[TVP2] Szansa na sukces

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

W odcinku świątecznym wystąpią również Jacek Lenartowicz, Andrzej Młynarczyk, Magdalena Waligórska.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

18 kwietnia odcinek z zespołem Sound'n'Grace, a 25 kwietnia - z Trubadurami.
Pozdrawiam, Trzeciak
leszczak
Obserwator
Posty: 443
Rejestracja: 17 mar 2010, 15:33
x 57
x 292

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: leszczak »

Właśnie mam okazję całkiem przypadkowo obejrzeć SnS z Sierockim jako prowadzącym. Uważam, że jak na człowieka który musiał prowadzić pierwszy odcinek z łapanki i na totalnym spontanie wypada on świetnie. Prowadzi spokojnie, tak jak Mann i Orzech. Po prostu z klasą. Chciałbym, żeby komentował Eurowizję za Orzecha. Moim zdaniem jest jedyną osobą, która może go najgodniej w tej roli zastąpić.
Awatar użytkownika
FelciakPL
Obserwator
Posty: 521
Rejestracja: 13 cze 2020, 18:32
x 1
x 47

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FelciakPL »

Szkoda, że Braun nie postawił wcześniej na Marka Sierockiego. Może wtedy ta "Szansa" nie udałaby się na siedmioletnią przerwę i program nadal tworzyłaby Skrętkowska.

Przypominam także, że Artur Orzech wróci do "SnS"... oczywiście na chwilę, bo zdążył jeszcze nagrać odcinek z piosenkami zespołu 2 plus 1. Emisja tego odcinka za tydzień (11.04).
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Odcinek wygrał Marek Molak, który 20 000 zł przeznaczył na SOS Wioski Dziecięce. Na otwarcie odcinka razem z dzisiejszymi wykonawcami wystąpił zwycięzca jesiennej edycji programu na KFPP "Opole 2021" - Łukasz Brodowski.

Mnie Marek Sierocki nie zachwycił jako nowy gospodarz "Szansy na sukces", ale jak wspomniał @leszczak - należy mieć na uwadze to, że o prowadzeniu programu dowiedział się praktycznie w ostatniej chwili, i siłą rzeczy trudno było mu przygotować się ogólnie do programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

2 i 3 maja emisja jakże słynnych już wydań programu. 2 maja odcinek z zespołem Boys, 3 maja z Janem Pietrzakiem. :twisted:
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

To też będą śpiewać?
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4476
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 798
x 256

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Akurat odcinek z Janem Pietrzakiem ma większy sens niż z Rafałem Brzozowskim i Norbim. Jakiś czas temu Arturowi Orzechowi nie przeszkadzało prowadzić "Szansy" z udziałem Akcentu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jak dla mnie w istniejącej sytuacji akurat ma dużo mniejszy sens. Z całym szacunkiem do jego dorobku, ale Pietrzak obecnie to dużo bardziej polityk niż artysta.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Jan Pietrzak nie jest politykiem, to, ze wyraża swoje poglądy polityczne nie oznacza, ze jest politykiem. Na tej samej zasadzie mógłbym twierdzić, że Stuhr , Janda to politycy, a nie artyści. Co innego Kukiz, który obecnie jest politykiem.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Jeżeli mowa o Jerzym Sthurze to on akurat śmiał suę z polityki - zwłaszcza w piosence dla RMF FM.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

wislok pisze: 07 kwie 2021, 23:16 Jan Pietrzak nie jest politykiem, to, ze wyraża swoje poglądy polityczne nie oznacza, ze jest politykiem. Na tej samej zasadzie mógłbym twierdzić, że Stuhr , Janda to politycy, a nie artyści. Co innego Kukiz, który obecnie jest politykiem.
Sorry, ale jeśli ktoś przymila się opcji rządzącej, a nawet skrajnej prawicy, a krytykuje opozycje i to ordynarnie, a na scenie występuje dość rzadko, to - przynajmniej dla mnie - o wiele bardziej w chwili obecnej jest politykiem niż artystą.

Tymczasem kolejne odcinki "Szansy..." z Sierockim już zostały nagrane. Doszło do podmiany i w najbliższą niedzielę zobaczymy odcinek z udziałem Trubadurów, a 18 kwietnia odcinek poświęcony przebojom zespołu 2 plus 1 - ostatniego z udziałem Artura Orzecha.

Finał sezonu zaplanowano na 23 maja: https://www.press.pl/tresc/65500,marek- ... s_-w-tvp-2
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Jeżeli finał ma być na żywo to można już śmiało wykluczyć Sierockiego z komentowania Eurowizji no chyba że będzie to robił z Warszawy ale TVP raczej na to rozwiązanie nie pójdzie.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Trzeciak pisze: 08 kwie 2021, 10:42
wislok pisze: 07 kwie 2021, 23:16 Jan Pietrzak nie jest politykiem, to, ze wyraża swoje poglądy polityczne nie oznacza, ze jest politykiem. Na tej samej zasadzie mógłbym twierdzić, że Stuhr , Janda to politycy, a nie artyści. Co innego Kukiz, który obecnie jest politykiem.
Sorry, ale jeśli ktoś przymila się opcji rządzącej, a nawet skrajnej prawicy, a krytykuje opozycje i to ordynarnie, a na scenie występuje dość rzadko, to - przynajmniej dla mnie - o wiele bardziej w chwili obecnej jest politykiem niż artystą.

Tymczasem kolejne odcinki "Szansy..." z Sierockim już zostały nagrane. Doszło do podmiany i w najbliższą niedzielę zobaczymy odcinek z udziałem Trubadurów, a 18 kwietnia odcinek poświęcony przebojom zespołu 2 plus 1 - ostatniego z udziałem Artura Orzecha.

Finał sezonu zaplanowano na 23 maja: https://www.press.pl/tresc/65500,marek- ... s_-w-tvp-2
Sorry, co najwyżej możesz go określić jako publicystę czy komentatora polityki . Zresztą nie jest jedyną osobą z kręgów artystycznych, która aktywnie komentuje politykę. Zbigniew Hołdys, Maciej Stuhr, Krystyna Janda, Maja Ostaszewska i wielu innych. Nie widzę powodu by mieli być z tego powodu wykluczani i nie mogli brać udziału w programach rozrywkowych.
Ta podmiana to chyba ma związek ze śmiercią Krzysztofa Krawczyka, który współtworzył Trubadurów.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nie Ty będziesz mi dyktował, co mam pisać, a co nie. To po pierwsze. :) Publicysta, czy komentator polityczny jak dla mnie stoi obok polityki, a nie w nią wchodzi.

Po drugie - te osoby, które wymieniłeś zwykle stronią od udziału w programach typowo-rozrywkowych, z wyjątkiem talk-show Kuby Wojewódzkiego, ale udział w tym programie brał i to nie raz nawet Tomasz Terlikowski.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Christianus, mati90 i 18 gości