Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
noved
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:38

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

Post autor: noved »

Czy ktoś zamawiał starter Nowy Orange GO ze strony Orange?
Jak długo trzeba czekać na przesyłkę?
dorek

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

Post autor: dorek »

To zależy głównie od poczty polskiej, ale w regulaminie jest napisane, że około 14 dni
noved
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:38

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

Post autor: noved »

No włąśnie to mnie najbardziej iobawia, czyli Poczta Polska i to jak długo będzie 'procedowała' z tą przesyłką. no ale to nie okres swiąteczny ;)
aha, czy to jest list prirytetowy, zwykły, polecony?
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

Post autor: aggis »

Ja zamawiałam niedawno bezpłatny duostarter TT ze strony Ery i doszedł do mnie w ciągu 4 dni roboczych. Myślę, że to kwestia samego Orange i szybkości, z jaką realizują zamówienia. I to raczej nie jest kwestia Poczty Polskiej.
noved
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:38

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

Post autor: noved »

No nie wiem... Ostatnio z Pocztą Polską miewam różne doświadczenia: zarówno pozytywne jak i negatywne. Nie wiem, których było więcej, choć te negatywy badziej się pamięta.
Kiedyś jak miałem dostac dwie paczki, wysłane przez tą samą osobę, tego samego dnia z Wrocławia, to jedną dostałem w piątek, a drugą w sobotę. I jeszcze listonosz jak przyniósł pierwszą (łaskawie) oznajmił, że druga będzie nastepnego dnia.
Wracając do starterów z Orange, to aż tak bardzo nie są mi potrzebne, ale się trochę nakręciłem i raczej traktuję jako test dla Orange.
noved
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:38

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

Post autor: noved »

Zapomniałem napisać, PP jednak pozytywnie mnie zaskoczyła, starter dotarł już wczoraj.
guregori
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2009, 19:07

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

Post autor: guregori »

Ja 23 marca wygrałem starter Play w konkursie Poplisty RMF FM i Play, ale jeszcze do mnie nie dotarł i nawet nie wiem, czy w ogóle został wysłany :-/.
lobo
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2009, 14:09

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

Post autor: lobo »

Z tymi starterami od Play "rozdawanymi" w różnych konkursach to chyba zawsze są problemy. Widziałem niedawno na PasjiGSM że zwycięzcy jakiegoś konkursu nie mogą się doprosić tych starterów. Redaktorzy portalu zrzuacają winę na sponsora (Play?).
Noved to chyba dosyć szybko dostałeś ten starter. Rejestrowałś już na stronie? Jak pierwsze doświadczenia?
giordani
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2009, 10:57

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

Post autor: giordani »

ja zamawialam dwa razy pakiety startowe z orange i za pierwszym razem czekalam daw miechy gdyz chyba o mnie zapomnieli mimo iz dzwonilam do nich 8 razy zeby mi przeslali to w koncu powiedzilei mi ze sa numery tylko ze karty dopiero sie drukuja i bardzo mnie przepraszali a za drugim razem czekalam 3 tyg i nie moglam w ogole tych kart aktywowac wiec dalam sobie spokoj i je wyrzucilam taka jest orange
lobo
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2009, 14:09

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

Post autor: lobo »

Może to było w okresie kiedy zaczęło rozdawać te startery? Na początku ludzie się na nie rzucili, bo skoro za darmo, i jeszcze jest darmowa dostawa, to można skorzystać, zamówić. No i właśnie zamawiali po kilka, Orange nie wyrabiała z produkcją, a tym bardziej z dostawą.
Często te startery lądowałay potem w szufladzie, bo ludzia albo zostawali u innych operatorów, albo sprawdzili i podziękowali. A to dobra jest oferta.
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

Post autor: aggis »

Zastanawiam się kiedy Orange zabierze głos w wojnie cenowej. Mieli wypuścić nową ofertę przed świętami, jak jest napisane w wiadomościach- możliwe że ze stawką 29gr/min prócz Play. Mamy okres przedświąteczny i nic! A powiedzmy sobie szczerze- wypuszczenie nowej oferty przed świętami procentuje, bo to jeden z trzech gorących okresów w ciągu roku (Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc i Sylwester), kiedy jest największy ruch telefoniczny. Wiem, że to offtopp, ale lobo napisał, że NOG to dobra oferta. Może ta będzie lepsza?
noved
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:38

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

Post autor: noved »

Jesli potwierdziłyby się 'przypuszczenia' z tego artykułu, to rzeczywiście nowa oferta byłaby lepsza, choć pewnie odpadłyby z niej pakiety (takie jak są w NOG). Co do jej wypuszczania, to nie wiem, czy tuż przed świetami to dobry termin, mimo zwiększonego ruchu w sieci. Po prostu ludzie nie zdążą się o niej dowiedzieć, a tym bardziej skorzystać. Zważywszy, że Jabczyński wyjechał na kilka dni (do czwatku) z Polski, a pewnie on by na blogu ogłaszał jej premierę, to nie wiem, czy się doczekamy premiery. aggis może trzeba nowy wątek założyć?
----
Powrócę do kontynuacji tematu - więc mam starter, próbuję się wczoraj zarejestrować na stronie, a tu zonk. Odświeżam stronę rejestracji po cztery razy i dale nic.
Przełączyłem przeglądarki - z Opery na Chroma i dopiero wtedy poszło. Choć w pierwszej chwili myślałem, że to coś siadło w Orange.
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator
Posty: 281
Rejestracja: 05 lip 2008, 20:00

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

Post autor: Tomala »

Dostałem właśnie esa od Orange, że od 16 kwietnia wejdzie nowa atrakcyjna oferta na kart....szczegóły na stronie... na dzień dzisiejszy nic tam nie piszą... Orange musi obniżyć opłatę za rozmowy do innych sieci bo ludzie zaczną rezygnować... Celowa jest wejście nowej oferty dopiero po świętach...;)
Zna ktoś może jakieś szczegóły?
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
jurek77
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:23

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

Post autor: jurek77 »

Tomala pisze:Dostałem właśnie esa od Orange, że od 16 kwietnia wejdzie nowa atrakcyjna oferta na kart....szczegóły na stronie... na dzień dzisiejszy nic tam nie piszą
No wiesz, dzisiaj dopiero 8, no to jeszcze jakby nie patrzeć ponad tydzień do wejścia oferty. Mają jeszcze trochę czasu żeby zamieścić info na stronie...
noved
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:38

Nowe Orange GO wysyłany przez Orange

Post autor: noved »

Na stronie pewnie nic się nie pojawi wcześniej jak po konferencji prasowej ogłaszajacej szczegóły nowej taryfy. Konferencja jest 15, więc może piętnastego detale będą na Orange.pl. Wcześniej nic tam raczej nie zobaczymy. Do dnia ogłoszenia szczeegółów będą niestety trzymali wszystkich zainteresowanych w niepewności.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości