Transmisje sportowe

Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Oglądał ktoś wczoraj golfa? O której skończyła się transmisja na TVP HD. Ja wyłączyłem nagrywanie o 01:08 i ona nadal trwała.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Tomala pisze:
Mario98 pisze:Zydor juz w Korei załatwić sobie chciał prace z Polsacie ;) Udalo mu sie ale na krótko - z wiadomych przyczyn. Powodem jego odsunięcia z TVP bylo to, że podczas MŚ 2002 cały czas trzymał z ludźmi z Polsatu i nie stanął po stronie Szpaqa w jego konflikcie z Borkiem.
A o co chodziło z tym konfliktem Szpaka z Borkiem... Bo pamiętam, że rzeczywiście coś takiego było... Kołtoń kiedyś o tym pisał ale on oczywiście stal po stronie Borka i był strasznie nieobiektywny
raczej chodziło o to, że Borek nie przykalskiwał dziadkom z PZPN, m.in. Lacie i Piechniczkowi, co nie podobało się Szpakowi - wielbicielowi lesnych dziadków.




przygotowałem maą tabelkę, kto posiada już prawa do LM i EL w poszczególnych krajach:
Liga Mistrzów
Obrazek

Europa League
Obrazek
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

W ilu krajach trwają jeszcze przetargi?
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

We wszystkich pozostałych ;] Ale np. na EL na polskę jeszcse się nie rozpoczął ;] w niektórych lada dzien Uefa ogłosi wyniki.

Wielkim przegranym przetargow o LM i EL jest BBC ktore nawet kawalka tortu nie ugryzło.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Ja myślę, że w Polsce Euroligę kupi stacja która przegra w walce o LM. Choć ja bym tu też nie skreślał choćby Sportklubu, bo ta stacja już wielokrotnie nas zaskakiwała.
janusz080
Obserwator
Posty: 353
Rejestracja: 24 paź 2008, 17:53

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janusz080 »

Widzę, że poza ITV za dużo sobie nie pooglądamy FTA ;/
Ja liczę, że LM zdobędzie Polsat. Przyda się poprawa oferty piłkarskiej Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra.

Turniej MŚ hokeja na lodzie z Torunia transmituje oprócz Rai Sport Piu także TV Romania (kodowana) - wybrane spotkania Rumunów.
futbolserwis
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 07 sty 2007, 13:01

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: futbolserwis »

Alfernando pisze:Oglądał ktoś wczoraj golfa? O której skończyła się transmisja na TVP HD. Ja wyłączyłem nagrywanie o 01:08 i ona nadal trwała.
Oglądałem do momentu zwycięstwa Cabrery - około 01:45, a potem jeszcze było wręczanie zielonej marynarki
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

No to kiszka. Podawali, że o godzinie 1:05 zakończy się transmisja. A co do LM to ja bym naprawdę nie liczył na to, że wygra ją Polsat :) Co do kanału Rai Sport Piu to oni pokazują tylko mecze Włochów. W związku z żałobą narodową zostały odwołane mecze półfinałowe Pucharu Ekstraklasy i finałowe PLKK. Tak więc i w stacjach sportowych będą zmiany w ramówce.
janusz080
Obserwator
Posty: 353
Rejestracja: 24 paź 2008, 17:53

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janusz080 »

Tak, dziś leciał ten sam mecz co na PSE (ITA-GBR) :)

Mógłby ktoś naszykować dla mnie filmik, w którego skład wchodziłyby:
- wszystkie identy TVP Sport
- wszystkie jingle TVP Sport
- zapowiedzi: dowolnego meczu PLK, dowolnego meczu PLKK, dowolnego meczu 1. ligi piłkarskiej, plansza z spisem transmisji na dowolny dzień.
Wszystko to byłoby rozdzielone w dowolny sposób, np. czarnymi planszami. Jeśli ktoś zdecydowałby się to zrobić, proszę o wrzucenie na Youtube i podanie linku. Mam wolnego neta i chciałbym sobie ściągnąć bez szukania po sieci ;)
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

No to niestety wychodzi na to, że zakładając, że transmisja zakończyła się o 1:50 to brakuje mi dokładnie 42 minut. W środę będzie kronika w TVP HD, ale potrwa tylko 25 minut. W środę też pokażą godzine tego turnieju w Eurosporcie. Orientuje się czy to będzie tylko relacja z ostatniego czy ze wszystkich dni? Eh wszystko przez tą dogrywkę. No jednak mam nadzieję, że uzupełnie sobie braki nagraniem z TVP HD.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Wczorajszy odwołany z powodu deszczu wyścig MotoGP został przełożony na godzinę 19:00. Transmisja live w Sportklubie. Mecz 2 Bundesligi został przeniesiony do Sportklubu+
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8084
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Byłem na meczu żużlowym w Rybniku, który będzie pokazywany dzisiaj o 22.10 na TVS. Przy transmisji używano conajmniej 4 kamer:
- 2 widziane przeze mnie (jedna ustawiona na wieży na wirażu): (druga na wieżyczce/budynku pod krytą trybuną prostopadłej do linii startu)
- jedna w parku maszyn (widziana na telebimie, który był najprawdopodobniej podłączony do kamer TVS)
- jedno na stanowisko komentatorskie (komentatorzy byli prawdopodobniej w budynku na wieżyczce) - prawdopodobniej będzie, bo używali jej we wcześniejszych transmisjach na żywo

Na pierwszy rzut oka realizacja z TVS-u różni się od tej z Polsatu brakiem kamery z toru. Poza tym może być całkiem dobrze. Przynajmniej mecz jest nagrywany w HD. Zabawne, że reszta 1 ligi ma jedną retransmisje dopiero w środy o 20 :lol:.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Informacja z 1 ręki, z PR UEFA. Europejska federacja wyraziła zgode na składanie wspólnych ofert na EL. Oferta taka ma zawierać sposób przeprowadzenia podziału transmisji i udział we wkładzie w ofertę danego podmiotu. Nie mam potwierdzenia, że dotyczy to również LM.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Myślę, że w przypadku Polski nie będzie wspólnych ofert w przetargu na Euroligę. Wczoraj mieliśmy transmisje meczu RKM Rybnik - Marma Hadykówka Rzeszów. Komentował duet Wojciech Kania - Kamil Turecki (dziennikarz portalu espeedway.pl). W parku maszyn pracował Adam Giza. Belki ładne, uniwersalne i używany w TVS po raz pierwszy. Irytował brak aktualnego wyniku, który został dopiero podany na zakończenie transmisji. Były też 3 przerwy reklamowe. Ogólnie transmisja na 4.
____________________________________________________________________

Ostatnio ligę argentyńską i brazylijską w Sportklubie komentuje Marcin Gabor. [wycięte]
piotrekbarwasny
Użytkownik
Posty: 215
Rejestracja: 09 lip 2008, 20:01

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekbarwasny »

A kto komentuje mecze Bundesligi i 2.Bundesligi oraz FA Cup na antenie Sportklubu i Sportklubu+?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości