Radio Złote Przeboje

SebMat
Obserwator
Posty: 441
Rejestracja: 28 lip 2020, 10:29
x 191
x 70

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SebMat »

Taką piosenkę "Crucified" dość często powtarzają. Nie zapominajmy o zespole Abba, ale z tylko jeden przebój grają, a ten zespół ma kilka swoich hitów. Kukiza nie grają od momentu jego wybryku w Sejmie (od tego wydarzenia minęło trzy miesiące). Nie tylko w Złotych Przebojach nie znajdziesz Kukiza, w Antyradiu też. Nie wiem jak reszta, ale RMF FM puszcza.
GoldenChris
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2018, 19:11
x 2

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GoldenChris »

SebMat pisze: 16 lis 2021, 3:03 Taką piosenkę "Crucified" dość często powtarzają. Nie zapominajmy o zespole Abba, ale z tylko jeden przebój grają, a ten zespół ma kilka swoich hitów. Kukiza nie grają od momentu jego wybryku w Sejmie (od tego wydarzenia minęło trzy miesiące). Nie tylko w Złotych Przebojach nie znajdziesz Kukiza, w Antyradiu też. Nie wiem jak reszta, ale RMF FM puszcza.
Rzeczywiście zespół Army of Lovers jest puszczany tylko z tą jedną piosenką, ale Abba leci co najmniej w kilku utworach. Najczęściej grane piosenki Abby to "Gimme Gimme Gimme (A Man After Midnight), "Mamma Mia", "Dancing Queen", ale bywają też raz po raz: "S.O.S.", "The Winner Take It All", "Voulez-Vous", "Waterloo", "Money Money Money", "Super Trouper" czy "Take A Chance On Me". Przejrzałem odsluchane.eu z kilku ostatnich miesięcy i te utwory wyżej wymienione się jednak pojawiają. Fakt, kiedyś było zdecydowanie więcej Abby w playliście.

A co się tyczy Gabriela Fleszara i jego "Kropli Deszczu" to dla mnie ten utwór jest nie do strawienia. To po prostu chała większe od Modern Talking i tym podobnych (patrząc obiektywnie). Nawet Niedźwiecki nigdy nie puszczał tej piosenki w Trójce, nie była ona nawet nigdy na LP3.
SebMat
Obserwator
Posty: 441
Rejestracja: 28 lip 2020, 10:29
x 191
x 70

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SebMat »

Odnośnie "Kropli Deszczu" jak często w RMF FM jak mam nocną zmianę w pracy to czuję niedosyt w czasie słuchania. Taka piosenka bez sensu
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Do stacji dołączył Mateusz Golis, który przeszedł z Radia ZET. Będzie pełnić funkcję drugiego zastępcy dyrektora programowego.

Z radia odszedł Jarosław Barwiak, dyrektor programowy.
https://[link zakazany]/m/artykul/m ... ak-odszedl
WA25
Junior
Posty: 788
Rejestracja: 12 kwie 2020, 12:56
Lokalizacja: Legnica
x 1524
x 101

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: WA25 »

Nie wiem dokładnie co się stało z wiadomościami lokalnymi w Radiu Złote Przeboje, bo w związku z Wojną w Ukrainie wiadomości lokalne "z naszego miasta" o pełnej godzinie emitowane w dni powszednie między 10 a 12, zostały zastąpione tym samym Wiadomościami z Kraju i ze Świata. To samo się dzieje w Radiu Pogoda i Rock Radiu. Nie wiem czy dobrze informuję, ale poprawcie jeśli się pomyliłem.
manieck_fm
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 01 lut 2022, 15:20
x 23
x 22

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: manieck_fm »

Wczoraj miała miejsce ciekawa wpadka. Mianowicie podczas wejścia prezentera przed wiadomościami o 18:00 puszczono stary podkład wiadomości (wiadomości były z obecnym), a po wiadomościach prognoza pogody również z poprzednią oprawą muzyczną.
WA25
Junior
Posty: 788
Rejestracja: 12 kwie 2020, 12:56
Lokalizacja: Legnica
x 1524
x 101

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: WA25 »

Tymczasem Radio Złote Przeboje (na 25 lat stacji pewnie) ma już od dziś zupełnie nowy logotyp. Powiem jedno... Bardzo fajne nowe logo, ale nikt nie zastąpi tego legendarnego symbolu (miałem na myśli gwiazdy na czerwonym zaokrąglonym kwadracie z poprzedniego logotypu). Przy okazji ma nowy liner: "Dobre na wszystko". Więcej o nim tutaj:
https://zloteprzeboje.pl/radio-zlote-pr ... a-wszystkoObrazek
Ostatnio zmieniony 28 paź 2022, 9:20 przez WA25, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Pierwsze wrażenie po ujrzeniu nowego logo? Zbyt dobrane jaskrawe kolory, chociaż rozumiem zamysł, ale barwy biją po oczach, tak trochę neonowo, fluoroescencyjnie, efekt kontrastu zamierzony.
Awatar użytkownika
Kostka
Activist
Posty: 2596
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:43
x 1386
x 740

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kostka »

Patrząc na to logo (w którym na dodatek nie ma nawet koloru złotego bądź nawet pomarańczowego/żółtego), a potem słuchając ich dżingli...

Nie zdziwię się jeśli jeszcze zmienią nazwę na jakąś inną, choć i tak Radio Złote Przeboje to jest sprawdzona marka :P
WA25
Junior
Posty: 788
Rejestracja: 12 kwie 2020, 12:56
Lokalizacja: Legnica
x 1524
x 101

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: WA25 »

Przy okazji zauważyłem że w aplikacji Radia Złote Przeboje, która jeszcze jest ze starym logotypem (nie wiem czy też strona internetowa) przy przełączeniu na Legnicką wersję zamiast lokalnych reklam i wiadomości słychać wypełniacze oraz a przy emisji wiadomości lokalnych słychać doniesienia z Warszawy. Nie wiem co się stało. Awaria?
Awatar użytkownika
ReinholdF
Obserwator
Posty: 309
Rejestracja: 03 mar 2022, 14:55
x 125
x 82
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ReinholdF »

Wygląd loga aż woła o pomstę do nieba, przecież to ledwie pół godziny roboty spędzonej w Canvie.

Akurat @Kostka zmiana nazwy i koncepcji na stację ogólną byłaby lepsza dla Agory, nie musieliby się kryć że grają tu już prawie same utwory spoza typowego oldies.
NARCYSTA @ odzew.FM // sob. 17
Jestem autystą od 2002 roku. Zakochany w mediach od urodzenia.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

ReinholdF pisze: 28 paź 2022, 14:59 Wygląd loga aż woła o pomstę do nieba, przecież to ledwie pół godziny roboty spędzonej w Canvie.
To prawda, ale zdecydowanie lepiej prezentuje się strona internetowa, oddaje w pełni charakter zmian, w którym kierunku dąży radio. Moim zdaniem zastosowano nowoczesny font i od razu czytelniejszy, ładny layout.
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1601
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 474
x 114

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Czerwień i fiolet trochę gryzą się ze sobą kolorystycznie, a samo logo jest takie sobie. No ale skoro na 25-lecie takie zmiany to mogli się bardziej postarać.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Jezusmaria, ale szkaradztwo 😱 Bardzo źle pojęty minimalizm i słabe połączenie kolorystyczne, mogli chociaż jakoś nawiązać do poprzedniej identyfikacji, a tu nic.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Lupus28 pisze: 28 paź 2022, 22:28 mogli chociaż jakoś nawiązać do poprzedniej identyfikacji, a tu nic.
Ale to przecież celowe, że zerwali z dotychczasowym wizerunkiem. Agora postawiła, moim zdaniem, na walkę o młodszego słuchacza, wcześniejsze kolory w logotypie były piękne, ale z czym się kojarzyły? Że Złote Przeboje kierowane są do starszego słuchacza. Zmiana wizerunku, a dobrym pretekstem do tego, były obchody 25. urodzin, ma na celu dotarcie do nowych słuchaczy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Agora”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości