TVN dawniej

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
michal
VIP Expert
Posty: 3106
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Alfernando pisze:Przecież TVN z przed dwóch lat to też już historia.
Ale Magda Mołek Taniec z gwiadami współprowadziła w 2005 roku czyli to było cztery lata temu a nie dwa lata temu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Evil pisze:Każdy tak narzeka, że wiele programów Polsatu to niewypał, ale wystarczy też spojrzeć na TVN, żeby stwierdzić to samo.

Przykłady programów: "Dama pik", "Najsztub pyta", "Moja krew", "Jak łyse konie", "Dla ciebie wszystko", "Dwururka", "Wybacz mi" i wiele wiele więcej, a nawet obecne "Łapać złodzieja" czy "Kapitalny pomysł".
Z tego, co ja pamiętam to program "Wybacz mi" był przez około roku emitowany, więc takim niewypałem raczej nie był o czym w tym temacie już było wspominane.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Nie odnosiłem się do TzG a wypowiedzi popa.
michal
VIP Expert
Posty: 3106
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

3q33 pisze:Z tego, co ja pamiętam to program "Wybacz mi" był przez około roku emitowany, więc takim niewypałem raczej nie był o czym w tym temacie już było wspomniane.
A czy moglibyście powiedzieć co to był za program "Wybacz mi" i o jakiej był tematyce?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Do programu zgłaszały się osoby, które chicały przeprosić osoby, które doznały ogrmnej krzywdy ze strony zgłaszającej się osobie. Stacja telewizyjna w imieniu osoby, która skrzywdziła dawała kwiaty i prosiła o wybaczenie tej osobie (zdarzało się jednak tak, że osoba pokrzywdzona nie przyjmowała kwiatów i nie przebaczyła osobie). A na końcu osoby te przychodziły do studia telewizyjnego. Z pozoru o podobnej tematyce był program "Zerwane więzi", który był emitowany na Polsacie.

Nikt tu chyba nie wspomniał jeszcze o teletunieju "O co chodzi?", który w 2000 roku został do TVN-u "przeniesiony" z TVP1. Polegał na odgadywaniu słownych zagadek, rebusów i przysłów, a nagrodami były wycieczki zagraniczne i pieniądze.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Czy jest ktoś w posiadaniu czołówki do teleturnieju interaktywnego "Łamisłówka" emitowanego przez TVN7 w latach 2002-2004? Była parę lat temu zamieszczona na YouTube, jednak została usunięta, a ja wówczas jej nie pobrałem.

Byłoby bardzo miło, gdyby znalazł się ktoś posiadający tę czołówkę i chętny do jej udostępnienia.
2009-2021
zielarz155
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 14 lip 2008, 22:06

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zielarz155 »

Pamięta ktoś może, czy TVN w czasach, gdy był w analogowej telewizji satelitarnej, emitował filmy kodowane? Polsat tak robił, przy zapowiedziach dodawali "Film niedostępny w transmisji satelitarnej. Prosimy o odbiór z nadajników naziemnych". A jak było w TVN?
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Nie przypominam sobie takiej sytuacji w TVN.

Na Polsacie często coś takiego było, czy jakiś mecz, czy film. Na TVN nigdy!
Shadow7
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:51

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Shadow7 »

Na TVN analogowym były tylko mecze piłki nożnej kodowane z tego co pamiętam. Pamiętam, że podczas meczy było słychać chyba tylko dźwięk i na ekranie pojawiała się informacja, że mecz jest zakodowany.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

zielarz155 pisze:Pamięta ktoś może, czy TVN w czasach, gdy był w analogowej telewizji satelitarnej, emitował filmy kodowane? Polsat tak robił, przy zapowiedziach dodawali "Film niedostępny w transmisji satelitarnej. Prosimy o odbiór z nadajników naziemnych". A jak było w TVN?
W TVN zdarzały się pojedyncze sytuacje zawieszenia transmisji satelitarnej w wersji analogowej - jednak nie było to kodowanie. Po prostu nie mogli pokazać raptem kilku pojedynczych produkcji filmowych ("Harrego Pottera..." albo "Władcy Pierścieni" w analogu i kropa - licencja obejmowała jedynie emisję jedynie na terenie danego kraju, w tym przypadku Polski. Sygnał cyfrowy był i jest jak dotąd kodowany, więc tą drogą transmisji problem rozwiązywał się sam.

Polsat odstawiał trochę inaczej. Chodziło o to, żeby zachęcić posiadaczy anten satelitarnych do zakupienia odbiorników ówczesnego Polsatu 2 Cyfrowego.
muminek4321
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 30 mar 2011, 9:32
x 1

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: muminek4321 »

Usterka to było coś
do dzisiaj pamiętam niektóre odcinki ( zatrzaskiwanie kluczyków w środku samochodu i "fachowca" co szyby wybijał :P)
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

A co się stało z Sandrą Walter?
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Wg Wikipedii jest członkiem Rady Nadzorczej TVN.
2009-2021
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Na pewno dalej w niej jest?
http://wiadomosci.mediarun.pl/artykul/m ... 4,1,1.html
(Co prawda to stary news, ale nie widzę żadnych informacji o powrocie)
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Dalej w niej jest. Wtedy szła na urlop macierzyński.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości