Mistrzowie Mediów 2020

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 654
x 3393

Mistrzowie Mediów 2020

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

---
SZABLON DO GŁOSOWANIA
DO SKOPIOWANIA NA PW

Kod: Zaznacz cały

[size=150][u][b][i][color=#FF0000]Zanim zagłosujesz, zobacz film poniżej, gdzie tłumaczę konkretne wymagania do większości kategorii oraz zasady![/color][/i][/b][/u][/size]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cpm3mZQu3Pw[/youtube]

[img]https://i.imgur.com/sO7CPu0.png[/img]

[size=120][b]SUKCES ROKU (program)[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]PORAŻKA ROKU (program)[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]ODKRYCIE ROKU (osoba)[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]ŻENADA ROKU (osoba)[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]MUZYCZNA OSOBOWOŚĆ ROKU[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]PROGRAM INFORMACYJNY[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]PROGRAM PUBLICYSTYCZNY[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]REALITY-SHOW[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]TALENT SHOW[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]ROZRYWKA[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]TELETURNIEJ[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]FILM / DOKUMENT[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]SERIAL POLSKI[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]SERIAL ZAGRANICZNY[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]PROGRAM VOD[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]SERWIS VOD[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]STACJA RADIOWA [/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]OPRAWA GRAFICZNA[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]SPOT WIZERUNKOWY[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]COVID-OWY PROJEKT ROKU[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]UŻYTKOWNIK ROKU FORUM MEDIA2[/b][/size]
► 
►

[size=150][u][b][i][color=#FF0000]UPEWNIJ SIĘ, ŻE ODDAŁEŚ/AŚ GŁOS NA MINIMUM 2/3 KATEGORII![/color][/i][/b][/u][/size]

[color=#FF0000][b]Pamiętaj, że oddanego głosu (po weryfikacji) nie można już zmienić![/b][/color]
---
Z POWODU PROBLEMÓW Z GŁOSOWANIEM TO JEST CZASOWO ZAWIESZONE DO 18:00 - PRZEPRASZAMY

Forma wideo dla tegorocznych Mistrzów to absolutna nowość plebiscytu.

Przypomnę, że początkowo nominujemy w różnych kategoriach, a dopiero po rozstrzygnięciu tego etapu bierzemy się za głosowanie w ankietach - z utajnionymi wynikami 🙂
Awatar użytkownika
Maciej T.
Obserwator
x 62
x 36

Mistrzowie... 2020

Post autor: Maciej T. »

Czekam z niecierpliwością :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 654
x 3393

Mistrzowie Mediów 2020

Nie. 🤭 Kategorii jest 21.

Sukces roku (program):
Porażka roku (program):
Odkrycie roku (osoba):
Żenada roku (osoba):
Muzyczna osobowość roku (osoba):

Program informacyjny:
Program publicystyczny:
Reality show:
Talent show:
Rozrywka:
Teleturniej:

Film / dokument:
Serial polski:
Serial zagraniczny:

Program VOD:
Serwis VOD:

Stacja radiowa:

Oprawa graficzna:
Spot wizerunkowy:

COVID-owy projekt roku:

Użytkownik roku Forum Media2:

Screenshot_20210101_132030.jpg
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Obserwator
x 162
x 60

Mistrzowie Mediów 2020

Post autor: Nowy Telewizor »

To jest szablon który miał być najpóźniej jutro?
Szczęśliwego Nowego Roku 2021
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 654
x 3393

Mistrzowie Mediów 2020

To jest szablon, który zrobiłem Wam na szybko na telefonie. 🙂
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 128
x 718

Mistrzowie Mediów 2020

Post autor: Final98 »

SZABLON DO GŁOSOWANIA
DO SKOPIOWANIA NA PW

Kod: Zaznacz cały

[size=150][u][b][i][color=#FF0000]Zanim zagłosujesz, zobacz film poniżej, gdzie tłumaczę konkretne wymagania do większości kategorii oraz zasady![/color][/i][/b][/u][/size]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cpm3mZQu3Pw[/youtube]

[img]https://i.imgur.com/sO7CPu0.png[/img]

[size=120][b]SUKCES ROKU (program)[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]PORAŻKA ROKU (program)[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]ODKRYCIE ROKU (osoba)[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]ŻENADA ROKU (osoba)[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]MUZYCZNA OSOBOWOŚĆ ROKU[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]PROGRAM INFORMACYJNY[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]PROGRAM PUBLICYSTYCZNY[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]REALITY-SHOW[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]TALENT SHOW[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]ROZRYWKA[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]TELETURNIEJ[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]FILM / DOKUMENT[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]SERIAL POLSKI[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]SERIAL ZAGRANICZNY[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]PROGRAM VOD[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]SERWIS VOD[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]STACJA RADIOWA [/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]OPRAWA GRAFICZNA[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]SPOT WIZERUNKOWY[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]COVID-OWY PROJEKT ROKU[/b][/size]
► 
► 

[size=120][b]UŻYTKOWNIK ROKU FORUM MEDIA2[/b][/size]
► 
►

[size=150][u][b][i][color=#FF0000]UPEWNIJ SIĘ, ŻE ODDAŁEŚ/AŚ GŁOS NA MINIMUM 2/3 KATEGORII![/color][/i][/b][/u][/size]

[color=#FF0000][b]Pamiętaj, że oddanego głosu (po weryfikacji) nie można już zmienić![/b][/color]
---
LINK DO PW: ucp.php?i=pm&mode=compose&u=16541
Lupus28
VIP Expert
x 1066
x 457

Mistrzowie Mediów 2020

Post autor: Lupus28 »

W muzycznej osobowości głosujemy tylko na polskich wykonawców, czy na zagranicznych również?
#MediaBezWyboru
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 128
x 718

Mistrzowie Mediów 2020

Tak, można zagłosować też na zagranicznych muzyków.

Tymczasem zauważyłem, że w tym roku głosowanie przysparza więcej problemów niż rok temu, macie też mnóstwo pytań spowodowanych niedopowiedzeniami, dlatego postanowiłem, że w najbliższym czasie (prawdopodobnie jutro) wypiszę jak najdokładniejsze wskazania do każdej z kategorii, żeby nie było dodatkowych nieporozumień.

Jeśli czegoś Wam nie zaliczę, a uznacie że niesłusznie - też piszcie, wtedy możemy przedyskutować daną kwestię.

W kwestii pytań też piszcie do mnie na PW, żeby tutaj nie poginęły szablony.

Poczuwam się do tego, że są problemy i za to przepraszam. Mam nadzieję, że dalej będzie już tylko z górki.
Taberski
Obserwator
x 52
x 36

Mistrzowie Mediów 2020

Post autor: Taberski »

Czy można znieść limit o 2/3 do ważności głosu? Ja większości pozycji nie oglądam więc nie mam zdania to mam na chybił trafił wybrać jakieś pozycje aby mój głos był ważny? A jeśli nie wybiorę to dlaczego mój głos z kilkoma kategoriami ma być nieważny? Nie oglądam programów, które nie są serialem czy teleturniejem, nie oglądam programów dostępnych wyłącznie na VOD, nie oglądam reality show, nie oglądam talent show, nie oglądam zagranicznych filmów i seriali itp., itd.
Nie mam typu na żenadę roku.
W sumie mam tylko swoje typy w tych kategoriach co wysłałem a dostałem powiadomienie, że tak nie może być.
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 128
x 718

Mistrzowie Mediów 2020

OGŁOSZENIE

Około 18:00 wydamy oświadczenie na temat tego co dalej. Do tego czasu GŁOSOWANIE JEST ZAWIESZONE, tzn. nie przyjmiemy nowych głosów, bo będzie parę zmian, mam nadzieję na lepsze dla nas wszystkich. Co z głosami już oddanymi - to też wyjaśnimy o 18:00.

Przepraszamy.
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 128
x 718

Mistrzowie Mediów 2020 - oświadczenie

OŚWIADCZENIE

Mistrzowie Mediów (kiedyś Telewizji) są corocznym świętem naszego forum, podczas którego wybieramy najlepsze pozycje medialne zeszłego roku. Projekt ten ewoluował - kategorie przybywały i schodziły, dwa lata temu plebiscyt zyskał oprawę graficzną, rok temu zmieniono zasady gry wprowadzając dwa etapy. Tegoroczna edycja miała być przełomowa - forma wideo, powrót kategorii użytkownika roku, ukryte wyniki ankiet budujące suspens przed oficjalnymi wynikami...

Niestety, mimo włożonego serca w przygotowania do tej edycji, nie przewidzieliśmy, że organizacyjnie nie dostosowaliśmy się pod realia 2020 roku. Roku, który bardzo wpłynął na każdego z nas. Również w kwestii mediów. Podczas pierwszych dwóch dni głosowania zdaliśmy sobie sprawę z tego, iż nieumyślnie dopuściliśmy się do powstania chaosu. Chaosu, który odbija się niestety na atmosferze tego plebiscytu. Powstało sporo niejasności dotyczących wymagań do kategorii, niektórzy z Was wprost nam mówią, że nie potrafią dociągnąć do regulaminowych 2/3 kategorii koniecznych do oddania ważnego głosu, w jeszcze innych przypadkach padały wątpliwości czy zamykamy się tylko na Polskę czy otwieramy się również na zagranicę... Uznaliśmy, że w dotychczasowej formie dalsze głosowanie nie ma racji bytu. Dlatego dzisiaj nad ranem podjęto decyzję o zawieszeniu głosowania. Obiecaliśmy, że dalsze losy wyjaśnimy w tym oświadczeniu, co też właśnie uczynimy.

Oto co następuje:

karta do głosowania została wzbogacona o dokładne instrukcje co do każdej dostępnej kategorii - to ma w znacznym stopniu uchronić przed niejasnościami, które do tej pory się pojawiały

"odkrycie roku (osoba)" zmienia nazwę na "osiągnięcie roku (osoba medialna)" - dzięki tej zmianie wybór osoby powinien być nieco bardziej przejrzysty

"żenada roku (osoba)" zmienia nazwę na "żenada roku (osoba medialna)" - tutaj też zmiana nazwy ma na celu rozjaśnienie kwestii wyboru

"program informacyjny" i "program publicystyczny" zmieniają nazwy na "informacja" i "publicystyka" - zmiana podyktowana jest chęcią ujednolicenia nazewnictwa kategorii

kategoria "rozrywka" została zastąpiona nową o nazwie "life-style" - dzięki temu programy "rozrywkowe" ograniczą się do reality- lub talent-show, a programy life-style dostaną własne miejsce w plebiscycie

dodano nową kategorię "kanał YouTube", gdzie będzie można wskazać konkretny kanał na YouTube

zmniejszono wymagany próg kategorii do wskazania w celu oddania ważnego głosu - zamiast 2/3 będzie to 1/2, czyli w obecnej sytuacji jest to 11/22 kategorii. Zrobiono to na FAKTYCZNĄ prośbę niektórych użytkowników, dla których 2020 rok był ubogi w świecie mediów

głosowanie zostanie wydłużone o dzień - zamiast 7 stycznia głosowanie w I etapie zakończy się 8 stycznia. Na ten moment nie zmienia się data i godzina ogłoszenia nominacji, czyli 10 stycznia o 19:00 na kanale YouTube.

Pozostałe zasady nie ulegają zmianie. W związku z zmianami w plebiscycie głosy, które zostały do tej pory oddane, zostały anulowane. Osoby te zostaną za chwilę o tym poinformowane w specjalnej wiadomości prywatnej, po czym będą mogły jeszcze raz oddać swój głos.

Przepraszamy bardzo mocno za zaistniałe problemy i mamy nadzieję, że od tej chwili będzie już tylko lepiej i że najgorsze Mistrzowie Mediów mają już za sobą.

organizatorzy Mistrzów Mediów 2020

---

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 128
x 718

BIEŻĄCE DANE DOT. GŁOSOWANIA
na stan z dn. 08.01.2021 r., godz. 00:50

► zagłosowały już 43 osoby, z czego 43 głosy są ważne
► oddano łącznie 1 351 głosów, z czego 1 331 ważnych
► najwięcej wskazań jest przy kategorii "serwis VOD" (75 głosów), a najmniej przy "programie VOD" (29 głosów)

---

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 128
x 718

OŚWIADCZENIE

Głosowanie pierwszego etapu Mistrzów Mediów zostało zakończone. Na nominacje już nikt nie będzie miał wpływu. Oficjalne liczby czy statystyki zostaną ogłoszone wraz z nominacjami. A te miały zostać ogłoszone jutro o 19.

Właśnie - miały. Niestety początek 2021 roku nie jest dla mnie póki co za szczęśliwym okresem. Mam obecnie dużo pracy, a poza pracą mam też sporo innych zobowiązań, w życiu prywatnym też nie jest za różowo (ale bywało też gorzej). Dlatego mimo najszczerszych chęci prace nad filmem ruszą dopiero dziś i nie ma szans, żeby dotrzymać pierwotny termin premiery. Póki co ustalam nowy termin na poniedziałek o 21:00, ale nie obiecam, że i ta data nie ulegnie przesunięciu. Na bieżąco będę informować o zmianach.

Bardzo Was przepraszam, bo na pewno nie możecie się już doczekać nominacji. Cierpliwości - obiecuję, że w końcu wyjdą i zrobię wszystko, by stało się to jak najszybciej.

organizator Mistrzów Mediów 2020
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 128
x 718

OŚWIADCZENIE

Obiecałem informować na bieżąco sytuację z nominacjami, zatem to robię. Niestety to co zaraz napiszę nie będzie optymistyczne, ale wolę być szczery niż udawać, że mam po prostu "poślizg" w czasie.

Jak pisałem w poprzednim oświadczeniu, ostatnimi czasy prywatnie nie jest u mnie najlepiej. Jednak pisząc wczoraj o przesunięciu nie wiedziałem jeszcze o tym, co się stanie wieczorem. Nie chcę za bardzo wywlekać swojej prywatności, ale czuję, że muszę to zrobić, żeby moja decyzja była zrozumiała.

Obecnie wynajmuję mieszkanie. Przez 1,5 roku różne osoby (głównie młode chłopaki) wprowadzały i wyprowadzały z tego domu. W końcu stanęło na tym, że jakiś miesiąc temu wprowadziły się dwie starsze panie. Już pierwsze wrażenie było wtedy nie najlepsze, ale nie sądziłem, że będzie aż tak źle. Krótko mówiąc - dobytek przyniosły w torbach, a i same często lubią sobie wypić, co potem bardzo słychać wieczorami.

Wczoraj jednak doszło do czegoś, co przełamało czarę goryczy. Jedna z nich (bardzo pijana) zaczęła bardzo klnąć, wyzywać mnie i chłopaka od "jebanych pedałów", aż w końcu (prawdopodobnie nieświadomie) pomyliła drzwi i niemal wtargnęła do mojego pokoju. To już nie była tylko patologia sponsorowana przez alkohol. To można już podpiąć pod zagrożenie bezpieczeństwa. Byłem zmuszony awaryjnie nagle ewakuować się do mojego chłopaka i tam spędzić noc.

Dlatego nie mogę w takich warunkach i w obecnym stanie psychicznym nawet myśleć o zrobieniu filmu. Dlatego ogłoszenie nominacji owszem, odbędzie się i to nawet nie jutro, a dziś od 19:00, ale będzie ono w zwykłej formie tekstowej. Nie film, nawet nie grafika - w tekście.

Przepraszam, zapewne wszyscy czujecie się teraz mocno rozczarowani tym co napisałem, ale obecnie priorytetem jest dla mnie znalezienie spokoju, wsparcia i przede wszystkim szukanie nowego lokum dla siebie, bo już od dawna obecne mnie nieco przygnębiało, a obecne "lokatorki" tylko znacznie je pogłębiły.

Przepraszam, przepraszam, przepraszam. I mimo wszystko dołożę starań, by ogłoszenie wyników odbyło się tak jak planowałem - 24 stycznia o 19:00 na kanale YT w formie wideo.

Jeszcze raz przepraszam :(

organizator Mistrzów Mediów 2020
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 654
x 3393

Mistrzowie Mediów 2020

Ostatnie kilkadziesiąt minut na oddanie głosów na Mistrzów Mediów 2020. Szybciutko.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”