Gorzka zemsta

Forum fanów telenowel :)
Liam
Junior
Posty: 1410
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 98
x 217

Gorzka zemsta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Sromotna porażka „Pasion de gavilanes II” na rodzimym Telemundo spowodowała, że stacja najprawdopodobniej zdecydowała się skrócić telenowele. Finałowy odcinek zostanie wyemitowany 30 maja. Z planowanych 80 odcinków Telemundo skróci do 71.
Następnego dnia w tym paśmie startuje nowa produkcja.
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Gorzka zemsta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Tak się kończy odgrzewanie klasyków. To było więcej niż pewne.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Liam
Junior
Posty: 1410
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 98
x 217

Gorzka zemsta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

W Hiszpanii na Nova rusza powtórka oryginalnej „Gorzkiej zemsty”.
Aż się prosi o ponowną emisję w Polsce :)

Liam
Junior
Posty: 1410
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 98
x 217

Gorzka zemsta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Na antenie Telemundo są już emitowane ostatnie odcinki 'Pasion de gavilanes II'. Finał w najbliższy poniedziałek.


Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

Gorzka zemsta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

A w Panamie są odcinki w całości, a nie takie pociachane przez Telemundo i wyrwane z kontekstu.
Ciekawa jaka wersja będzie na Netflixie, mogli od razu tam dać, i oglądalność w tv nie byłaby taka słaba.
MartaKo
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 18 maja 2022, 16:01
x 2
x 11

Gorzka zemsta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MartaKo »

Pamiętam, ze był film słodka zemsta, ale to było bardzo daaaawno temu ;)
Liam
Junior
Posty: 1410
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 98
x 217

Gorzka zemsta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Zwiastun finałowego odcinka.
'Pasion de gavilanes II' kończy się we wtorek, 31 maja. Telemundo skraca kontynuację z 80 do 71 odcinków. Wersja międzynarodowa liczy 80 odcinków.

Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

Gorzka zemsta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Jestem zawiedziona serialem, od początku kulało dużo, ale Telemundo jeszcze popsuło bardziej ciachajac co im się żywnie podobało, tracąc już zupełnie kontekst, potrafili w połowie jakieś sceny mówionej po prostu wyrzucić scenki.
Nie wyjaśnili kompletnie nic, tylko tajemnice śmierci profesora, która od któregoś odcinka była już bardzo przewidywalna.
Pewnie chcieli resztę wyjaśniać w kolejnych sezonach, ale jak mają być, skoro to klapa.
Netflix już nic nie pomoże, wątpię.
Najlepiej obejrzeć jeszcze raz 1 część, która była blisko ideału. Już nawet zapychacze by mnie nie wkurzały.
Zapomniałam napisać, że jeszcze w żadnej telenoweli nie widziałam tak nudnej, bez żadnych emocji pary jak Juan David i Muriel. Nie mogłam na nich patrzeć, tacy byli sztuczni, jedno i to samo.
Szkoda pracy aktorów, szczególnie z poprzedniej części, liczę, że zagrają w czymś naprawdę na ich poziomie, bo tutaj na palcach jednej ręki można policzyć jakieś plusy.
Na pewno postać Jimeny była ciekawa w tym sezonie, i piosenki Gato wpadające w ucho.
Byłam pozytywnie nastawiona do kontynuacji, był moment, że zaczęły mi się podobać odcinki, ale im dalej w las, i nic nie wyjaśniali, a zamiast tego serwowali nudy lub powtórki to dziękuję.
Finał, to porażka, zupełnie beznadziejny z otwartym zakończeniem.
Liam
Junior
Posty: 1410
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 98
x 217

Gorzka zemsta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

20 lipca światowa premiera „Pasion de gavilanes II” na platformie Netflix.
W Polsce będzie dostępna jedynie w oryginale.
Awatar użytkownika
Hombre
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 04 paź 2017, 0:18
x 3
x 26

Gorzka zemsta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hombre »

Ktoś kiedyś pisał, że cięcia Telemundo zaczęły się od odcinka 60., a to jednak nie jest prawdą. Oglądam wersję Telemundo i porównuję ją z wersją Netflixa i np. w 51. odcinku (oryginalnym) była scenka, gdy Rosario brała kąpiel i rozmawiała z Panchitą - uważam, że ważna, bo Rosario zdradza wtedy, że tak naprawdę jej zgoda z Muriel to tylko przykrywka i nadal zależy jej na Juanie Davidzie. Wycięto także sceny z lekarzem Jimeny, scenę z Quintiną, Normą i Juanem oraz rozmowę Andresa z Panchitą. W kolejnych odcinkach jest podobnie - wycięli scenę, gdy Muriel śniła o swoim prześladowcy sprzed lat oraz (i tego im nie wybaczę!) romantyczną scenkę kiedy Muriel i JD wychodzą z kolacji od Sarity. W każdym oryginalnym odcinku są też napisy końcowe, które trwają ponad 2 minuty z piosenką z czołówki, na które TM oczywiście nie miało czasu antenowego... Dobrze, że Netflix udostępnił całość, bo nie ma sensu tracić czas na okrojoną wersję TM :rolleyes:

Tutaj są wycięte scenki (nie wiem czy wszystkie, bo nie obejrzałem jeszcze całej telenoweli):




FORUM o telenowelach i serialach ->>> http://www.lastelenovelas.fora.pl/
Jesteśmy także na Facebook'u ->>> @lastelenovelasforum
Tolka
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2021, 23:48
x 18
x 13

Gorzka zemsta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tolka »

Ostre cięcia zaczęli bodajże od 48 albo 49 odcinka. We wcześniejszych też zdarzały się pojedyncze wycinki, ale od tego momentu robili to na "grubo".
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

Gorzka zemsta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Co nie zmienia faktu, że serial jest odklejony bardzo od 1 części, tutaj postaci nie mają nic wspólnego z tym co było wcześniej. Villani i drugoplanowa młodzież nudna. Niestety dla mnie to niewypał, skończyłam na około 55 później tylko jakieś sceny i sam finał, myślałam że czymś zaskoczą i wyjaśnia logicznie nieporozumienia ale gdzie tam. Pozostał duży niesmak.
Liam
Junior
Posty: 1410
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 98
x 217

Gorzka zemsta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Mario Cimarro (Juan Reyes) wystąpi w słowackiej edycji „Tańca z gwiazdami”.

https://diva.aktuality.sk/clanok/juJ93y ... sej-broni/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości