[TV4] Wielka ucieczka (2022)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[TV4] Wielka ucieczka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Wg zapowiedzi w TV4 emisja w niedzielę zostaje przeniesiona na 22:00 po filmie fabularnym, więc chyba oglądalność niezbyt zadowalająca.

To dużo zależy pewnie od osobowości, obejrzałem właśnie odcinek z Pavlović i Kasprzyk - był nawet śmieszny i udany poza rozwiązaniem na koniec, które można było przewidzieć w sumie. Poza tym trochę koślawa mini-przygodówka z lokalizacjami i aktualizacjami co 20 minut.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TV4] Wielka ucieczka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

To dosyć zaskakujące, nie pomyślałbym, że aż tak słabo będzie się oglądał ten program, żeby przesuwać go na 22.00 :o
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TV4] Wielka ucieczka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

N-O-R-O-N pisze: 18 maja 2022, 22:13 To dużo zależy pewnie od osobowości, obejrzałem właśnie odcinek z Pavlović i Kasprzyk - był nawet śmieszny i udany poza rozwiązaniem na koniec, które można było przewidzieć w sumie. Poza tym trochę koślawa mini-przygodówka z lokalizacjami i aktualizacjami co 20 minut.
Bo ten format jest okropnie przeciętny i tylko i wyłącznie mogą go ratować dobrze dobrane "gwiazdy".

Ja już wiem, że Ewki i Iwony żadna kolejna para nie pobije - dzięki nim odcinek zleciał bardzo szybko, a tydzień temu mieliśmy MĘCZARNIE z dwoma idiotami za przeproszeniem. 3ep też nie zapowiada się zbyt dobrze skoro mamy ludzi z paradoku...


Natomiast w jednym aspekcie ten program zadziałał dla mnie. Zacząłem tęsknić za Azją Express :/
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

[TV4] Wielka ucieczka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

Szkoda programu, bo jest całkiem niezły. O wiele bardziej spodobał mi się niż ostatnio emitowany na TVN-ie program "Przez Atlantyk". Ten program szczerze mówiąc zachęcił mnie do regularnego włączenia TV4 po kilku latach bo oglądałem ostatnio tylko te marne filmy które lecą nocą :P
Miłego dnia :)
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TV4] Wielka ucieczka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Jedyną opcją na uratowanie oglądalności byłoby przerzucenie programu na główną antenę, aby poprawić wyniki, bo wydaje mi się, że niedziela 22.00 będzie jeszcze gorzej.
Jordi pisze: 18 maja 2022, 22:58
N-O-R-O-N pisze: 18 maja 2022, 22:13 To dużo zależy pewnie od osobowości, obejrzałem właśnie odcinek z Pavlović i Kasprzyk - był nawet śmieszny i udany poza rozwiązaniem na koniec, które można było przewidzieć w sumie. Poza tym trochę koślawa mini-przygodówka z lokalizacjami i aktualizacjami co 20 minut.
Bo ten format jest okropnie przeciętny i tylko i wyłącznie mogą go ratować dobrze dobrane "gwiazdy". Natomiast w jednym aspekcie ten program zadziałał dla mnie. Zacząłem tęsknić za Azją Express :/
Mam tak samo, zacząłem tęsknić z Azją/Ameryką Express i mam nadzieję, że już w przyszłym roku jesienią ujrzymy premierowy sezon.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TV4] Wielka ucieczka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dziś górą byli uciekinierzy - Honorata Witańska i Mariusz Węgłowski, którzy nie dali się w ciągu 4 godzin złapać Urbexom, mimo, że byli na wyciągnięcie ręki. Karą było zatańczenie kaczuszek.

Może nie był to wystrzałowy odcinek jak z Kasprzyk i Pavlovic, ale całkiem dobry, a na pewno lepszy od premierowego z Czadomanem i Asanovem.

Warto dodać, że dopiero dziś podano, iż uciekinierzy znają współrzędne goniących co godzinę, i że w ostatniej z czterech godzin gry Urbex dostaje lokalizację uciekinierów co 5 minut.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TV4] Wielka ucieczka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Właśnie to mi się MEGA NIE PODOBAŁO. Jest to już skrajnie niesprawiedliwe, bo skoro ci w ostatniej godzinie co 5 minut mają, to uciekinierzy powinni mieć co 20 minut możliwość.

A jednak spryt aktorów paradoku wygrał. I udowodnili przy okazji, że Metro to najszybszy transport w Warszawie :P

Odcinek na 3+, lepszy montaż momentami niezła dynamika, ale bohaterowie nijacy dosyć.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TV4] Wielka ucieczka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

5 czerwca w piątym odcinku ścigać się będzie Marcin Miller, a także Łukasz Rosiński. Sam odcinek zostanie wyemitowany 10 minut wcześniej, czyli o 21.50.
https://programtv.naziemna.info/program ... 05-czerwca

12 czerwca w szóstym odcinku ścigać się będą Kamila Ścibiorek i Magdalena Margulewicz. Ten odcinek zostanie wyemitowany aż 35 minut później, czyli o 22.35.
https://programtv.naziemna.info/program ... 12-czerwca
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[TV4] Wielka ucieczka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

No w tym kolejnym odcinku się udało, bo było konkretne kiwanie łowców - różne środki transportu, a nie tylko auto w grze, no i więcej sprytu. W sumie dość dobrze się oglądało ten odcinek - świetny moment gdy łowcy i uciekinierzy się dosłownie minęli na drodze :P
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TV4] Wielka ucieczka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dopiero nadrobiłem odcinek z Honoratą i Mariuszsm, oglądało się naprawdę dobrze, a momenty mijania się naprawdę trzymały w napięciu :lol: Dobrze obydwoje kombinowali, dwa transporty od razu jeden po drugim, wyłączenie pierwszej lokalizacji i dodatkowo naprawdę śmiesznie się zachowywali. Mariusz nawet w ramach rekompensaty zaprosił jedną kobietę, która im pomogła na plan "Policjantek i policjantów" :o
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TV4] Wielka ucieczka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Urbexi znowu pokonani. Wiśniewskim udało się być nieuchwytnym w ciągu 4 godzin i wygrali odcinek przez co łowczy za karę musieli zjeść papryczki chili.
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TV4] Wielka ucieczka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

19 czerwca w siódmym odcinku ucieczki podejmą się Wiktoria i Mateusz Gąsiewscy. Odcinek ten rozpocznie się o 22.40.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TV4] Wielka ucieczka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Ostatni odcinek również fajny, gdyby nie złapanie drugiego helikoptera, to możliwe, że nie udałoby się Michałowi z Fabce.

Po za tym podczas emisji w TV był tylko jeden blok reklamowy, pewnie spowodowany tak późną emisją.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TV4] Wielka ucieczka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Krótka przerwa w dobrej passie uczestników programu "Wielka Ucieczka". Marcin Miller i Luca Rosi dali tym razem złapać się Urbexom. Zabrakło 68 minut, a dokładniej rzecz ujmując 4 minut, po którym uciekinierzy uciekliby pociągiem. Karą za przegraną ucieczkę było zjedzenie smażonych świerszczy.
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TV4] Wielka ucieczka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

W ósmym odcinku ścigać się będą Michał Pałubski i Roman Awiński, a sam odcinek zacznie się o 22.00. Co ciekawe w ramówce widnieje, że 9 odcinek show zostanie wyemitowany w piątek 1 lipca.
https://programtv.naziemna.info/program ... show+2022)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości