[TVN] Fakty

Sztandarowe programy informacyjne stacji telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN] Fakty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie mam jak Ci teraz pokazać tej muzyczki, bo nie mogę nigdzie w sieci znaleźć nagrania z tego programu, ale "Fakty, ludzie, pieniądze" miały inną oprawę dźwiękową.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[TVN] Fakty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Axel pisze:A czy muzyka z "Puls Raportu" to nie była wcześniej wykorzystywana w programie "Fakty, ludzie, pieniądze" też na TVN ? Bo jeśli tak, to by to wiele wyjaśniało że TVN kupiło te kawałki do obu programów.
Mam wrażenie że Axel ma racje. Słuchając, wydaje mi się że od sekundy 00:36 ( http://www.southernmedia-nmsa.com/index.php?page=3,1,46 ) to jest muzyka wykorzystywana w programie "Fakty, ludzie, pieniądze" w TVNie.
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

[TVN] Fakty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Jak informuje dzisiejszy "Super Express", TVN prowadzi rozmowy z Piotrem Kraśko na temat jego przejścia do "Faktów". Dodam, że w maju kończy się trzyletni kontrakt Kamila Durczoka z TVN-em.
Obrazek
Paweł Ciupak
Obserwator
Posty: 312
Rejestracja: 02 gru 2007, 12:27
Kontakt:

[TVN] Fakty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweł Ciupak »

pop pisze:Jak informuje dzisiejszy "Super Express", TVN prowadzi rozmowy z Piotrem Kraśko na temat jego przejścia do "Faktów". Dodam, że w maju kończy się trzyletni kontrakt Kamila Durczoka z TVN-em.
Kraśko w Faktach? To byłaby wspaniała wiadomość, ale niestety zapewne to nie dojdzie do skutku…

(…bo TVN się nie zgodzi na prowadzenie na stojąco, chciałoby się złośliwie powiedzieć)
Obrazek
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

[TVN] Fakty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Paweł Ciupak pisze:(…bo TVN się nie zgodzi na prowadzenie na stojąco, chciałoby się złośliwie powiedzieć)
Cóż za argument, boże...

Poza tym Kraśko od zawsze mówił, że jego ulubiony dziennik to "NBC Nightly News". Przy tworzeniu nowych "Wiadomości" poszedł w zupełnie inną stronę jeśli chodzi o styl prowadzenia programu. Przyznam, że "NBC NN" to rzeczywiście świetny dziennik - wiele stacji na świecie wzoruje się na nich, m.in. w Australii. Mam nadzieję, że doczekam czasów kiedy w Polsce będzie taki program informacyjny. No a Piotr Kraśko świetnie by się nadawał na polskiego Brain'a Williams'a.
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Fakty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ta informacja jest po prostu mało prawdopodobna. Najprawdopodniej kontrakt z Durczokiem zostanie przedłużony o kolejny okres, a kontrakt z Kraśką jest mało realny. Nie będę tłumaczył dlaczego.

Warto zwrócic uwagę, że informacje "Super Expressu" są bardziej mniej sprawdzalne niż w przypadku "Faktu" - to daję jako ciekawostkę.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

[TVN] Fakty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Już jutro specjalnie wydanie "Faktów" z Pragi, które poprowadzi Kamil Durczok.
Obrazek
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

[TVN] Fakty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Jako ciekawostkę napiszę, że na stronie "Faktów" nagranie dzisiejszego wydania poprzedzają dwie ostatnie minuty "Milionerów" i reklamy...
Obrazek
Awatar użytkownika
Obiektywny
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 08 kwie 2009, 15:13
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[TVN] Fakty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obiektywny »

Witajcie patrząc na wszystkie stacje widać, że każda z nich prowadzi własną politykę i każda robi to na swój sposób. Wystarczy na obejżenie w danym dniu Fakty TVN, Wiadomości w TVP 1, czy też Polsat(Polsat News) - próba sprofilowania stacji jako typowo informacyjnej,której nie udolnie to wychodzi z P.Gugałą na czele.Każda z tych stacji przejawia mniejszy, lub wiekszy entuzjazm dla polityków. jak wszyscy wiemy TVP przejawia poglądy typowo PIS`owskie, Fakty TVN - typowo PO, a Polsat no własnie co Polsat, Polsat stara sie być bardziej obiektywny stając po stronie wszystkich Partii politycznych. Wszystkie stacje próboją kreować swoje stacja na marke CNN`u co jest dobrą rzeczą. Ale nie bądźmy usczypliwi dla dziennikarzy prowadzących wiadomość. Każdy z nich wykonuje swoją ciężką pracę, a praca przed kamerą tym bardziej w wejściu na żywo nie należy do łatwych. Więc jeżeli któryś się buja, czy też coś innego według was nie stosownego to spróbójcie sami usiąść przed kamera i polecieć 20 minutowy news. Życze wszystkim powodzenia.P.S pamietajcie ile stacji radiowych i widzów, tyle różnych wypowiedzi z waszej strony
Wolność wyboru i wolność wypowiedzi ponad wszystko
BitZoneTV - nowa jakosć przekazu TV internetwej o tematyce kulturalnej - www.YouTube.com/BitZoneTV
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN] Fakty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dzisiaj "Fakty" włączyłem dopiero pod koniec, więc nie udało mi się zrobić screenshotów z całości, ale co najważniejsze widać - specjalne wydanie programu z Kamienia Pomorskiego.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Swoją drogą zastanawiam się czy aby TVN realizował dzisiaj przekaz satelitarny do studia w Warszawie. Przysiągłbym, że na koniec "Faktów" za operatorem stał wóz TVP, za to o TVN i TVN24 ani widu ani słychu. Nic nie sugeruję, bo mogło mi się przewidzieć. Niestety nie udało mi się zrobić w tym momencie zapa na dowód, że TVN mógł korzystać z wozu TVP.
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Posty: 1353
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:12
x 1
x 25

[TVN] Fakty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

Napewno Fakty wykorzystywały śmigłowiec. Bardzo zaskoczył mnie widok przed czołówką "z lotu ptaka" pogorzeliska.
▲waldus_5
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

[TVN] Fakty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

A co w tym zaskakującego? W "Faktach" już wielokrotnie pojawiał się widok z Błękitnego24 przed czołówką.

Co do helikoptera - szkoda, że TVN24 nie wykorzystało go dziś, kiedy Prezydent jechał na miejsce tragedii. Takie obrazki ogląda się najlepiej.
Obrazek
Awatar użytkownika
siwy3461
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2009, 10:33

[TVN] Fakty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: siwy3461 »

Karol pisze:Swoją drogą zastanawiam się czy aby TVN realizował dzisiaj przekaz satelitarny do studia w Warszawie. Przysiągłbym, że na koniec "Faktów" za operatorem stał wóz TVP, za to o TVN i TVN24 ani widu ani słychu. Nic nie sugeruję, bo mogło mi się przewidzieć. Niestety nie udało mi się zrobić w tym momencie zapa na dowód, że TVN mógł korzystać z wozu TVP.
Może wóz TVP był tam tylko zaparkowany ;)
TVN musiał mieć gdzieś swój wóź, przecież przez cały dzień robili relacje w TVN24 na żywo(po 22 łączyli się z dwoma reporterami, którzy byli w tym Kamieniu), nie sądzę, żeby TVP chciała pożyczyć wóz dla konkurencji.

Tak po za tematem to: Witam jestem tu nowy :D
Świat bez muzyki jest jak świat bez powietrza - André Tanneberger (atb)
Spooky
VIP Expert
Posty: 1028
Rejestracja: 03 paź 2007, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
x 26
x 90

[TVN] Fakty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spooky »

Z tego co pamiętam to Szczećinska redakcja ma na stanie Mercedesa Vito (wóz transmisyjny) chyba, a TVN czasem korzysta z wozów TVP.
Awatar użytkownika
siwy3461
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2009, 10:33

[TVN] Fakty

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: siwy3461 »

Piotr_Szczecin pisze:a TVN czasem korzysta z wozów TVP.
Za darmo czy za jakąś drobną opłatą ??
Świat bez muzyki jest jak świat bez powietrza - André Tanneberger (atb)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy informacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 19 gości