[Netflix] Pewnego razu na krajowej jedynce

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2021
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 573

[Netflix] Pewnego razu na krajowej jedynce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

W trakcie spotkania zorganizowanego dla polskich dziennikarzy przedstawiciele platformy Netflix przedstawili "Pewnego razu na krajowej jedynce" jako komedię omyłek w stylu Quentina Tarantino. Fabuła serialu kręci się wokół grupy skonfliktowanych nieznajomych, która przypadkowo przejmuje samochód użyty w napadzie na bank. W środku znajdują dwa miliony złotych i postanawiają zatrzymać pieniądze. Problem w tym, że na wolności wciąż przebywa ich oryginalny zdobywca.
W obsadzie: Juliusz Chrząstowski, Łukasz Garlicki, Anna Ilczuk, Mateusz Król, Jaśmina Polak, Michał Sikorski i Maja Wolska.

Premiera najprawdopodobniej jeszcze jesienią 2022.

https://spidersweb.pl/rozrywka/2022/04/ ... amochodzik
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

[Netflix] Pewnego razu na krajowej jedynce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Serial od 1 grudnia będzie dostępny na Netfliksie.
https://[link zakazany]/m/artykul/p ... x-zwiastun

Zwiastun produkcji całkiem niezły.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

[Netflix] Pewnego razu na krajowej jedynce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Zwiastun ze strony Netflixa a raczej scenka jest o wiele ciekawsza niż to co pokazali oficjalnie.
Podoba mi się, taka komedia pomyłek, każdy z innej paki i będą musieli ze sobą współpracować, by zdobyć kasę.
Porównują do humoru Tarantino, ale czy tak będzie zobaczymy.
Po Gangu, gdzie zapowiadało się super, a zawiodłam się, wolę za dużo nie mówić 🙈
Awatar użytkownika
kubatv10
Obserwator
Posty: 466
Rejestracja: 06 maja 2014, 14:24
x 36
x 14

[Netflix] Pewnego razu na krajowej jedynce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubatv10 »

Serial trafił na Netflix wczoraj i właśnie skończyłem ostatni odcinek. Moim zdaniem, zaskakująco świetna produkcja! Obsada dobrana naprawdę trafnie, szczególnie Ilczuk robi tutaj bardzo dobrą robotę. Sama fabuła jest bardzo wciągająca i wiadomo, sama konwencja jest bardzo komediowo-dramatowa, także nie ma się co spodziewać tutaj jakichś wyżyn, ale sama w sobie jest to bardzo ciekawa produkcja.

Na jeden wieczór idealna;)
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

[Netflix] Pewnego razu na krajowej jedynce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Jestem po seansie, na 2 dni rozbiłam sobie serial, bo tylko 6 odcinków po około 25 minut.
Jak dla mnie bardzo wciągający serial, który miał w sobie i thriller i czarny humor, ciekawe postaci, niektóre poznaliśmy też w retrospekcjach. Jedyny minus, to właśnie to, że tak naprawdę serial pędził, a nie mieliśmy czasu bardziej poznać bohaterów.
Dużo charakterystycznych postaci jak np prostytutka Celina i jej alfons Adrian.
4 głównych pasażerów też ciekawa ,ale za mało było tych retrospekcji. Tak samo Emil, czyli sprawca napadu, był w sumie jeden cały odcinek poświęcony mu.
Serial dobry, ale jak niektóre się dłużą niepotrzebnie tak tutaj uważam że mogli poświęcić więcej odcinków na każdego bohatera, albo chociaż te odcinki żeby były z 10-15 minut dłuższe.
Jak dla mnie dobry eksperyment Netflixa, spokojnie 7/10 mogę dać 😊
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2021
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 573

[Netflix] Pewnego razu na krajowej jedynce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Ja już też po całości, tak mnie wciągnęło, że w jeden wieczór obejrzałem wszystko. A 6 odcinków po 25 minut, to niczym trzy pełne odcinki, więc nie tak dużo. :D

No a serial zdecydowanie w klimacie „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” czy „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, więc jeśli komuś tamte propozycje podeszły, to i to będzie się oglądało równie dobrze - ja na pewno należę do grona entuzjastów. 8)

Wg mnie taka formuła, że o postaciach było opowiedziane w sam raz, więcej retrospekcji zaburzyłoby nieco proporcje na niekorzyść. Aktorsko cała główna czwórka świetna, dobrze, że w drugoplanowe postaci wcieliły się nieograne twarze.

W tym roku na Netflixie jeszcze podobna gatunkowo „Noc w przedszkolu”, liczę, że wyjdzie równie dobrze. :D
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

[Netflix] Pewnego razu na krajowej jedynce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Niezły serial, nawet wciągnął, fajna makabra w ostatnim odcinku :P Taki do obejrzenia w dzień, lub dwa. Trochę kina drogi, komedii pomyłek, trochę humoru i obyczajowych elementów. Nieźle zagrane, w sam raz na 20-30 minut na odcinek. Ciekawy
[ Spoiler ]
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości