowania Bożenki przez Ryśków (w tej roli jeszcze nie Kaczorowska), znajomości Józia (kuzyna Grażynki, w tej roli ''konkretnie'' Cezary Żak) i Ewy, biologicznej matki Maciusia, Monika wyjechała do Stanów w poszukiwaniu Daniela, Agnieszka przygotowuje się do matury a Beata jest w ciąży z Jasiem, ojcem jak wiadomo Rafalski bo Becia odrzuciła zaloty Tabalugi po raz kolejny. Koniaczkowa robi karierę w dyplomacji z ''ulizanym bubkiem'' granym przez Rafała Królikowskiego, Koniak ciuła grosze w El-Medzie z pro-lifeową doktor Kuleszą, Maria chce wydać książkę a Dziadysław przypierdziela się do czego tylko może w tym do romansów Jerzego, znajomości L-Żuni z Malickim i tego że Michał ''kurde'' nie chce iść do wojska :D Surmaczowa ''Absolutnie'' zachwyciła tylko w jednym z odcinków z przygotowaniami do studniówki. Z ciekawostek dodam że to pierwsze słowo które wypowiedziała w serialu xD

Ogląda się to serio świetnie, akcja jest wartka, momentami mam wrażenie że zbyt szybka jak na niespełna 20 minutowe odcinki, serial trzyma w napięciu a nie jak teraz że bohater schodzi ze schodów przez 3 odcinki - czekam na dalsze stare odcinki z niecierpliwością.
Z ciekawości obejrzałem dzisiejszy premierowy no i przykro patrzeć co się teraz z tego serialu zrobiło.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Jestem w szoku, że wciąż pamiętam wątki, o których wspominasz, a nawet poszczególne sceny - mimo że nie oglądam powtórek na TVP Seriale! To wszystko jest w mojej głowie od momentu premiery... :o
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
KubaBing
VIP Expert
Posty: 1296
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:09
x 190
x 328

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

W 3717 odcinku pierwsze zachorowanie na koronawirusa u Lubiczów-
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 26 lis 2020, 21:55 przez KubaBing, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Fajnie, że podane w spolierze.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ostatnio ważniejsze niż Klan było studio po skokach, dziś koncert, Klan jak zwykle na szarym końcu, a to, ze w nim trzymają się kalendarza nie ma znaczenia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przecież o koncercie wiemy już od kliku tygodni.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ja wiem od dziś.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Emisja od rozpoczęcia sezonu skoków narciarskich i tak jest już rozregulowana. Swoja drogą co roku jest to samo, nie rozumiem czemu produkcja nie może dostać rozpiski od TVP jakie dni ma pomijać w scenariuszu, przecież te konkursy są planowane z wyprzedzeniem a nie z dnia nadzień. O ile emisję dzisiejszego koncertu live czy skoków narciarskich w Jedynce jestem jeszcze w stanie zrozumieć o tyle losowanie na mundial z początku grudnia niekoniecznie.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@Zdzichu
Ja też oglądam - nawet do niedawna wstawiałem odcinki na YouTube (na kanale "Top1") ale oczywiście cały kanał został zablokowany. A inne seriale TVP takie jak "Plebania" od lat są dostępne na YT i nikt się nie przyczepia... Podaj może linka do tej grupy na facebooku to być może i ja i inni z forum podzielimy się spostrzeżeniami :)
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 633

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

@bustram: Ja teraz polegam na pewnej stronce internetowej, no tyle że z jednodniowym opóźnieniem WujStefan wrzuca - a grupka to Beka z Klanu extra, (nie sugerujcie się nazwą), link tutaj: https://www.facebook.com/groups/1199903396807059

W Klanie jesteśmy na etapie choroby Ewy, bierze właśnie pierwszą chemię co Józio konkretnie przeżywa. Rysiowie po raz pierwszy wzięli do siebie Bożenkę na kilka dni, niestety ta zbyt dobrze nie dogaduje się z Maciusiem. Doktor Koniaczek ciężko pracuje w klinice użerając się z mecenasem Strasburgerem i Moniką po ucieczce z aresztu w USA w których była odzyskać Daniela, a która ma mieć 80% udziałów w El-Medzie po nieboszczyku Naworcie. W międzyczasie Koniaczkowa jest podrywana przez ''bubka'' z MSZ, dochodzi nawet do ekscesów. Aga ma próbne egzaminy a Ola przeżywa porażkę swojego filmu ''Dwa Serca'' i konieczność używania podpasek. Marysia jest na etapie wydawania swojej książki w wydawnictwie Rafalskiej, a Rafalski zrobił Beci dziecko którego ta nie zdecydowała się usunąć. Dziadysław bez zmian, dalej cięty na Monię, za to Janeczka, która raz nawet zdjęła beret leci na Wuja Stefana, jedynego adwokata w całej Warszawie. Knorr i L-Żunia raczej trudne dni bo Malicki za bardzo angażuje naszą wiecznie skwaszoną farmaceutkę. O Dorci wiadomo właściwie tyle że jest w Sucharzewie, zdecydowanie epizodyczna aktorka jak do tej pory.
Taberski
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 27 wrz 2018, 4:24
x 96
x 67

[TVP1] Klan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Taberski »

W opisie odcinka na 4 stycznia jeszcze będą przed świętami. A podobno kręcą zgodnie z kalendarzem :lol:
I TY TEŻ MOŻESZ PRZYWALIĆ W TVP I KURSKIEGO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości