[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 496
x 140

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Niestety podejrzewałem, że tak to się skończy. No cóż, tak jak już wcześniej pisałem wolę go oglądać jako jurora niż jako uczestnika, ale to nie jest dobry wybór. Chociaż nie wypadł jakoś bardzo tragicznie w zastępstwie w 4 odcinku ale no nie wiem nie jestem przekonany, wyjdzie w praniu od września. Dobra jury już wiadome teraz czekam na info o uczestnikach. :lol:
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Hot Heart pisze: 24 maja 2022, 16:39 My tu o Dodzię, a wybór Janowskiego to pójście po linii najmniejszego oporu xD
Może zostanie nam jakaś nadzieja na udział Dody w "Tańcu z Gwiazdami" ;)

Po za tym naprawdę rozczarowanie, fajnie jak brali osoby, o których nie przypuszczaliśmy, że będą, chodzi o Cugowskiego, Wiśnie czy Gromeego, fakt faktem cała trójka tak naprawdę nie wypaliła, ale byli świeżakami w formacie.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Janowski, gdy zastępował w 4 odcinku Wiśniewskiego w sumie nie wypadł tragicznie, szkoda tylko, że wtedy również jechał po Pisarek jak pozostała trójka.

Ani lepszy ani gorszy wybór, jednak ciężko będzie się słuchało komentarzy, gdy komuś będzie zarzucał brak podobieństwa czy niepodobną barwę głosu, bo sami pamiętamy, że wszystkie postacie, które odgrywał w swojej edycji, zaśpiewał tak samo.

No cóż, nadzieja znów pozostaje w tym, że uda się produkcji skompletować równie utalentowaną ekipę, co w poprzednim sezonie.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13182
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

N-O-R-O-N pisze: 13 maja 2022, 21:03 Może to zapowiedź tego, że Janowski zostanie jurorem xD
Jeśli to prawda, to nawet jasnowidzem nie trzeba być :P Zresztą te jego częste komenti przy finale mogło o czymś świadczyć. To może być kuriozalne, jak będzie mowa o tym, że ktoś się za mało zbliżył do oryginału :o :lol:
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Danio100
Użytkownik
Posty: 198
Rejestracja: 29 sty 2021, 13:54
x 1646
x 59

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Danio100 »

Tak ciężko było przywrócić Kuszewskiego do jury, jak już chcieli mieć zwycięzcę z poprzednich edycji? Przecież Janowski będzie taką samą katastrofą w jury jak Kasprzykowski - najgorszy zwycięzca, a najwięcej się wymądrzał...
Awatar użytkownika
Sanchez
Obserwator
Posty: 431
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:06
x 352
x 375

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sanchez »

Dla mnie Janowski nie ma absolutnie żadnego mandatu by oceniać innych uczestników. Propaganda sukcesu była bardzo silna, ale jakie były jego występy każdy widział i słyszał. Skoro produkcja zeszła z angażowania zwycięzców do jury, to liczę na to, że będą się tego trzymać. Inaczej pokażą brak konsekwencji w działaniu. Mam nadzieję, że to tylko plotki z angażem Roberta i podobnie jak nagle wyskoczyli z Krzysztofem do 16 edycji, tak tym razem będzie to jakaś inna osoba. Jestem za zmianami w jury, ale sensownymi, jeśli mają angażować Pana Melodię, to ja już wolę się dalej trzymać Cugowskiego.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Pan Janowski przynajmniej nie będzie przysypiał jak pan Cugowski. :D

Szczerze? Ten angaż w ogóle mnie nie dziwi. Jury piało z zachwytu nad nim. No zobaczymy.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Press potwierdza Janowskiego, inni jurorzy niestety bez zmian.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

bucik11 pisze: 24 maja 2022, 16:24 Gorzej być raczej już nie mogło, totalnie nie przepadam za Janowskim, chociaż Cugowski w ogóle się nie sprawdził, sam już nie wiem co gorsze :P
Z dwojga złego już lepszy Cugowski.
^-^
Tomxd71
Obserwator
Posty: 479
Rejestracja: 18 wrz 2021, 13:59
x 22
x 153

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomxd71 »

Nie mam nic przeciwko dobrze się sprawdził jako juror, za wyjątkiem hejty na Karolinę. Czekam na nową kobietę w jury ale tego chyba nie doczekamy
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Takie fakty autentyczne. ;)

Rok 2014 - DJ Adamus w jury "TTBZ", a Janowski w "Jakiej to melodii?"
Rok 2022 - Janowski w jury "TTBZ", a DJ Adamus w "Jakiej to melodii?"

Wydaje się, że jedyną szansą na całkiem fajne jury w tym programie jest... jego kilkuletnia przerwa w emisji. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Produkcja również na Facebooku oficjalnie potwierdziła udział Roberta w programie. Pod postem większość pozytywnych komentarzy :rolleyes:

Ja jak już pisałem nie przepadam za nim i jak dla mnie teraz za stołem jurorskim siedzi trójka, która nie powinna już oceniać ;)
Awatar użytkownika
vicos
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45
x 134
x 75

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicos »

Po utrzymaniu Katarzyny Skrzyneckiej na stołku jurora informacja o zaangażowaniu Janowskiego.

Natomiast jeżeli już postawili w roli jurora na zwycięzcę uczestnika programu, to mogli ponownie zaangażować wspominanego Kuszewskiego.

Jego zwycięstwo do dzisiaj jest wymieniane jako jedno z najbardziej zasłużonych w TTBZ.
Awatar użytkownika
Sanchez
Obserwator
Posty: 431
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:06
x 352
x 375

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sanchez »

Szybko w tym roku info o zmianie jury poszło.

Należą się gratulacje Terentiew. Nikt tak jak ona nie potrafi ratować przebrzmiałych gwiazdek stołkami jurorskimi. Od 15 edycji co zmiana to równie dziadowska + przyklejone do foteli Skrzynecka i Walewska, które już dawno powinny być wymienione. Świeże spojrzenie, ktoś nowy, nieopatrzony - po co, przecież to Polsat. Będąc szczerym to trochę opadł mi entuzjazm na kolejną edycję, patrząc na ten "dream team". Chyba tylko dobry skład uczestników i świetny poziom może to uratować.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Pascal Litwin producentem kreatywnym programu, brał już udział w realizacji 16. edycji, jako producent wspomagający.
https://www.press.pl/tresc/70998,pascal ... w-polsacie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Maciej T., ninja65 i 20 gości