Heyah

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
shams
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 18 wrz 2008, 15:41

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shams »

I z dostępem do internetu i z kosztem połączeń międzynarodowych. A jeśli o Tak Taka chodzi to rzeczywiście z artykułu nie wynikają żadne poważne zmiany, ale może to jeszcze nie wszystko i pojawi się na przykład jakieś podwójne doładowanko:)
rewind
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 23 sty 2008, 16:30

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rewind »

No, w cenniku obniżyli stawkę wejściową z 77gr do 59 - wiem, to nei jets rewelacyjna cena, ale znaczna obniżka jednak jest. Ja bardziej liczę na nowe pakiety i promocje
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aggis »

No, ja sobie poczekam na oficjalne wdrożenie zmian w TT :) Oficjalne regulaminy i oficjalne cenniki. Stawkę wejściową już teraz taką posiadam...czyli może program lojalnościowy obniży stawki jeszcze bardziej. :)
łobuziara
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 wrz 2008, 11:54

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: łobuziara »

ja się właśnie waham czy przejść na te Równą Taryfę czy mieć Multipakiet...jak uważacie, co wybraliście?:(
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aggis »

No, gdybym ja stanęła przed takim wyborem, to nie miałabym większego problemu :) Ok, mam TT, nie Heyah. Ale z obecnych pakietów i taryf nie zrezygnowałabym za nic dla jednej, równej taryfy. Mimo wszystko- bardziej opłacalne sa dla mnie te zniżki do sieci i na stacjonarki. Ja po prostu kupiłabym osobny starter :)
rewind
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 23 sty 2008, 16:30

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rewind »

@ łobuziara - zoabcz do jakich siec ile dzwonisz, jak często korzystasz internetu i sama zobaczysz co lepsze...a jak sama nie dasz rady, to napisz tu swoje wyliczenia i zoabczymy co w heyah jest dla Ciebie lepsze
łobuziara
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 wrz 2008, 11:54

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: łobuziara »

Równa Taryfa ekstra sprawa zaaplikuję sobie^^ podzwonię-zobaczymy o! ;)
łobuziara
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 wrz 2008, 11:54

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: łobuziara »

no więc korzystam z Równej Taryfy, niczego sobie:) i ten neeet tani jak barszcz!
btw widzieliscie nową reklamę?:)

http://pl.youtube.com/watch?v=OJ13j4FrdS4
shams
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 18 wrz 2008, 15:41

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shams »

Reklama bardzo fajna, i jest o ściąganiu i o równej, "spłaszczonej" taryfie- jednym słowem spot bardzo przemawiający do odbiorcy:)
gimi375
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2009, 21:28

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gimi375 »

panowie pomocy kupilem pakiet taniej do wszystkich wpisalem *113*2# pisze ze pakiet aktywny ale jak ja mam sprawdzic ile mi zostalo i wogole

PPPPPPPPPPPPOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMOOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCCCYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aggis »

Pakiet "taniej do wszystkich" nie ma limitu. Dostajesz za to niższą stawkę na rozmowy i smsy (teraz chyba 25gr/min). Możesz dzwonić póki ci stan konta się nie wyczerpie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Trochę o reklamach:

http://www.youtube.com/watch?v=kldwlNr2 ... re=related - jest to reklama nowego pakietu "Przebieraj Wybieraj", która jest łudząco podobna do innej reklamy z kampanii zrealizowanej latem 2005 roku - http://www.youtube.com/watch?v=DmlkOGqo ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=7ihi6pam ... annel_page - reklama nowej oferty Heyah MIX, która weszła na rynek w marcu 2009. Fajna i pomysłowa reklama. Po tych dwóch spotach mam wrażenie, jakby "czerwona łapa" chciała wrócić do swojego dawnego wizerunku. Jednakże czy spowoduje duży przypływ nowych kiljentów? Na pewno Heyah cześc osob pozyska. Tylko jak dużą?
Pozdrawiam, Trzeciak
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aggis »

Heyah zawsze miała specyficzny styl ;) 3q33, jeśli chodzi o reklamy i 36,6 to ja na przykład chciałabym dostać bobra, który zna tysiąc bitów. Za takiego bobra skłonna bym była nawet przejść z TT do 36,6. Da się to załatwić? ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

http://www.youtube.com/watch?v=TfHbfwjU6RU - odpowiedż w tym filmiku w sprawie bobra ;)

Sprawie przeniesienia z TT do 36.6 to oczywiście, że można. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej oferty.

Przy okazji proponuję teraz porozmawiać o ofercie.
Pozdrawiam, Trzeciak
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aggis »

Nieźle :) Ktoś wpadł na ten sam pomysł ;) Jak widać bóbr, który zna tysiąc beatów jest atrakcyjniejszy niż smsy nie tylko dla mnie :)
Mi dobrze w TT, a odkąd wprowadzili gzg z 29gr/godzinę rozmowy, to na pewno nigdzie się nie ruszę :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości