[Player/TTV] Pałacowe Love

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
montażystkaTV
Użytkownik

[TTV] Pałacowe Love

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: montażystkaTV »

bucik11
Activist
x 136
x 416

[TTV] Pałacowe Love

Post autor: bucik11 »

A to zaskoczenie tak wcześniej :o W opisie na Playerze jest napisane, że to to produkcja Player Original :o
Awatar użytkownika
VIP Expert
x 1
x 192

[TTV] Rendez vous

Post autor: Blank »

Jordi pisze: 30 gru 2021, 20:00 Prawdą jest, że TTV do nowych projektów ZAWSZE wsadza dla promocji a to ludzi z GB, a to Kosę, a to Pirowskiego itd...
Mnie z kolei podoba się taka konsekwencja, prawie wszyscy bohaterowie z programów TTV, prędzej czy później, dostają możliwość poprowadzenia nowego projektu, niektórzy kończą tylko na pilotażowych odcinkach, u innych programy odnoszą sukces, także dobry ruch.
Awatar użytkownika
Mat.212347
Obserwator
x 30
x 40

Post autor: Mat.212347 »

Premiera telewizyjna 1 lutego o godz 22.00, we wtorki i środy
bucik11
Activist
x 136
x 416

Czyli finał 2 marca, co oznacza, że premiery innych nowości we wtorki i środy od 8/9 marca dość późno jak na TTV :o
Atahan
Obserwator
x 36
x 26

Post autor: Atahan »

Obejrzałem 1. odcinek i to za bardzo nie jest program randkowy. Tam nawet nie wszyscy są parami w związku, 2 pary to przyjaciele.
Uczestnicy są tak dobrani, żeby robić niezłą siarę do tego stopnia, że nie wszystkie przekleństwa wycenzurowali. Są jakieś zasady i regulaminy, mentorka pojawiła się na chwilę. Dostali też notesy na różne zajęcia, żeby zapisywać czego się nauczyli, więc trochę zalatuje "Projektem Lady". Myślę, że program powinien się przyjąć na TTV.
Program prowadzony jest przez gwiazdy programu "Gogglebox" - Jacka Szawiołę i Mariusza Kozaka, którzy byli kiedyś parą. Wydawcą programu został znany z pierwszej edycji programu "Prince Charming" Oliwer Kubiak:

Pomysł był taki, że cofniemy te dzieciaki w czasie do XIX wieku. Mieszkają przez miesiąc w pałacu i muszą mniej więcej trzymać się zasad panujących w tamtym czasie... chociaż z tym bywało różnie. Uważam, że wyszedł z tego świetny eksperyment

- powiedział nam.
Oliwer parę dni temu na swoim Instagramie informował o premierze, ale jak na razie program przechodzi na Playerze bez echa. Zero promocji na socialach. U mnie na telewizorze nawet nie znajdowało tego programu, a na aplikacji na telefonie wyskakiwał błąd po znalezieniu, dopiero z linka na forum przez przeglądarkę udało się dodać do mojej listy, przynajmniej u mnie tak było.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
x 2709
x 2410

Post autor: Jordi »

Program ewidentnie pod widzów Dam i Wieśniaczek, Pięknych i Odważnych, Projektu LEJDI, czy To moje życie.

Chłopy prawie wszystkie dziwaki, jeden to idiota do kwadratu, który jeszcze uważa się tam za najnormalniejszego :lol: Dziewczyny to samo normalna JEDNA...

Mariusza i Jacka prawie nie ma (w drugim epie są 30 sekund), pani Bąbel zrobiła NAJLEPSZE wrażenie jak jechała jak po kobyle po tym beznadziejnym Kubie. Pan pastor serce taki byle jaki.

Program bardzo podobny do projekt LEJDI, tyle że w parach i niby bawią się w XIX wiek. Ale zauważyłem, że na dłuższą metę program będzie nużący...

Nic ciekawego, dlatego TTV to rzuca przed wiosenną ramówką, żeby mieć szansę na przyzwoite wyniki, ale skoro To moje życie wyciągało 5-6% to i to tyle może wyciągnąć.

Produkcyjnie jeszcze słabo jest to zmontowane w ogóle, cięcia w dziwnych miejscach, nielogiczne łączenia przez co wchodzą niejasne rzeczy (np. Kuba ma powiedzieć trzy zdarzenia, które go zmieniły. Mówi jedno i CIACH i koniec nie wracamy do tego :o ).

W ogóle w programie nie ma listy płac :o Jest tylko plansza producenta.

Byle co taki zapychacz dla mnie po dwóch epach.
bucik11
Activist
x 136
x 416

Z Playera zniknęły przedpremierowe odcinki, pojawią się 25 i 26 stycznia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 3078

Post autor: wiatriwoda »

Dziwny program, Projekt Lady plus randkowy program z parami w strojach i pałacu. Wydaje się wyreżyserowany.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”