Romantica / Zone Romantica (1998-2012)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Romantica / Zone Romantica (1998-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

@M@rcin, czy Ty pamiętasz jakie telenowele emitowane na Węgrzech ominęły Polskę?
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
anika86
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 29 gru 2022, 15:46
x 6

Romantica / Zone Romantica (1998-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: anika86 »

Pamiętny kanał Romantica, byłam dzieckiem gdy kanał zaczął emisję w naszym kraju. przez mgłe pamiętam pierwsze telenowele (Ocalona, Rosangelica, Królowa dźungli oraz Wszytko dla miłości z 1997r.). nie pamiętam czy były emitowane telenowele z Televisy hmm... chyba nie. AStacja emitowała telki m.in z Venevisión czy TV Azteca.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Romantica / Zone Romantica (1998-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Wszystkie początkowe były z Venevisionu później trochę kombinowali z innymi wytwórniami, a jak już przeszli w Zone Romantica to było już tam wszystko mega bałagan, oprócz telenowel, teledyski, wywiady programy kulinarne i reality show itd.
Awatar użytkownika
Kostka
Activist
Posty: 2596
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:43
x 1386
x 740

Romantica / Zone Romantica (1998-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kostka »

Teledyski już się za Romanticy pojawiły, głównie jako zapychacz czasowy.
Czawaj
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2023, 22:57

Romantica / Zone Romantica (1998-2012)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czawaj »

Cześć,
trochę odgrzeję temat, ale może mnie oświecicie- prawie tyczy się to ostatnich postów:

Najpewniej jeszcze za czasów Romantici z sercem w logo, między telenowelami, właśnie w formie zapychacza czasowego, szedł długi fragment sceny całowania przy wodospadzie (szukałem i chyba to była scena z telenoweli Ka Ina) ale z muzyką po angielsku- jakąś "pościelówą".

Ktoś z Was to kojarzy? Szukałem też na YT w językach węgierskich, rumuńskich, chorwackich, czyli tam, gdzie nadawała stacja. Mała poszlaka pojawia się tu, na samym początku, ale szybko się urywa:


Zapytacie po co mi to? Przypomniało mi się i nie daje spokoju :D

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości