Nie kupujcie 'n' telewizji

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
gregor1
Użytkownik

Post autor: gregor1 »

dodzwonić się do n graniczy z cudem lub mieć gruby portfel na połączenia,co do sprzedawców nie informują dokładnie o promocjach za co trzeba grubo płacić,kupiłem n telewizję 31.10.2008 z promocją hbo,cinemax,filmox,na dwa miesiące,sprzedawca mówił że do końca roku mam te programy za darmo a okazało się że jeden dzień pażdzernika w n telewizji to cały miesiąc i przysłali mi fakturę z naliczonymi niby darmowymi kanałami.Co jeszcze ciekawe to że nie można tych kanałów wyłączyć w jednym miesiącu na moje to zwykłe naciąganie na kasę a odwołać się można tylko do konsultanta,bo żadnych numerów do drekcji n telewizji nie podawają
bojt
Użytkownik

Post autor: bojt »

W pełni zgadzam się z tą opinią. Dodzwonienie się do nich jest prawie niemożliwe, a już zupełnie niemożliwe, jesli nie ma się stacjonarnego telefonu w domu - można wydać majątek na komórkę. Oprócz tego, w przypadku małego opóźnienia płatności telewizja jest wyłączana - uważam to za skandal. Jednym słowem gorąco odradzam i uważam, że dałem się naciągnąć.
Pozdrawiam
Bojt
Pawel

Post autor: Pawel »

Co do problemó gregora to wystarczy przeczytanie regulaminu. A że się nie chce to potem się za to płaci.
Co do dodzwonienia sie to nigdy nie miałem z tych większych problemów. Raz czekałem tylko 15 minut. Teraz dzwonię na ten numer, który jest specjalnie dla abonentów Nki i nie czekam dłużej niż 5 minut. A modyfikacje pakietów dokonuję mailem lub przez automatem.
Co do opóźnienia w zapłatach to raz miałem opóźnienie 3 miesięczne (brak faktur zarówno papierowych jak i w nBoku) i telewizja bez problemu mi śmigała.
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Post autor: Tomala »

Zgadza się regulamin n-ki jest tak skonstruowany, że jak się nie pilnuje konkretnych terminów, to później trzeba za to płacić... Wystarczy przeczytać umowę i wiadomo kiedy ewentualnie trzeba zrezygnować z jakiejś usługi, której się nie che odbierać... Co do infolinii to jeszcze pół roku temu w ogolę się nie czekało teraz czeka się w zależności od godziny max 15 minut...
Po za tym na infolinię można się dodzwonić za darmo za pośrednictwem skype... Ja tak czasem próbowałem... co prawda często jest zajęte.... ale fajnie, że jest opcja darmowego kontaktu z operatorem
CZYNY NIE CUDA... ;)
damian323
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: damian323 »

siema!
mam pytanie z innej beczki ostatni raz dostalem fakture do zaplacenia N-ki za grudzien,za styczen nie dostalem,tak samo nie bylo jej wystawionej w nboku,nie wiem co bedzie z lutym,wiecie może czemu?
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Ja taż nie dostałem za styczeń... Ale na nboku było wygenerowane ile zapłacić... Jak masz wątpliwości zadzwoń na infolinię
CZYNY NIE CUDA... ;)
damian323
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: damian323 »

na nboku wystawiona jest cena za grudzień :/
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Abonament się pewnie nie zmienił ;)... zadzwoń na infolinię jak masz wątpliwości...
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Post autor: Alfernando »

Ja miałem podobną sytuację co gregor, ale jestem zadowolony.
Pawel

Post autor: Pawel »

damian323 pisze:siema!
mam pytanie z innej beczki ostatni raz dostalem fakture do zaplacenia N-ki za grudzien,za styczen nie dostalem,tak samo nie bylo jej wystawionej w nboku,nie wiem co bedzie z lutym,wiecie może czemu?
U mnie przez 3 miesiące była cisza, potem pojawiły się zaległe i bieżące faktury w nbkoku, a ostatnio nawet pocztą przyszły (choć i tak już wcześniej zrobiłem przelew). Skoro nie masz ich nawet w nboku to czekaj i odkładaj kasę, ewentualnie można by zadzwonić na infolinię Nki, albo napisać do przedstawicieli Nki na ich forum.

* * *

[Widzę, że wszystko w tej kwestii zostało wyjaśnione. Przypominam - aby uniknąć zbędnego bałaganu dyskusję na temat takich problemów odnośnie platformy ''n'' prowadzić TUTAJ - Ice.]
Zablokowany

Wróć do „Kosz”