[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Ja tu już liczyłem na Dodę czy Beatę Kozidrak jako nowe twarze za stołem jurorskim, a tu niestety Skrzynka i jej zdementowanie, a serio już od pierwszych plotek z Wirtualnych wierzyłem w to, niestety przykre rozczarowanie na koniec :(
Awatar użytkownika
vicos
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45
x 134
x 75

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicos »

Przyznam, że od początku nie uwierzyłem w domniemane odejście akurat Pani Skrzyneckiej.

Chociaż proponowany tutaj Michał Szpak lub Danzel jako juror w TTBZ uważam za świetny pomysł.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Po godzinie 22 wrzucono na kanał YT wszystkie występy z finałowego odcinka. :)
zaqwsx1
Użytkownik
Posty: 225
Rejestracja: 11 sie 2020, 1:57
x 6
x 75

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zaqwsx1 »

Moje oceny za odcinek 9 i zarazem podsumowanie całej edycji:

10 - Ania R - jej drugie najlepsze wcielenie, przejmujące i bliskie oryginałowi wykonanie, jedno z najlepszych w historii programu, nic dodać, nic ująć
7- Danzel - jego kolejne świetne wcielenie i bardzo spore zbliżenie głosowe i postaciowe do Cookera, jakby nie Ania, miałby u mnie dychę
6- Ania J - pewnie zaskoczę tą punktacją, ale uważam, że w tym odcinku realnie sobie na tyle zasłużyła, miała bardzo trudne zadanie i wyszła z niego najlepiej, jak mogła, szacun, że udało jej się z dykcją i utrzymaniem na podeście, niskie oceny dla niej, a faworyzacja słabej Viki to nieporozumienie
5 - Andrzej - przyjemny klimatyczny występ,choć postać miał trochę pod siebie, udało mu się świetnie zbliżyć głosowo, mam jednak pewien niedosyt, co do tego występu
4 - Patryk - idealnie nie było, jednak starał się i mankamenty głosowe nadrobił wczuciem się w role na scenie, tak czy tak zrobił na razie najlepszego Robbiego w programie
3 - Maciej - nie zasłużył nawet na tyle, bo to była profanacja od początku do końca, jednak nie miał jak tego zrobić ze swoim niskim głosem, zadanie trudniejsze od dwóch pozostałych osób, dlatego oceniam go wyżej
2 - Karolina - bardzo słabe wykonanie, obok Madonny jej najsłabsze, wyłożyła się kompletnie, jednak coś tam próbowała głosowo, dlatego doceniam
1- Viki - najłatwiejsze zadanie tego odcinka, idealnie po warunkach (co w jej wypadku akurat nie jest żadną nowością), a i tak wyszło miernie, nie było tutaj ani grama głosu Ariany, która zreszą na scenie stoi pewnie i zdecydowanie, dając energetyczne występy - tak Viki powinna to wykonać, zamiast tego jednak dostaliśmy występ mdły i nijaki, jej udział w finale jest mocno na wyrost

Mój finał:
Ania R: 2+7+10+1+2+10+4+7+10= 53
Danzel:+1+4+10+6+4+6+6+7=50
Andrzej: 10+5 +6+2+1+7+2+10+5= 48
Ania J: 3+6+7+4+10+1+7+2+6= 46

Patryk: 7+4+3+7+3+5+3+5+4=41
Viki: 5+10+2+6+4+3+5+3+1= 39
Karolina: 1+3+5+5+0+6+10+1+2=33
Maciej: 4+2+1+3+5+2+1+4+3=25

Swoją finałową czwórkę mogłem w sumie wytypować w ciemno jeszcze przed półfinałem. Uważam, że wszystkie osoby w niej obecne zasłużyły na finał - Ania R - za wspaniałe kobiece wcielenia, w tym ikoniczną Santor i Agnethę, Danzel za pokazanie się z zupełnie innej strony wokalnej i świetną robotę z polskim, Ania J za wyjście z twarzą z wszystkich, nawet najbardziej kuriozalnych postaci, na czele z genialną Midler oraz Andrzej, który mimo kilku wpadek, takimi świetnymi wykonami jak Krawczyk, Gloria czy Blunt zdecydowanie udowodnił, że to program dla niego. Niestety nasze kochane żiri przeforsowało udział w finale Viki kosztem Ani J, co jest mocno niesprawiedliwe. Viki miała wszystkie postacie, poza Sobczyk, gatunkowo idealnie pod siebie, a jeszcze w dodatku w wypadku kilku z nich efekt był co najwyżej mierny (Ava, Ariana), została zaangażowana do tego programu zdecydowanie za wcześnie i mam nadzieję, że produkcja nie popełni już podobnych błędów. Co do pozostałych postaci zaskoczył mnie mocno na plus Patryk - podchodził do wszystkich postaci profesjonalnie i starał się zrobić, ile mógł. Niestety w drugiej części programu zaliczył mocny spadek w dół za sprawą niesprawiedliwego kołowrotka. Chłopak świetnie radził sobie w rolach męskich i widać było, chociażby po jego Foo Fighters, że tą drogą powinien pójść, a tu nagle w losowaniu dup Majewska, dup Belinda, dup Cardi, jakby się uwzięli na niego. A wcale te wykony nie były koszmarne, bo dał w nich z siebie wszystko, przy takiej Belindzie uważam, że co miał tam do zrobienia, to zrobił i czapki z głów za podjęcie się wyzwania, jednak nie miał szans na wyższe noty w obliczu konkurencji. Jeśli chodzi o Karolinę to oczywiście przesadnie i niesprawiedliwie mieszana z błotem przez żiri, nie zasłużyła na to, wcale nie była taką najgorszą uczestniczką w historii. Maciej natomiast mnie kompletnie nie kupił, nie miał łatwych zadań to fakt, ale nawet nie dawał po sobie poznać, że mu jakoś zależy ukrywać ten swój głos, taki Mendes to była tylko i wyłącznie jego interpretacja. Na finał na pewno nie zasłużył i jest on dla mnie największym zawodem tej edycji.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

16 sezon oglądało średnio 1,5 mln widzów, 140 tys. mniej niż rok temu. https://[link zakazany]/artykul/k ... gladalnosc
Awatar użytkownika
vicos
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45
x 134
x 75

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicos »

Fonetyczny zapis utworu Czesława Niemena "Płonąca stodoła" z wykonania Danzela w finale.

https://plejada.pl/newsy/danzel-pokazal ... it/56g4qgl

Teraz już wiem, dlaczego miał problem z tekstem utworu ^-^ .

Wyniki oglądalności nadal przyzwoite po 16 edycjach, chociaż osobiście mam nadzieje, że w 17 edycji powrócą do odcinków specjalnych.

Po występie Macieja Radla z utworem "Nim wstanie dzień" jako Edmund Fetting naszła mnie ochota na odcinek poświęcony polskim utworom z filmów.
Tomxd71
Obserwator
Posty: 480
Rejestracja: 18 wrz 2021, 13:59
x 22
x 153

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomxd71 »

Skrzynecka zostaje. Teraz zobaczymy czy Cugowski zostanie. Ja bym obstawiał że zastąpi bo Janowski lub Danzel
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

A więc finałowy odcinek z wynikiem prawie 1,45M. ;) Jesienią kolejna edycja. Bardzo dobra wiadomość.
zysiex
Użytkownik
Posty: 154
Rejestracja: 20 mar 2021, 0:27
x 5
x 34

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zysiex »

zaqwsx1 pisze: 17 maja 2022, 0:20. Co do pozostałych postaci zaskoczył mnie mocno na plus Patryk - podchodził do wszystkich postaci profesjonalnie i starał się zrobić, ile mógł. Niestety w drugiej części programu zaliczył mocny spadek w dół za sprawą niesprawiedliwego kołowrotka. Chłopak świetnie radził sobie w rolach męskich i widać było, chociażby po jego Foo Fighters, że tą drogą powinien pójść, a tu nagle w losowaniu dup Majewska, dup Belinda, dup Cardi, jakby się uwzięli na niego. A wcale te wykony nie były koszmarne, bo dał w nich z siebie wszystko, przy takiej Belindzie uważam, że co miał tam do zrobienia, to zrobił i czapki z głów za podjęcie się wyzwania, jednak nie miał szans na wyższe noty w obliczu konkurencji.
Bez przesady, każdy w tym programie musi się zmierzyć ze zmianą płci (odliczając Młynarczyka oczywiście), a 2-3 zmiany to wg powinno być minimum. Miał tyle samo zmian co Radel, a mniej niż Rusowicz czy Jurksztowicz. Belinda byłaby lepsza (jak słusznie zauważyła Walewska) gdyby użył falsetu, Majewską ciężko jest zrobić, a przy Cardi B widać, że nie wczuł się w rolę (bo się nie czuł komfortowo). Dla mnie cały czas był dobrym uczestnikiem, ale do czwórki bym go raczej nie dał (w tej edycji przynajmniej, może w innych by się zmieścił)
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Jeśli mówimy o odcinkach 1-9, to faktycznie Patryk miał tyle samo kobiet do odtworzenia co Maciek, czyli 3, ale nie zapominajmy, że w finale Patryk był Keshą, która była jego czwartą kobiecą postacią w programie. Ania Rusowicz również czterokrotnie wcielała się w płeć przeciwną.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

,,Idzie nowe (...) #kobietamawieleTWARZY" ;)

bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Czyżby to był udział w "Twoja Twarz", jeżeli tak to świetna informacja! :) Od dłuższego czasu wyczekuję Edyty Herbuś w programie.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

pulkownik pisze: 16 maja 2022, 17:55 Niestety Kufer zdementował i ZOSTAJE, to najważniejsza informacja z tej infantylnej paplaniny.
Ej takie pytanko, czemu Skrzynia to Kufer? Bo tak sie zastanawiam... :lol:
^-^
Tomxd71
Obserwator
Posty: 480
Rejestracja: 18 wrz 2021, 13:59
x 22
x 153

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomxd71 »

bucik11 pisze: 18 maja 2022, 9:28 Czyżby to był udział w "Twoja Twarz", jeżeli tak to świetna informacja! :) Od dłuższego czasu wyczekuję Edyty Herbuś w programie.
Wszystko wskazuje na to że zobaczymy Edytę w programie
Teraz czekać na Adę Borek
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1897

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

WYNIKI 9 ODCINKA 16. EDYCJI:

Zagłosowało 26 osób:

256 pkt. - Anna Rusowicz (Agnetha Fältskog)
180 pkt. - Danzel (Joe Cocker)
149 pkt. - Andrzej Kozłowski (Barry White)
129 pkt. - Anna Jurksztowicz (Dalida)
107 pkt. - Patryk Cebulski (Robbie Williams)
77 pkt. - Viki Gabor (Ariana Grande)
49 pkt. - Karolina Pisarek (Young Leosia)
41 pkt. - Maciej Radel (Marie Fredriksson)

Najwięcej "10" - Anna Rusowicz (25 na 26 - 96 % wszystkich "10")
Najwięcej "1" - Maciej Radel (14 na 26 - 54 % wszystkich "1")

Tak małej liczby głosujących nie widziałem od jednego z ostatnich odcinków, uznawanej przez wielu za najsłabszą, trzynastej edycji programu. Wpływ na to może mieć pewien czynnik, do którego przejdę pod koniec opisu półfinału.

Kolejność zajmowanych miejsc przez uczestników wyklarowała się praktycznie od samego początku. Ania Rusowicz miała szansę po raz drugi wywalczyć komplet najwyższych ocen, jednak pozbawiła ją tego jedna dziesiątka przyznana Danzelowi. Niemniej nikt nie odbierze wokalistce aż poczwórnego zwycięstwa osiągniętego występami w rolach Ireny Santor, Florence Welch, Nicole Scherzinger oraz wokalistki grupy ABBA.

Z kolei wśród zdobywców jedynek, poza Maćkiem, który dokonał tego już po raz czwarty, znalazły się Karolina, otrzymując ich aż 10, a także Viki, z dwiema na koncie.

Na sam koniec Ania Rusowicz pewnie prześcignęła przebywającą nieprzerwanie od czwartego odcinka na pierwszym miejscu Viki. Co ciekawe, Danzelowi zabrakło tylko trzech punktów do samodzielnego objęcia drugiej pozycji. Udałoby mu się to z łatwością, gdyby nie fakt, że najmłodsza uczestniczka programu z reguły znajdowała się bardzo wysoko wśród użytkowników o podobnych nickach i głosujących w niewielkim odstępie czasowym. Na przyszłość bardzo proszę o jedno. Nie zniżajmy się do poziomu "jurorów" windujących swoich pupilków, chociaż tutaj pozostawmy to w atmosferze luźnej i przede wszystkim sprawiedliwej zabawy.

Mimo tego Viki i tak z pewnością utrzymałaby się na podium, choć byłoby to trzecie miejsce, obiektywnie mówiąc bardziej adekwatne do tego, co pokazała w programie, zwłaszcza w porównaniu do zwycięzcy sezonu. Andrzejowi brakowało naprawdę niewiele, żeby wyprzedzić Anię Jurksztowicz. Patryk nieco oddalił się od rywali, stratna na jednym odcinku Karolina pozostała na przedostatniej lokacie, natomiast najsłabszym ogniwem pozostał Maciej, który uzyskał grubo ponad połowę mniej punktów od naszej zdobywczyni pierwszego miejsca.

1. Anna Rusowicz - 2047 pkt.
2. Viki Gabor - 1939 pkt.
3. Danzel - 1937 pkt.
4. Anna Jurksztowicz - 1644 pkt.
5. Andrzej Kozłowski - 1608 pkt.
6. Patryk Cebulski - 1470 pkt.
7. Karolina Pisarek - 1176 pkt.
8. Maciej Radel - 895 pkt.

Bardzo dziękuję za aktywność i głosy. Do zobaczenia przy okazji kolejnych podsumowań odcinków we wrześniu. :)
Fame Is The Name of the Game :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 23 gości