[POLSAT] Wydarzenia

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
michal
VIP Expert
Posty: 3108
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Niepodoba Mi się pomysł aby Dorota Gawryluk prowadziła Wydarzenia o 18:50. Uważam że to kiepska prowadząca. Nie lepiej aby postawili na Magdalene Kaliniak która jest najlepszą prowadzącą Wydarzeń.
Paweł Ciupak
Obserwator
Posty: 312
Rejestracja: 02 gru 2007, 12:27
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweł Ciupak »

dumbo93 pisze:Moim zdaniem Gawryluk nie powinna prowadzić "Wydarzeń", ponieważ gdzieś czytałem, że jest powiązana z PiSem.
A mało to ludzi powiązanych z partią XXX prowadziło serwisy informacyjne…
Obrazek
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

michal pisze:Niepodoba Mi się pomysł aby Dorota Gawryluk prowadziła Wydarzenia o 18:50. Uważam że to kiepska prowadząca. Nie lepiej aby postawili na Magdalene Kaliniak która jest najlepszą prowadzącą Wydarzeń.
Tylko, że Gawryluk będzie miała teraz ograniczone zajęcia w Polsat News, dlatego zostało jej przydzielone zadanie prowadzenia ''Wydarzeń''. Owszem, Kaliniak też jest dobrą prowadzącą, ale jednak mimo wszystko - za wcześnie na taki stały debiut w głównym wydaniu. Poza tym myślisz, że Polsat tak jak inne stacje będą ograniczały się do zdania jednego widza, czyli Ciebie? Jesteś w wielkim błędzie mój drogi.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3404
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 705
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Nie jestem jakimś tam wielkim zwolennikiem ani PO ani PiS ale wydaje mi się, że grubo przesadzacie. Jeżeli pracodawca Doroty Gawryluk uważa, że powinna poprowadzić "Wydarzenia" to tak będzie. Wydaje mi się, że manipulacje wiadomościami nie wchodzą w grę kiedy czyta się tylko z promptera. Przecież Gawryluk będzie miała jeszcze kilku ludzi nad sobą - więc przekręty nie wchodzą w grę. Pewnie Gawryluk dobrze się zastanowi zanim np. tak jak H.Lis zmieni treść zapowiedzi z promptera.
Awatar użytkownika
embi
Junior
Posty: 1006
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: kuj.-pom.
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: embi »

Paweł Ciupak pisze:
dumbo93 pisze:Moim zdaniem Gawryluk nie powinna prowadzić "Wydarzeń", ponieważ gdzieś czytałem, że jest powiązana z PiSem.
A mało to ludzi powiązanych z partią XXX prowadziło serwisy informacyjne…
Może i prowadziło, ale nie w Polsacie. Polsat był, jest i będzie wolny od wpływów którejś z partii. @Ice, jeśli Gawryluk była by nawet powiązana z PO, też bym miał pretensje.

Jeszcze na dodatek Polsat News tnie koszty i usuwa programy z ramówki.
Ice pisze:Tylko, że nie wszystkie, tylko te najmniej opłacalne. A o cięciu kosztów tyle się nagadałem, że nie chce mi się każdemu z osobna tego tłumaczyć. A może jednak skopiuję posta z innego forum bo doskonale odzwierciedla to co mam do przekazania.

Produkcje, które nie opłaca się produkować usuwa się, modyfikuje się dyżury prezenterskie i wszystko to o czym zadecydował zarząd. Chociaż w pewnym sensie zastanawiałem się po co zatrudniali tą magiczną dwudziestu osób. Przez następne dwa lata będzie im trochę ciężko bo na jakiekolwiek zyski i szersze inwestycje trzeba będzie czekać. Dlatego to wszystko się upraszcza.
Zresztą Markiewicz zaraz po starcie Polsat News przyznał, że po kilku miesiącach takie zmiany będą nieuniknione. Ale dla widzów nie będą chyba odgrywały tak wielkiego znaczenia. No może trochę, bo Ci którzy oglądali ''Bumerang'' czy ''ShowBiz'' będą lekko zaskoczeni, chociaż co do usunięcia tego pierwszego mam lekkie wątpliwości. Takie cięcia były i przypominam - są - również wprowadzane w innych kanałach, zwolnienia również, także to dla mnie - normalne. Takie zmiany nie oznaczają, że stacja upada. Po prostu gdy w coś nie opłaca się na początku inwestować to się tego nie robi. A po dogłębnych analizach widać doskonale jakie to produkcje są. A 20 głów, które polecą to osoby tworzące właśnie te programy.
No a "Bumerang" chyba był opłacalnym programem, czyż nie ? Ludzie lubieli oglądać ten program.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

No a "Bumerang" chyba był opłacalnym programem, czyż nie ? Ludzie lubieli oglądać ten program.
Ale nie tylko wyniki oglądalności są brane pod uwagę, mój drogi.
Może i prowadziło, ale nie w Polsacie. Polsat był, jest i będzie wolny od wpływów którejś z partii.
Ale co ma do tego Gawryluk? Ona może sobie myśleć co chce, może być powiązana z PiSem, ale to jest telewizja komercyjna. Ona będzie tylko prowadzić ''Wydarzenia'' i nic więcej. Naprawdę nie masz się o co martwić - między innymi o wpływy konkretnych partii. Uwierz mi.
Awatar użytkownika
tzatik
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 05 cze 2008, 20:10

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tzatik »

Jak dla mnie Dorota Gawryluk w Wydarzeniach wypadła dobrze (ale wolą bardziej oglądać Beatę Grabarczyk) a Gawryluk bardzo mi przypomina Joanne Wrześniewską-Zygier ;)

Nie wiem czy zauważyliście ale pogoda po Wydarzeniach prowadzona jest teraz z videowall'a-jak dla mnie średnio to wygląda. Pani pogodynka kręci się cały czas po mapie (szczególnie jak jest pogoda na najbliższe dni to nie wie "co ze sobą zrobić" i zasłania mapkę :/ )
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

No i? Oni wykorzystują te możliwości studia w Polsat News, jak dla mnie normalka. A zmiana jest zatwierdzona. Szczerze powiem, że wolę oglądać pogodę z videowall'a niż z blueboxa. Może dlatego, że oglądając PN jest tak na co dzień.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3404
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 705
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Widziałem dzisiaj debiut w "Wydarzeniach" Doroty Gawryluk. Na samym początku była bardzo spięta. Na zapowiedziach przed programem bardzo drżał jej głos - odczuć to można było także na początku "Wydarzeń" jednak później poszło już całkiem sprawnie i gładko. Choć mam jedno ale... nie jest to może związane z merytorycznością programu ale bardzo przeszkadza mi grzywka Doroty Gawryluk bo widzę tylko jedno oko prezenterki, a chciałbym oba :-)
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Nagrał ktoś fragment?
Obrazek
Awatar użytkownika
embi
Junior
Posty: 1006
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: kuj.-pom.
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: embi »

tzatik pisze:Jak dla mnie Dorota Gawryluk w Wydarzeniach wypadła dobrze (ale wolą bardziej oglądać Beatę Grabarczyk) a Gawryluk bardzo mi przypomina Joanne Wrześniewską-Zygier ;)

Nie wiem czy zauważyliście ale pogoda po Wydarzeniach prowadzona jest teraz z videowall'a-jak dla mnie średnio to wygląda. Pani pogodynka kręci się cały czas po mapie (szczególnie jak jest pogoda na najbliższe dni to nie wie "co ze sobą zrobić" i zasłania mapkę :/ )
No nareszcie pogoda jest nadawana z videowall'a, bo ile można z blueboxa ? Co do Gawryluk-nie oglądałem wczoraj Wydarzeń, ale dziś na pewno obejrzę.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Posty: 1353
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:12
x 1
x 25

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

Nie cierpie blueboxa, niewiem dlaczego inne stacje je tak polubiły, zero lotów kamer itp. Ta zmiana jest na pewno na plus, gdyby wprowadzic dynamike, jakies loty zbliżenia mapy, widok na studio byłoby jeszcze lepiej. Naprawde jest to dobry pomysł z tym ekranem.
▲waldus_5
Awatar użytkownika
tzatik
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 05 cze 2008, 20:10

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tzatik »

Dziś po głównych Wydarzeniach zmienili lot kamery, nie tak jak dotychczas na sam stół prezenterski ale na całe studio Polsat News-osobiście bardzo mnie się podoba. Zapewne to jest związane z nowym programem Więcej Wydarzeń, aczkolwiek nowy lot kamery jest od dziś, wczoraj było jeszcze tak jak dotychczas.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

To jest właśnie związane z nowym programem w Polsat News. ;) Rzeczywiście zmiana korzystna, ale i tak - mimo wszystko - potrzebna. A sam program ''Więcej Wydarzeń'' oceniam bardzo dobrze. Dla mnie wyższy poziom od ''Fakty po Faktach'', ale to tylko moja osobista opinia.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

[POLSAT] Wydarzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Wato dodać że przy tym locie widać kamerzystów jak przemieszczają się z kamerami, oraz po prawej stronie studio gdzie są nadawane rozmowy z Polsat News.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości